site
stats

5 жирів, які допомагають культуристи для зниження ваги

Жирами дієта примха, яка рекламує споживання жирів, без сумніву, в даний час улюблені публікою.

Незважаючи на те, що це замість того, щоб з причин, насправді, ця дієта режим є досить успішним.

Проте, при використанні цього потрібно знання при виборі жирів, які є хорошими для тіла. Не тільки будь-який тип жиру, можна вживати в їжу.

Ось 5 здорових і збалансованих жирів, які ви можете з’їсти на дієті:

1. Всього яйце

круто яйце-дієтаУ структурі м’язової маси, яйця і раніше номер один білок, який є основою щодня. Обидва яйця білі і жовті складаються з здорових білків.

Однак яєчні білки є менш складними для перетравлення, ніж яєчні жовтки, оскільки жовтки складаються з жирних продуктів, які також забезпечують більш здоровий білок.

1 яєчний жовток містить 6 грамів жиру (половина насичених жирів), так що, якщо споживається дуже багато це, безумовно, буде накопичення жиру.

Рішення полягає в тому, щоб зменшити використання яєчних жовтків, а не видаляти їх. Ви можете включати в себе 1 яєчний жовток до 5-6 яєчних білків, не більше ніж в 3 рази в день.

Таким чином, ви отримаєте 24 грамів білка, а також 6 грамів здорового і збалансованого жиру.

2. Лосось

лосось в обмін на дієтіЛосось є відмінним джерелом омега-3 жирів.

Сама Омега-3 являє собою особливий вид харчування жиру, який допомагає захистити від втрати глютамина, тому підтримують імунну систему організму і побічно впливає розвиток.

Це зміст також допомагає боротися з м’язовою масою набрякання і призводить до простору для зберігання глікогену.

Навіть омега-3 показано, як з’єднання, яке сприяє втраті жиру тіла і збереження м’язової маси під час стадії плану дієти.

6 унцій лосося складається з приблизно 34 грам здорового білка і 12 грам жиру.

Це може виглядати дуже багато, але не хвилюйтеся, більшість жирів використовуються для переваги вказувалося вище перед рятуємо організмом.

Якщо накопичення жиру відбувається в організмі, це набагато краще робити кардіо, щоб розплавити його, на відміну від зниження споживання здорових і збалансованих жирів прямо в ваше тіло.

Щоб отримати оздоровчі переваги, ви можете з’їсти лосося, поки 6-12 унцій, 4 рази на тиждень.

3. Червоне м’ясо

червоно-м'ясо-для-дієтиЯкщо зменшити калорії так різко і позбутися від шляху занадто здоровим і збалансованим вмістом жиру, ступеня тестостерону вашого тіла, безумовно, буде втручалися.

Простіше кажучи, якщо ви нижче надмірна жирну їжу, поряд з вуглеводами і загальним кількість калорій, ваші градуси тестостерону можуть зменшитися.

Вплив буде відбуватися на м’язи.

Самі Червоне м’ясо містить жир, який підтримує рівень тестостерону, що складається з кон’югованої лінолевої кислоти (CLA), яка являє собою спеціальний жир, який дозволяє організму виробляти жир як джерело енергії, а також підтримує здоровий синтез білка, а також зростання м’язової маси.

Компактніше 6 унцій пісного м’яса створює 32 грамів здорового білка, а також 9-14 грамів жиру. Ви можете взяти в червоному м’ясі 2 рази в день, що дали вам не їдять навіть більше калорій, ніж повсякденна мета.

сир 4. Знежирений

low_fat_cheeseКілька помилок роздавальних про молочні продукти, які вони створюють жир.

Насправді, це не реально. сир з низьким вмістом жиру включає в себе невелику кількість CLA, яке м’язи, що утворюють речовину, яка робить спалювання жиру опинитися енергію, як в червоному м’ясі.

Крім того, в молочних продуктах, є численні анаболизм просування-пептид, поряд з кальцієм, вітамінами та іншими мінералами.

Недавнє дослідження додатково показує наявність кальцитріолу, матеріал, який може допомогти розплаву жиру протягом низькокалорійного режиму дієти.

5. Авокадо

Авокадо-для-дієтиАвокадо плід, який дуже добре споживається під час режиму харчування, тому що він багатий мононенасичених жирів, що може збільшити хороші рівні холестерину, а також більш низькі бідні.

Авокадо аналогічним чином складаються з вітаміну Е, який допомагає запобігти пошкодженню тіла в результаті повністю вільних радикалів, підвищує стійкість, а також аналогічним чином в якості анти-старіння.

Крім того, авокадо також містять здорові білки і фолієву кислоту, тому вкрай рекомендується для вагітних жінок, щоб звести до мінімуму загрозу ненормальності.

заключна думка

Багато дієт, що складаються з тих, хто будує м’язи, запобігти жирної їжі.

Але насправді, це не випадок. Основа для зростання м’язової тканини і підтримання жиру в організмі контролювати калорії, а також пропонує правильне харчування.

Хоча жирні продукти можуть бути калорійність, вони вносять багато поживних речовин, які додатково необхідні організму.

Ці здорові і збалансовані жирні продукти можуть бути відмінним вибором протягом набухання.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.