site
stats

5 поширених помилок Беручи Кето дієта

Багатий жирами дієти або набагато краще згадуватися як кето дієта є дієта, яка обмежує споживання вуглеводів.

Через ці обмежень, ця дієта може схуднути швидко. Кето дієта може також зменшити рівень цукру в крові ступеня рівня.

Ті, які працюють ці зміни дієти вуглеводів з їжею з високим вмістом здорового білка, а також жирів.

Через свою здатність мінімізувати вагу і глюкози в крові ступеня через обмеження на споживання вуглеводів, ця дієта була в перший використовував діабетиків.

Кето дієта Вважається, що є можливість допомогти діабетикам контролювати рівень цукру в крові через його низьку вуглеводної природи, особливо, якщо вони також мають надлишкову вагу.

При переході через жири дієти, людина обмежується їдять вуглеводи не більше 30 грам в день. Решта, вони рекомендують споживати білка і також жиру.

Діабетики радять знизити вуглеводи, проте, що ні передбачає позбавлення від повністю від складу повсякденному їжі.

Запуск кето дієта для хворих на цукровий діабет може бути з високим ступенем ризику, якщо не зроблено під керівництвом харчування експерта. Оскільки люди з цукровим діабетом все ще вимагають вуглеводів в якості джерела енергії.

По крайней мере, вони повинні близько 130 грамів у день, і рекомендується виходити від складних вуглеводів.

Загальні ляпи, які мають місце при виконанні кето дієти

1. Не пити достатню кількість води

Чи не пити достатню кількість водиВода має вирішальне значення для підтримки нашого організму рідини здійснилася. нестача Liquid, безсумнівно, принесе про нові питаннях, таких як умова нирок.

Якщо в звичайних випадках наявність води вкрай необхідно для організму, при проведенні кето дієти, потреби у воді повинні бути прийняті до уваги набагато більше.

При обмеженні вуглеводів використання, багато коригування, безумовно, відбудуться в організмі. Один з них знижується рівень глюкози в крові, а також рівень інсуліну.

Коли інсулін градусів зменшити, нирки запустити рідина. Це саме те, що після того, що викликає зневоднення.

На початку кета дієта, багато людей будуть відчувати себе Woozy, а також мігрені через відмову від суми балансу електролітів в організмі.

Для цього, ви повинні з’їсти щодо 3,5 літра води, щоб зберегти споживання рідини в організмі.

2. Не приймати в достатній кількості жиру

Чи не їдять достатня кількість жируУ той час як процес обміну речовин, наш організм звик до танення вуглеводів, які фактично перетворені форми глюкози, а потім пошкодженим вниз прямо до влади.

Однак, в кето дієти, організм рекомендується не більше розщеплювати цукру, через те, що обсяг споживання обмежений, але мотивований, щоб пролити жиру.

На жаль, багато людей, які проходять цю дієту кето мають менш точне розуміння.

Багато з них не забудьте замінити пролити вуглеводи з жирами. Одним з факторів є проблемою, пов’язаною зі споживанням жирів.

Насправді, споживання жирів з натуральних і здорових і збалансованих інгредієнтів, таких як молоко, йогурт, риба, м’ясо, горіхи, а також рослинні жири, такі як авокадо, а також оливкова олія не матиме несприятливий результат на здоров’я.

час сну 3. Ігнорування

Час Нехтування снуНе тільки для тих, які отримують на дієті, це насправді робиться практично всім, особливо ті, які живуть у величезних містах з великим часу і трафіку, який займає багато часу.

Численні брати до уваги несуттєві проблеми зі сном в результаті їх непрямого впливу. Насправді, це буде істотно впливати на успіх програми дієти, що ми живемо.

Деякі люди, які йдуть через програму план кето дієти хочете бути в змозі підтримувати рівень цукру в крові ступеня рівень в організмі, а також скинути зайву вагу як перевага.

Насправді, відсутність сну впливатиме на ступінь цукру в організмі.

Якщо Ви пропускаєте процедури сну, вона нагадує вправи плавання для лікування астми ще курити, коли ви виходите з басейну.

Він нагадує, приймаючи здорове і збалансоване дію, але «складові» для нього (навіть посилює його) з негативною поведінкою, які впливають на здоров’я і добре самопочуття.

4. Обмеження споживання солі є занадто жорсткою

Обмеження споживання солі також щільноНадмірне споживання солі, безумовно, впливає на високий кров’яний тиск.

Проте, брак солі, отримана з солі, безумовно, також надає несприятливий результат на тілі, такі як хвороби серця.

Тобто, використання солі, яка потрапляє в організм має бути правильним. У перші дні кето дієти, тіло проливає натрій в великих кількостях за допомогою текучого середовища, випущеної в організмі.

Саме тому, організм потребує заміни солі для підтримки рівня електроліту збалансованого.

Фінні, а також Volek, серед вчених на низькокалорійній дієті рекомендують споживати 3-5 грамів солі на щоденній основі.

Для того, щоб зберегти споживання солі в організмі, ми могли б споживати продукти, які містять солі, такі як суп або бульйон, а також ферментовані овочі.

5. Харчування занадто багато жиру

Споживання занадто великої кількості жируПринцип кето дієти полягає в зниженні вуглеводів і змінити їх з жиром, а також білка.

Це іноді змушує людей неправильно витлумачені, вживаючи в їжу більше жиру, наскільки це можливо. Хоча жир функції в якості заміни вуглеводів, пам’ятайте, що не всі жири готові.

Крім того, якщо жир готує, це не означає, що споживання його надмірно принесе набагато краще самопочуття, а також.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.