site
stats

5 Najčastejšie chyby branie Keto diéta

Ketogénna diéta alebo lepšie známy ako keto diéta je diétny plán, ktorý obmedzuje príjem sacharidov.

Vzhľadom k týmto obmedzeniam, táto strava je schopný znížiť váhu rýchlo. Keto strava môže navyše minimalizovať cukru v krvi stupňov.

Ktoré pracujú túto diétu nahradiť sacharidy s potravinami, ktoré sú s vysokým obsahom bielkovín a tiež tuk.

Vzhľadom k svojej schopnosti aby sa minimalizovalo množstvo hmotnosti a tiež hladina cukru v krvi, pretože obmedzením konzumácia sacharidov, táto diéta bola pôvodne využila diabetikov.

Keto strava je myšlienka byť schopní pomôcť diabetikom kontrolovať hladinu cukru v krvi kvôli jeho zníženú carb povahy, a to najmä v prípade, že majú tiež obezita.

Pri vykonávaní je ketogenní diétu, jedinec je obmedzený na konzumáciu sacharidy nie viac ako 30 gramov denne. Zvyšok sú vedení na spotrebu bielkovín a tiež tuk.

Diabetici sa odporúča znížiť sacharidov, ale to neznamená, že odstránenie úplne od make-upu každodenného jedla.

Spustenie keto diétu pre diabetikov môže byť nebezpečné pod dohľadom výživu inak vykonané. Vzhľadom k tomu, jedinca s diabetom otázkach stále potrebuje sacharidy ako zdroj energie.

Aspoň, že je potrebné okolo 130 g denne a sú navrhnuté pochádzať z komplexných sacharidov.

Obvyklé hrubé chyby, ku ktorým dochádza pri vykonávaní keto diétu

1. Nie je dostatok pitnej vody

Nie je dostatok pitnej vodyVoda je nevyhnutná pre udržanie našich telesných tekutín splniť. Tekutina nedostatok povedie k úplne nové otázky, napríklad ochorenia obličiek.

Ak za obvyklých scenárov prítomnosť vody je naozaj potrebné pre telo, keď podstúpi keto diétu, nároky na vodu musí byť myšlienka o viac.

Keď obmedzenie sacharidov spotrebu, bude veľa úprav určite konať v tele. Jeden z nich sa znižuje hladinu glukózy v krvi a tiež inzulín stupňov.

Pri znížení hladiny inzulínu, obličky uvoľňujú kvapaliny. To je presne to, čo po ktorej spôsobuje dehydratáciu.

Na začiatku keto diétu, bude veľa ľudí určite pocit závraty a tiež frustrácie v dôsledku nevyváženej množstve elektrolytov v tele.

Za to, že by ste mali jesť asi 3,5 litra vody, aby sa príjem tekutín v tele.

2. Nie je pričom v dostatočnom tuku

Nejete dosť tukuKeď metabolizmus, naše telo je zvyknuté na tavenie sacharidy, ktoré sa zmenili formu cukru a potom poškodené vpravo dole na sile.

Avšak, v keto diéte, telo je inštruovaný, aby nedošlo k poškodeniu dole glukózu, vzhľadom k tomu, že množstvo konzumácia je obmedzená, ale je podporovaná na spaľovanie tukov.

Bohužiaľ, mnoho ľudí, ktorí podstúpia túto diétu keto majú oveľa menej konkrétne porozumenie.

Mnoho z nich zabudnúť nahradiť vrhnúť sacharidov s tukom. Jedným z dôvodov je starosti náročné tuku.

V skutočnosti, konzumácia tukov z čisto prírodné, ako aj zdravých a vyvážených zložiek, ako je mlieko, jogurt, ryby, mäso, orechy, rovnako ako zeleninových tuky, ako je avokádo, rovnako ako olivový olej nebude mať negatívny výsledok na wellness.

3. Ignorovanie doba spánku

Doba zanedbávanie spánkuNielen pre tých, ktoré sa dostanú na diétny režim, to je v skutočnosti vykonáva takmer každý, a to najmä tie, ktoré žijú vo veľkých mestách s veľa času a webového prevádzky, ktorý vyžaduje čas.

Početné zvážiť nepodstatné spánkové problémy kvôli ich nepriame dopady. Ako v skutočnosti, bude to výrazne ovplyvniť úspešnosť stravy program, v ktorom žijeme.

Niektorí jedinci, ktorí vykonávajú strave keto program, chcú mať možnosť zachovať hladinu hladinu krvného cukru v tele, rovnako ako poklesu hmotnosti za výhodu.

V skutočnosti, nedostatok spánku bude iste mať vplyv na hladinu cukru v tele.

Ak máte ignorovať spánkové návyky, to sa podobá cvičenia plávanie liečiť astma bronchiale avšak fajčenie cigariet, keď necháte na bazén.

Podobá prijatie zdravého akciu, však “kompenzáciu” pre neho (dokonca zintenzívnenie) so zlými praktikami, ktoré majú vplyv na zdravie.

4. obmedzenie spotreby soli je tiež obmedzený

Obmedzovať príjem soli je tiež tesnáExtrémne použitie soli bude iste ovplyvní krvný tlak.

Avšak, nedostatok sodíka dostal zo soli bude mať takisto negatívny výsledok na telo, ako sú kardiovaskulárne choroby.

To znamená, že spotreba soli, ktorá sa dostane do organizmu, musí byť v poriadku. V počiatkoch keto diétu, telo stráca soľ v obrovských množstvách s tekutinou bola zahájená v tele.

To je dôvod, prečo telo potrebuje alternatívne soľ pre udržanie hladiny elektrolytu v rovnováhe.

Phinney rovnako ako Volek, jeden z výskumníkov na nízkokalorickú diétu poradiť stravujúci 3-5 gramov každodenné sodného.

Ak chcete zachovať príjem soli v tele, mohli by sme jesť potraviny, ktoré obsahujú soli, napríklad polievku alebo vývar a tiež fermentovaných vegetariáni.

5. Konzumácia príliš veľa tuku

Konzumujú príliš veľa tukuPojem keto stravy je zníženie sacharidov a nahradiť ich tuku a tiež proteínu.

To v niektorých prípadoch robí ľudí misinterpreted tým, že jej toľko tuku, ako to možné. Hoci tuk pracovať ako náhrada za sacharidov, majte na pamäti, že nie všetky tuky Excel.

Aj v prípade, že tuk pripravuje, to neznamená, že jej to príliš prinesie oveľa lepšie wellness rovnako.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.