site
stats

5 įprastiniai klaidos įvyksta Atsižvelgiant keto dieta

Ketogeniniai dieta arba geriau žinomas kaip keto dietos yra dietos režimas, kuris riboja angliavandenių suvartojimą.

Dėl šių apribojimų, ši dieta turi galimybę krintantis svarstis greitai. Keto dieta taip pat gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje lygį.

Tie, kurie paleisti šios dietos kaitos angliavandenių maisto produktų, kuriuose yra daug sveikos baltymų ir riebalų.

Kaip jos gebėjimu sumažinti svorį, taip pat cukraus kiekį kraujyje, kaip apribojimai naudojimo angliavandenių kiekiu, ši dieta buvo pirmą kartą panaudotas diabetikams.

Keto dieta Manoma, kad būtų galima padėti diabetikams kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje, dėl savo mažo angliavandenių pobūdžio, ypač jei jie papildomai turi nutukimas.

Kai išgyvena ketogenic dietos, žmogus yra tik vartoja angliavandenių ne daugiau kaip 30 gramų per dieną. Likusi, jie rekomenduojama vartoti sveiką baltymų ir riebalų.

Diabetikams patariama sumažinti angliavandenių, tačiau tai nereiškia, pašalinti visiškai iš kasdienio maisto struktūrą.

Veikia keto dietos diabetikams gali būti rizikinga, jei nebuvo padaryta pagal dietologu priežiūra. Atsižvelgiant į tai, kad su cukriniu diabetu, individuali dar reikia angliavandenių kaip energijos šaltinis.

Bent minimaliai, jie reikalauja apie 130 gramų per dieną, o taip pat yra skatinami priekį nuo sudėtingų angliavandenių.

Įprasta klaidų, kurios atsiranda, kai darai keto dieta

1. negerti tinkamą vandenį

Negerti pakankamai vandensVanduo yra būtina išlaikyti mūsų kūno skysčiai susitiko. Skystas trūkumas tikrai sukelti visiškai naujų klausimų, pavyzdžiui, inkstų ligos.

Jei pagal tipines sąlygas vandens matomumas tikrai reikalingas organizmui, kai įmonės keto dieta, vandens poreikiai turi būti daugiau atsižvelgiama.

Ribodamos angliavandenių, daug koregavimai įvyks organizme. Tarp jų yra sumažėjęs cukraus kiekis kraujyje ir insulino laipsnių.

Kai insulino laipsnių mažesnės, inkstai išleisti skystis. Tai kas tada sukuria dehidratacijos.

Pasibaigus keto dietos pradžios, dauguma žmonių tikrai jaučiasi svaigulį ir taip pat migrena kaip nesubalansuotos kiekį elektrolitų organizme rezultatas.

Norėdami, kad jums reikia imtis dėl 3,5 litrų vandens išsaugoti skysčių organizme.

2. Ne, atsižvelgiant į pakankamai riebalų

Ne valgyti pakankamai riebalųNors medžiagų apykaitos procese, mūsų kūnas yra įpratę nusimesti angliavandenių, kad pakeitė formą cukraus ir tada pažeistus žemyn į energiją.

Tačiau, keto dietos, organizmas patariama nepakenks žemyn cukraus, nes vartojimo kiekis yra ribotas, tačiau paragino deginti riebalus.

Deja, daugelis žmonių, kuriuose vyksta šios dietos Keto turėti mažiau konkretų supratimą.

Daug jų neprisiminti pakeisti mesti angliavandenių su riebalais. Vienas veiksnys yra nerimauti dėl mitybos riebalų.

Kaip iš tiesų, suvartojamų riebalų iš natūralių ir sveikų ir subalansuotų ingredientų, pavyzdžiui, pieno, jogurto, žuvies, mėsos, riešutų ir Vegetaras riebalų, pavyzdžiui, avokadų ir alyvuogių aliejaus bus tikrai neturės neigiamos rezultatą sveikatos ir gerovės.

3. Overlukas miego laikas

Nepriežiūros miego laikasNe tik tiems, kurie gauna ant dietos režimą, tai yra iš tikrųjų padaryta beveik kiekvienam asmeniui, ypač tie, kurie gyventi dideliuose miestuose su daug laiko, taip pat svetainės lankomumą, kuris užima šiek tiek laiko.

Daugelis mano, smulkius poilsio bėdų, nes jų netiesioginį poveikį. Tiesą sakant, tai bus labai įtakos mitybos programa, kad mes gyvename sėkmę.

Kai kurie žmonės, kad eiti per dietos režimas keto programą ketina turėti galimybę išsaugoti kraujo gliukozės kiekį organizme, taip pat plonas žemyn kaip gražintis.

Iš tiesų, nesant miego tikrai paveikti cukraus kiekį organizme.

Jei nepriežiūros miego įpročius, ji panaši naudotis plaukimo gydyti bronchinę astmą, bet rūkymas, kai jūs paliekate baseinas.

Ji primena, atsižvelgiant sveiką ir subalansuotą žingsnį, tačiau “kompensuoti” už jį (net ją sunkinančių) su blogais elgesį, poveikio sveikatai ir sveikatingumo.

4. apribojimas druskos vartojimas yra taip pat ribojamas

Apribojus druskos vartojimas yra taip pat trumpasPer daug druskos vartojimas tikrai paveiks aukštą kraujospūdį.

Nepaisant to, druskos trūkumas Dotarłeś iš druskos papildomai turėti žalojantį poveikį organizmui, pavyzdžiui, širdies ir kraujagyslių ligos.

Tai reiškia, kad druskos vartojimas, kuris pasireiškia kūne turi būti teisinga. Be pirmųjų dienų keto dietos, organizmas praranda natrio dideliais kiekiais su skysčiu, kurį pradėjo kūną.

Štai kodėl, organizmas turi pakaitinį natrio išlaikyti elektrolitų laipsnių stabilizavosi.

Phinney taip pat Volek, tarp mokslininkų mažai kalorijų dietos rekomenduojame vartoja 3-5 g natrio kiekvieną dieną.

Išlaikyti druskos suvartojimą organizme, mes galime vartoti maisto produktų, kurių sudėtyje yra druskų, tokių kaip sriuba ar sultinys, taip pat fermentuotų daržovių.

5. vartoja per daug riebalų

Vartoja per daug riebalųIš keto dietos koncepcija yra sumažinti angliavandenių, taip pat pakeisti juos su riebalų ir baltymų.

Tai dažnai verčia žmones netinkamai išaiškintas atsižvelgiant į kiek riebalų, kiek įmanoma. Nors riebalų veikia kaip alternatyva angliavandenių, reikia nepamiršti, kad ne visi riebalai tobulėti.

Taip pat, jei riebalai yra geras, tai nereiškia, kad vartoja ją pernelyg atneš daug geriau sveikatingumo taip pat.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.