site
stats

17 Wystarczy dowiedzieć się, jak pozbyć się tłuszczu w klatce piersiowej w domu

Man boobs „moobs” albo medycznie opisane, ginekomastia jest określona przez Narodowy Instytut Zdrowia jako łagodny rozwój męskich piersi tkanki gruczołowej, zwykle wywołany przez wzrost estrogenów, spadek testosteronu lub skorzystać z licznych leków.

Ginekomastia jest rozwój komórek biust u mężczyzn. Jest to problem, który na ogół łagodny powstaje rozbieżność w hormonów płciowych estrogenów, a także testosteron.

Ginekomastia może wpływać na ludzi w każdym wieku od niemowląt prawo do rozbudowanych mężczyzn.

Większość dzieci mają pewien poziom ginekomastii w całym wieku dojrzewania, zgodnie z National Institutes of Health (NIH).

Choć Itself ginekomastii jest zazwyczaj bezpieczna, może to być związane z pewnymi warunkami odnowy biologicznej, w tym nadużycia chemicznego, niektórych chorób i stosowania niektórych leków.

Ginekomastia może występować w postaci gumy, albo sztywnych masy, który zaczyna się poniżej brodawki, a następnie rozprzestrzenia się na zewnątrz, nad miejscem biustu.

Zwykle dotyczy zarówno popiersia, ale często w różnych ilościach, więc nie krzywizny, czy to może tylko wpłynąć jeden biust.

W niektórych przypadkach, tkanka rozwija może być bolesne lub środkiem płatniczym, a także, jeśli to się stanie, wtedy powinny zostać podjęte obejrzeć lekarz.

Ginekomastia mógł dodatkowo prowadzić do znacznego stresu psychologicznego i społecznego i lęku, stresu i niepokoju, powodując, a także wstydu.

Dokładnie, co jest przyczyną ginekomastii lub boobs człowieka?

Dokładnie, co jest przyczyną ginekomastii lub boobs człowieka?Istnieje wiele wykonalne przyczyny ginekomastii, a te można podzielić na fizyczne (normalnego funkcjonowania ciała), leczniczy (lek lub lek istotne) i patologiczne (choroby) tworzy.

ginekomastia fizyczna jest wniesiona przez typowych zmian hormonalnych, które zdarzają się po różnych fazach życia.

Zmiany te prowadzą do wzrostu odsetka prawidłowych estrogenów środków hormonalnych (istniejące we wszystkich zdrowych mężczyzn) do hormonów testosteronu z estrogenem motywowanie rozwój komórek biust.

 • Całej wczesnym etapie dzieci płci męskiej może ustanowić ginekomastii fizjologiczne w wyniku przeniesienia estrogenów z mamy. Ten transfer zatrzymuje się po urodzeniu, więc ginekomastia jest tymczasowy.
 • Przez cały okres dojrzewania, rozwój jąder generować więcej estrogenów niż testosteron, co może prowadzić do ginekomastii. Typowo, ten rodzaj ginekomastii ustępuje samoistnie, ale niekiedy może utrzymywać długotrwale.
 • Przez cały starszym wieku jest stopniowy spadek produkcji testosteronu, co prowadzi do podniesionej estrogenu do testosteronu proporcji, która może motywować wzrost komórek sutka.

Farmakologiczne ginekomastia jest wywołane przez leki lub leki, które wpływają na proporcję estrogen i testosteron także z kilkoma różnymi sposobami.

Niektóre z tych leków obejmują sterydy anaboliczne, leki serca lub nadużywania leków, takich jak konopie lub alkoholu.

Podczas zatrzymywania denerwujące lek zazwyczaj powodować ginekomastię zniknie, lekarz zawsze musi być konsultowany przed rzucenia jakiegokolwiek rodzaju leków.

Patologiczny ginekomastia jest wniesiona przez wielu różnych chorób lub problemów, które mają wpływ proporcji estrogenu do testosteronu.

Warunki te są stosunkowo rzadkie ale może obejmować problemy genetyczne trwałe warunki (w szczególności nerki i chorobami wątroby) i rozrosty w jądrach i gruczole nadnercza.

Jak chłopcy dorastają często występuje postępujący spadek testosteronu stopni (a więc stosunek estrogenu o podwyżki testosteronu), co może prowadzić do ginekomastii.

ginekomastia mogłyby również być wywołane przez dziedzicznych kwestii, uporczywej choroby (w szczególności nerek, a także choroby wątroby) lub niektórych leków.

Facet, który ma sterydów anabolicznych na wydajność sportowych lub kulturystyki zwykle tworzy ginekomastii.

W przypadkach nietypowych, Ginekomastia może być spowodowany przez nowotwór w jądrach i gruczołach nadnerczowych, które tworzą dużą ilość estrogenu.

17 Simply sposoby treningu, aby pozbyć się górnej tkanki tłuszczowej w domu

1. Jumping Jacks

PajacykiZacznij swoją rutynę wykonując gniazda skoków. Sprzęt wolne krok ten będzie z pewnością wzrost tętna, a także pomóc ogrzać się na pozostałą część ćwiczenia.

 1. Po prostu stać z nogi razem, ręce wzdłuż tułowia. Skocz nogi na boki, jednocześnie kołysząc swój narzut zbrojeń.
 2. Szybko po wylądowaniu, skok nogi z powrotem do zakładu przynosząc swoje ramiona z powrotem do swoich stron.
 3. Jeśli nadmiar masy ciała lub urazy unikać cię z łatwością robi typowe gniazdo skoków, zmienić trening przechylając swoją odpowiednią wygiętą nogę na boku, jak swing wydatki swoich ramionach, a następnie krok z powrotem do zakładu, jak włączyć swoje ramiona z powrotem do boki.
 4. Powtarzać do przeciwnego boku i kontynuować.

2. Ściana z piłką Shots

Ściana z piłką ShotsTen trening będzie kierować całe ciało, z skoncentrować się na ogromnych zespołów masy mięśniowej swoich quady, ścięgna, pośladki, piersi, ramion, a także rdzenia.

 1. Stojak dotyczących rynkowych od trwałej powierzchni ściany, trzymając piłką lekarską oburącz, trwałe w klatce piersiowej.
 2. Naciśnij biodra do tyłu, uginać kolana i opuść pośladki w kierunku ziemi.
 3. Gdy faktycznie skłonił jak zmniejszona, jak można odwrócić ruch, przyciskając mocno przez pietach, aby rozwinąć swoje kolana i biodra.
 4. Jak to zrobić, wybuchowo rzucić piłkę Klimatyzacja tak wysokie, jak można się o ścianę.
 5. Jak piłka klimatyzacji sprowadza się, złap ją obiema rękami, chronić go z powrotem na klatkę piersiową i natychmiast zredukowane się do innego przysiadu, aby kontynuować.

3. Renegade Row

Renegade RowOpuszczonych rząd kieruje ogromne zespoły tkanki mięśniowej na plecach, a także ramiona, podczas gdy dodatkowo wzywa do interakcji rdzenia czworogłowego, ramiona i triceps.

 1. Począwszy od wysokiej pozycji deski ze swoim ciałem rozwija linię prostą od pięty do głowy, a także swoje ręce prosto pod ramiona.
 2. Posiadać pinhead w każdej ręce. Od tego ustawienia, zmiany masy ciała trochę w prawo, utrzymując górną część ciała do kwadratu na ziemię.
 3. Pociągnąć hantle w lewej ręce bezpośrednio do klatki piersiowej, zachowując swoją rękę, blisko body– łokcia powinna zwrócić się w stronę sufitu.
 4. Zmniejszono pinhead z powrotem do ziemi w sposób kontrolowany, a następnie przełączyć się na boki, tym razem przenosząc ciężar w lewo przed pociągnięcie pinhead w prawej ręce do tułowia.
 5. Kontynuuj zmieniając strony, zachowując swoje biodra, ramiona i górną część ciała tak stabilny jak to możliwe.
 6. Jeśli masz trudny czas wypełnieniem treningu przez pełne 60-sekund w pozycji deski, zmniejszenie kolana do podłoża za pomocą modyfikacji.

4. Single-Arm Hantle Chest Prasa

Single-Arm Hantle Chest PrasaJednoramienna prasa hantli skrzynia kieruje się pecs, ramiona i tricepsa jednostronnie, a także wymagające działania rdzenia, aby zapobiec biodra lub ramiona skręcaniu podczas treningu.

 1. Połóż się na plecach na trwałym ławce z kolana zakrzywiona, stopy płasko na podłożu.
 2. Ustawić hantle w swojej prawej ręki, ramię przedłużone bezpośrednio nad klatką piersiową.
 3. Połóż lewą dłoń delikatnie na lewym biodrze jako wskaźnik do utrzymania tego biodro stabilny i zaangażowany w ławce. W stylu regulowanym, wygnij prawą stawu, zmniejszając pinhead do swojej piersi.
 4. Gdy hantle jest cala lub więcej z dala od górnej części ciała, odwrócić ruchu, a także zaangażować Pecz, a także triceps mięśnie naciśnij hantle prosto w górę, z powrotem do ustawienia początkowego.
 5. Kontynuować przez 30 sekund przed zmianą stron.

5. górskie Pnącza

Alpiniści użyć innego wybuch cardio w centrum obwodu utrzymania tętno wysokie. Umieszczenie ciało podobnie wzywa do ciągłej interakcji piersi, ramiona i triceps mięśni, co jest szczególnie trudne po zakończeniu ćwiczenia odporności na kruche kierowania te same grupy tkanki mięśniowej.

 1. Począwszy wysokim umieszczeniu płyty, dłonie pod ramiona, nogi przedłużony, a także podstawowej zaangażowany do utrzymania poziomu bioder.
 2. Narysuj swoje prawe kolano w kierunku górnej części ciała, a także posadzić swoją prawą stopę na ziemi, a jeśli były do startu w sprincie.
 3. Z tej pozycji, skok obie nogi w powietrze, zmieniając swoje docelowe przed waszej ziemi, więc lewa stopa jest przyciągany do przodu, a także idealnym noga jest rozszerzony.
 4. Natychmiast skok obie nogi prosto w powietrzu i po raz kolejny zmienić ich rozmieszczenie.
 5. Kontynuuj ten wzór na czas trwania ćwiczenia.

Aby dostosować trening,

 1. Poczynając od położenia wysokiego płaskimi nogi wydłużony.
 2. Przyciągnij prawe kolano dalej, dotykając prawą nogą do ziemi przed natychmiast przedłużające swój najlepszy nogę raz więcej, rośnie jej w pierwotnym położeniu desek.
 3. Przełączyć na stronach, tym razem rysunek swoje lewe kolano do przodu i dotykając lewą stopę na ziemi.
 4. Kontynuuj obracanie stron na czas trwania ćwiczenia.

6. Overhead Walking Lunge

Wystający spacery lonży uderza znaczące tkanki mięśniowe twoich zmniejszona body– ścięgna, quadów i glutes– podczas jednoczesnego testowania ramiona i rdzeń.

 1. Przytrzymać piłkę klimatyzacji pomiędzy obiema rękami i poszerzyć go bezpośrednio wystające.
 2. Krok do przodu z idealnej stopy, rosnące go kilka stóp przed lewą stopę.
 3. Angażować swój rdzeń, aby utrzymać górną część ciała, a także wysoki zginać oba kolana, obniżając swoje lewe kolano w kierunku podłogi.
 4. Przed kolano dotyka w dół, naciśnij przez idealnego stóp, a także zwiększy się stać, kiedy pchasz lewą nogę do przodu, robiąc krok z przodu po prawej stronie.
 5. Powtórz lonży i kontynuować ćwiczenia, podchodząc z przeciwnym stopy z każdym kolejnym rep.

7. pompek

pompkiMasz obecnie kierowane górnej części ciała, triceps, barki, a także rdzeń całej regularny, tak naprawdę przewidzieć „wypalić” Te zespoły masy mięśniowej z kolekcją pompki. Czuć się swobodnie spadać kolana do ziemi lub przenieść do powierzchni ściany w każdej chwili dostosować trening do pushup pushup kolanowego lub ściennego.

 1. Rozpocznie się wysoką umieszczenie deski z rąk bezpośrednio pod swoje barki, ale nieco większy niż rozstawionymi na szerokość barków.
 2. Utrzymanie rdzeń ograniczone, a także górnej części ciała spójne, ugnij łokcie, a także obniżyć swoje piersi w kierunku podłogi.
 3. Kiedy jesteś parę cali od dotykania ziemi, odwrócenie kierunku ruchu, spychając poprzez swoje ręce, jak rozwinąć swoje stawy, powracając do wysokiej pozycji deski.
 4. Kontynuować trening, zmieniając zmodyfikowanej odmianie, ile potrzeba, aby zakończyć set.

8. osłabianiem pompek

Kolejnym podstawowym i cały czas ponadczasowe treningi zrzucić tłuszcz piersi jest zmniejszenie push-up. To nie jest inny niż normalny push-up, z wyjątkiem, że nogi zależeć od zwiększonej systemu podobnego ławce.

 1. Upewnij się, że z powrotem jest płaski, kiedy robić pompki.
 2. Ręce powinny być bardziej skuteczne, trochę szersza niż wielkości ramię.
 3. Wyregulować wielkość i spróbować różnych szerokościach, aby zobaczyć, który uzyskuje Państwu jeden z najbardziej uderzenia. Idź z dotycząca początkowo z 3 zestawy 10-12 powtórzeń w jednym zestawie.
 4. Czy ten trening 3 razy w tygodniu.

9. Medicine Ball Rainbow Slams

[Osadzenia] https://youtu.be/h8Xue0GWI50 [/ osadzenia]

Przez ostatni rdzenia koncentruje ćwiczeń, które również kwestionuje całą górną część ciała, złapał piłkę medycynie do serii wybuchów tęczy. Idealnie, skorzystać z piłką klimatyzacji bez większego odbicia, jak kuli ściany.

 1. Kolano na ziemi na matę, a także posiadać piłką lekarską w pomiędzy obiema rękami na piersi.
 2. Podnieść kulę się nad głową, a także obrócić górną część ciała lekko w prawo, przyciągając piłkę kondycjonujące do odpowiedniej strony, jak mocno wykorzystywać swoje ramiona, a także rdzeń (konkretnie twoje skośne) wbić kulę na ziemi do poza prawym kolanie.
 3. Odbiór sferę się obiema rękami, podnieś ją, a także nad głową, to moment zginający górnej części ciała w lewo przed wykorzystując swój rdzeń, a także górny korpus walić sferę dół do poza lewym kolanie.
 4. Kontynuuj obracanie stron w całym treningu.

10. Hantle Pullover

hantle PulloverKoszulka hantle jest jednym z klasycznych ćwiczeń do utraty tkanki tłuszczowej górną Edenu, który został wyróżniony, a także sugerowane przez znanych kulturystów takich jak Arnold Schwarzenegger. Arnold Schwarzenegger, ogromny tata wszystkich kulturystów dodatkowo namiętnie popierających Pinhead koszuli ćwiczeń. Dostać się ławki poziom i poziom leżeć na plecach na nim.

 1. Trzymając hantle niskiej lub średniej masy ciała w stosunku do klatki piersiowej i mieć łokcie nieco zakrzywiony.
 2. Stopniowo obniżyć pinhead powrotem nad głową w dół jak w animacji powyżej.
 3. Upewnij się to zrobić powoli, a także czujesz stretch.
 4. Idź z około 3 zestawów początkowo 10-12 repeatings w jednym zestawie. Wykonaj to ćwiczenie 3 razy w tygodniu.

11. ławka skośna hantle Prasa Workout To Lose Fat piersiowej

Prasa nachylenie hantle ławka jest kolejnym wspaniałym ćwiczeniem na utratę tkanki tłuszczowej górnej z górnej części klatki piersiowej i zapewnia wyjątkową stresu na górę klatki piersiowej, gdy prawidłowo.

 1. Umieszczenie na własną rękę na ławce pochyłej. Przytrzymaj 2 pinheads niskiej średniej masie stosując normalny chwyt lub idealnie, mieć przeszedł z spotter.
 2. Naciśnij hantle w górę w wybuchowej ruchu i zobaczyć do niego czujesz stresu na górę klatki piersiowej.
 3. Oddychać, gdy idzie w górę, a także wydech po zwolnieniu.
 4. Sprowadzić ją stopniowo. należy umieścić kąt ławki na około 45 stopni, ale to na pewno zależy od osoby również. Eksperyment z kątem aż czuć to
 5. dając najskuteczniejszą realny wpływ na górnej części piersi.
 6. Idź z 3 zbiory dotyczące na pierwszy z 10-12 powtórzeń w jednej kolekcji. Czy ten trening 3 razy w tygodniu.

12. pochyłość Brzana Bench Press

Pochylnia Brzana Bench PressInnym między treningami, aby stracić tłuszcz piersi jest ciężary nachylenie wyciskaniu. Można zapytać, co to za różnica z rutynowego prasie płaski stół. Normalny poziom prasy ławce nie skupia się na górnej części klatki piersiowej, jednak prasa ciężary nachylenie ława ma, a także do formowania górnej piersi i zminimalizowania ugięcia, wymagamy pochylnię.

 1. Naciśnij sztangi w górę działalności wybuchowej i upewnij się, że czujesz presję na swojej górnej piersi.
 2. Wdech, gdy idzie w górę i wydech po zwolnieniu.
 3. Sprowadzić ją powoli.
 4. Naciśnij wagi w górę po raz kolejny w gwałtownego ruchu i zapewnić czujesz presję na górnej części piersi.
 5. Oddychać, gdy wzrasta, a także wydech po zwolnieniu.
 6. Powtórz tę czynność.
 7. Należy umieścić kąt ławki na około 45 poziomów z pewnością jednak będzie to zależeć od konkretnego zbyt.
 8. Eksperyment z kątem do góry, aż można poczuć jest zapewnienie możliwie najbardziej efektywny wynik na górnej części piersi.
 9. Idź na około 3 zestawów początkowo 10-12 powtórzeń w jednej kolekcji. Czy ten trening 3 razy w tygodniu.

13. Leżący Obsługiwane Neutral-Grip Hantle Row

To ćwiczenie symuluje dokładnie ten sam podstawowy ruch jako zwykły stępieniu rzędzie, oprócz tego, że będziesz pochylony tułów na ławce pochyłej całej windy.

 1. Chwycić zestaw hantlami i leżą w klatce piersiowej w dół o 45 stopni nachylenia ławki.
 2. Niech twoje ramiona wiszą bezpośrednio w dół, ręce napotykają każdego różne inne.
 3. Row hantle bokiem swojej piersi przez zginanie stawów i naciśnięciu łopatki.
 4. Limit czasu i zmniejszenie wagi.

14. Hantle Czara Box Squat

Hantle Czara Box SquatPinhead czara box squat jest wariant hantle kubek przysiadu, a także trening wykorzystany do wzmocnienia masy mięśniowej nóg. Głównie te pinhead box squat cele filiżanka czworogłowego, ale z pewnością również pośrednio funkcjonować mięśniowej tkanki ścięgna, łydki, pośladki i rdzenia.

 1. Stoisko 4 do 6 cali na przodzie ławce kolan lub pudełku.
 2. Kubek koniec pinhead obiema rękami i trzymać go w górę iw dół z przodu górnej części ciała, stawy łokciowe zmierzające w dół.
 3. Utrzymując plecy naturalnie wygięte, naciśnij biodra do tyłu, uginać kolana i przysiad.
 4. Spocząć na ławce na minutę. Utrzymanie wciśnięte w ziemię pięty, stanąć z powrotem do góry.

15. hantli 1 1/2 Pushup

 1. Zrozumieć zarządzanie hantle w każdej ręce i zakładają pushup ustawienie z wyprostowanych rękach.
 2. Twoje ręce powinno się mieć do czynienia z rozstawionymi na szerokość barków, a organizm musi tworzyć linię prostą od iść do kostek.
 3. Ugnij stawy ramion, a także obniżyć swoje ciało aż do piersi niemal dotyka podłogi.
 4. Wstrzymać, a następnie naciskać na własną rękę w połowie drogi z powrotem do góry.
 5. Timeout jeszcze raz, a następnie obniżyć swoje ciało z powrotem na podłogę.
 6. Wcisnąć się całkowicie z powrotem do umieszczenia początkowego, a także powtarzać.

16. hantli Skier Wahania

 1. Gospodarstwa parę pinheads w rozmiarze ręki obok swoich stronach, stoisko ze stopami hip-szerokość barków, a także kolana nieco ugięte.
 2. Bez zaokrąglania dolną część pleców, Bend w biodrach jak jednocześnie obrócić ramiona do tyłu.
 3. Teraz gwałtownie wsunął biodra naprzód i podnieść tułów aż stoisz wyprostowany pozwalając jednocześnie energię huśtawka wagi do poziomu górnego ciała. (Nie aktywnie podnieść ciężar.)
 4. Swing iz powrotem na czas swojej kolekcji.

17. Smith maszyna pochyłość Bench Press

[Osadzenia] https://youtu.be/pd2fnOrggI8 [/ osadzenia]

Smith ekspres nachylenie wyciskaniu to kolejny wśród treningów zrzucić tłuszcz w klatce piersiowej, a wśród korzyści z tego, że dostaniesz strój ruchu i nie potrzebują Spotter zważywszy, że waga jest niska.

 1. Weź elastyczną ławki i umieścić go pod urządzeniem Smith.
 2. Chwycić sztangę z rąk nieco szerszy w porównaniu do wielkości na ramię.
 3. Powoli opuść ciężarki ale nie pozwól, by dotknąć górnej części ciała.
 4. Wyciskaniu w górę w erupcyjnej sposób.
 5. Wdychać kiedy wstajesz, a także wydech po zwolnieniu lub obniżyć. Idź ze dotyczące 3 zestawy na pierwszy z 10-12 powtórzeń w jednym zestawie.
 6. Czy ten trening 3 razy w tygodniu.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.