site
stats

17 vienkārši strādāt, kā atbrīvoties no krūšu tauku mājās

Man krūtis, “moobs” vai, medicīniski aprakstīts, ginekomastija ir norādīta Nacionālā veselības institūta, kā labdabīgu attīstību vīriešu krūts dziedzeru audos, ko parasti izraisīja kāpums estrogēna, samazinās testosterona vai padarot izmantošanai daudziem medikamentiem.

Ginekomastija ir attīstība krūtis šūnu vīriešiem. Tas ir labdabīgs problēma, kas parasti rodas no neatbilstības saistībā seksa hormonu estrogēnu un arī testosterons.

Ginekomastija var ietekmēt vīriešiem katra vecumā no bērnu tiesības uz paplašināto vīriešiem.

Vairākums bērnu ir kāda no ginekomastija līmeni visā vecumu pubertātes, saskaņā ar National Institutes of Health (NIH).

Lai gan ginekomastija pati parasti ir drošs, tas varētu būt saistīts ar dažiem labsajūtu nosacījumus, tostarp ķīmisko vardarbību, dažu slimību un dažu narkotiku lietošanas.

Ginekomastija var parādīties kā Sveķiem vai stingra masa, kas sākas ar zem krūtsgaliem un tad izplatās uz āru pāri krūšu vietu.

Tas parasti skar abas busts bet bieži dažādos apjomos, tāpēc ir līko, vai arī tā var tikai ietekmēt vienu krūšutēls.

Dažos gadījumos paplašinot audi var būt sāpīga, vai piedāvājums, un arī tad, ja tas notiek, tad jums vajadzētu ņemt apskatīt ārsts.

Ginekomastija var papildus izraisīt ievērojamu psiholoģisko un sociālo stresu un nemieru, kas izraisa stresu un nemieru un arī kauns.

Tieši tas, ko izraisa ginekomastija vai Vīrietis boobs?

Tieši tas, ko izraisa ginekomastija vai Vīrietis boobs?Ir daudzi iespējamie cēloņi ginekomastija, un tos var iedalīt fiziskā (ķermeņa normālu sniegumu), zāles (zāles, vai zāles ir būtiski), un patoloģiskā (slimība) rada.

Fiziskā ginekomastija tiek celta ar tipisku hormonu korekcijas, kas notiek visā dažādos savas dzīves posmos.

Šīs korekcijas radīt īpatsvara normālas estrogēna hormonālo aģentu (esošajiem visās veseliem vīriešiem) līdz testosterona hormonu palielināšanos, ar estrogēnu motivējot krūtis šūnas attīstību.

 • Visā agrīnā stadijā, vīriešu bērni varētu izveidot fizioloģiska ginekomastija rezultātā nodošanu estrogēnu no mammas. Šis pārskaitījums apstājas pēc piedzimšanas, tāpēc ginekomastija ir īslaicīga.
 • Visā pubertātes jaunattīstības sēklinieki rada lielāku estrogēnu nekā testosterona, kas var izraisīt ginekomastija. Parasti šāda veida ginekomastija izzūd spontāni, bet reizēm tas varētu saglabāties ilgtermiņā.
 • Visā vecumu ir progresīva samazināšanās testosterona ražošanu, izraisot paaugstinātu estrogēnu testosterona daļu, kas var motivēt augšanu krūts šūnās.

Farmakoloģijas ginekomastija tiek celta ar zālēm vai zālēm, kas ietekmē daļu estrogēnu un arī testosterona ar vairākiem dažādiem līdzekļiem.

Daži no šiem medikamentiem ietver anaboliskos steroīdus, sirds zāles, vai zāles ļaunprātīgas kā kaņepes vai alkoholu.

Kaut arī nepatīkams narkotiku pārtraukt parasti izraisīt ginekomastija iet prom, ārsts vienmēr jāapspriežas pirms atmešanu jebkāda veida medikamentus.

Patoloģiskā ginekomastija tiek celta ar daudziem dažādiem slimības vai problēmas, kas ietekmē daļu estrogēnu testosterona.

Šie nosacījumi ir diezgan reti vēl varētu būt ģenētiskās nepatikšanām, pastāvīgos nosacījumus (jo īpaši nieru un aknu slimības), un veidojumi sēklinieka vai virsnieru dziedzera.

Kā puiši augt vecāki bieži vien ir pakāpeniskas samazināšanās testosterona grādos (un tātad attiecība estrogēnu par testosterona pieaugums), un tas var novest pie ginekomastija.

ginekomastija tāpat var tikt iedarbināta ar iedzimtu problēmām, pastāvīgs slimības (it īpaši nierēs, kā arī aknu slimībām) vai dažus medikamentus.

Puisis, kas ņem anaboliskos steroīdus sporta veikšanai vai kultūrisms parasti rada ginekomastija.

Jo retāk situācijās, ginekomastija var izraisīt tumora sēklinieka vai virsnieru dziedzeri, kas padara lielu daudzumu estrogēnu.

17 Simply treniņu veidi, kā atbrīvoties no ķermeņa augšdaļas tauku mājās

1. Jumping Jacks

Jumping JacksSāciet savu rutīnas darot lekt domkrati. Šī iekārta bez solis noteikti palielināt savu sirdsdarbība, kā arī palīdzēt jums, lai sasildītos atlikušajā jūsu izmantošanu.

 1. Vienkārši stāvēt ar kājām kopā, rokas gar sāniem. Jump kājas sāniski vienlaicīgi šūpošanos jūsu rokās virs galvas.
 2. Ātri pēc nolaišanās, lēciens kājas atpakaļ uz iekārtu, bet celt rokas atpakaļ uz jūsu puses.
 3. Ja liekā ķermeņa masa vai traumas izvairīties jums viegli darīt tipisks ķipars, mainīt treniņu, izmetot savu atbilstošu kāju saliektu uz sāniem, kā jūs swing savu ieroču izdevumus, tad soli atpakaļ pie objekta, kā jūs savukārt jūsu rokas atpakaļ uz savu pusēm.
 4. Atkārtojiet uz pretējo pusi un turpināt.

2. Sienas Ball Shots

Wall Ball ShotsŠis laiks būs mērķēt visu savu ķermeni, ar koncentrāta uz lielajiem muskuļu masu komandām savu kvadrociklu, hamstrings, glutes, krūts, pleciem, un arī kodolu.

 1. Stand par izstieptas rokas attālumā prom no izturīga sienas virsmu, turot zāles bumbu abās rokās, uztur jūsu krūtīm.
 2. Nospiediet gurnus atpakaļ, flex jūsu ceļgaliem, un samazināt jūsu glutes uz zemes.
 3. Kad esat faktiski palocījās tik samazināta, kā jūs varat, mainīt kustības, piespiežot argumentēti ar papēžiem, lai paplašinātu jūsu ceļgaliem un gurniem.
 4. Kā jūs to darāt, eksplozīvi mest kondicionēšanas bumbu tikpat augsta kā jūs varat pret sienu.
 5. Kā kondicionēšana bumbu nāk uz leju, nozvejas to ar abām rokām, aizsargāt to atpakaļ uz jūsu krūtīm, un nekavējoties jāsamazina sevi citā tupēt lai turpinātu.

3. Renegade Row

Renegade RowPamesti rinda ir vērsta uz lielu muskuļu audu komandas savas muguras un arī rokas, bet papildus aicinot mijiedarbību ar galveno, četrgalvu, pleciem, un triceps.

 1. Sākot augstā dēļu stāvoklī ar savu ķermeni attīstīt taisnu līniju no papēžiem līdz galvai, un arī rokas taisni zem pleciem.
 2. Turiet pinhead katrā rokā. No šo iestatījumu, pārnesot svaru nedaudz pa labi, vienlaikus saglabājot savu ķermeņa augšdaļas brusas uz zemes.
 3. Velciet hanteli kreisajā rokā tieši uz jūsu krūtīm, vienlaikus saglabājot savu roku pie jūsu body– elkoņa vajadzētu norādīt uz augšu pret griestiem.
 4. Samazināja kniepadatas galviņu atpakaļ uz zemes kontrolētā veidā, tad pārslēgties pusēm, šoreiz pārvietot savu svaru uz kreiso pirms velkot pinhead savu labo roku uz savu ķermeni.
 5. Turpināt pamīšus pusēm, vienlaikus saglabājot jūsu gurniem, pleciem un ķermeņa augšdaļas tik stabila, cik vien iespējams.
 6. Ja jums ir grūts laiks aizpildīšanu treniņu veselus 60 sekunžu šajā dēļu stāvoklī, samazinās jūsu ceļgaliem uz zemes par izmaiņām.

4. Viena Arm Hantele Chest Press

Viena Arm Hantele Chest PressVienas roku hantele krūtīs preses atlasa jūsu PEC, plecus un triceps vienpusēji, bet arī pieprasot galveno mijiedarbību, lai novērstu jūsu gurni vai plecus no pagriežot treniņa laikā.

 1. Guļus uz muguras uz izturīga soliņa ar saviem ceļgaliem izliekts kājām dzīvoklis uz grīdas.
 2. Novietojiet hanteles savā labajā vīrietis, jūsu rokas pagarināts tieši virs jūsu krūtīs.
 3. Ievietojiet savu kreiso roku maigi uz kreisās gūžas kā rādītājs, lai saglabātu šo hip stabili un iesaistīties ar stenda. Regulētā stilā, flex jūsu labo locītavu, samazinot kniepadatas galviņu uz jūsu krūts.
 4. Kad hantele ir collas vai vairāk prom no jūsu ķermeņa augšdaļas, apgriezties kustību, kā arī iesaistīt jūsu PEC, kā arī triceps muskuļus nospiest hanteli taisni uz augšu, atpakaļ uz starta iestatījumu.
 5. Turpiniet 30 sekundes pirms mainās pusēm.

5. alpīnisti

Alpīnisti izmantot citu pārsprāgt sirds centrā savas ķēdes uzturētu jūsu sirdsdarbība augsts. Ķermeņa izvietošana arī prasa notiekošo mijiedarbību ar krūšu, plecu un Triceps muskuļiem, kas ir īpaši sarežģīts, pabeidzot kādu stingrība izmantot mērķauditorijas tieši tādus pašus muskuļu audu grupas.

 1. Sākot augstā plāksne izvietojumu, jūsu plaukstām zem pleciem, jūsu kājas ilgstoša, un arī jūsu kodols iesaistīta, lai saglabātu jūsu gurni līmeni.
 2. Draw jūsu labo celi pret jūsu ķermeņa augšdaļas, kā arī augu jūsu labo kāju uz zemes, it kā tu būtu gatavojas pacelties sprints.
 3. No šīs pozīcijas, lēkt abas kājas gaisā, mainot savu izvietojumu pirms jūsu zemes, lai jūsu kreisā pēda ir piesaistīti uz priekšu, un arī savu ideālo pēdas tiek paplašināts.
 4. Tūlīt lēciens abas kājas labi gaisā atkal un mainīt to izvietojumu.
 5. Turpiniet šo modeli laiku īstenošanu.

Lai pielāgotu treniņu,

 1. Kopš augstu plank stāvoklī, kājas pagarināts.
 2. Piesaistīt savu labo celi uz priekšu, pieskaroties savu labo kāju uz zemes, pirms uzreiz pagarina savu labāko kāju vēlreiz, pieaug to sākotnējā dēļu stāvoklī.
 3. Pārslēgties pusēs, šoreiz zīmējumu jūsu kreisā ceļgala uz priekšu un pieskaroties savu kreiso kāju uz zemes.
 4. Turpiniet rotējošo pusēs uz laiku izmantošanu.

6. Overhead Walking valgs

Pārkare pastaigā rāviens atduras būtiskas muskuļaudos samazinātās body– jūsu hamstrings, kvadrociklu un glutes– bet vienlaikus pārbaudot jūsu plecus un kodols.

 1. Turiet kondicionēšanas bumbu starp abām rokām, un paplašināt to tieši pārkare.
 2. Solis uz priekšu ar savu ideālo kāju, pieaug to pāris pēdu priekšā savu kreiso kāju.
 3. Iesaistīties jūsu kodols, lai saglabātu savu ķermeņa augšdaļas augstu un arī saliekt abus ceļus, samazinot savu kreiso celi uz grīdas.
 4. Pirms ceļgala pieskaras leju, nospiediet izmantojot savu ideālo kājām, un arī palielināt stāvēt, kā jūs push savu kreiso kāju uz priekšu, ņemot soli priekšā jūsu tiesības.
 5. Atkārtojiet izklupiens un turpināt to izmantot, Izsakot ar pretējo kāju ar katru nākamo rep.

7. Push-ups

push-upsJūs esat šobrīd ir paredzēta jūsu ķermeņa augšdaļas, triceps, pleci, kā arī kodols visā to regulāri, tāpēc paredzēt patiešām “izdegt” šīs muskuļu masu komandas ar kolekciju pushups. Jūtieties brīvi, lai piliens jūsu ceļgaliem uz zemes, vai pāriet uz sienas virsmas jebkurā brīdī, lai pielāgotu treniņu uz ceļa rosmes vingrojumi vai sienas rosmes vingrojumi.

 1. Sākt augstu dēļu izvietojumu ar rokām tieši zem pleciem, bet nedaudz lielāks nekā plecu platumā.
 2. Turot jūsu kodols ir ierobežota, un arī jūsu ķermeņa augšdaļas konsekventu, saliekt jūsu līkumiem un arī samazināt jūsu krūtīs uz grīdas.
 3. Kad esat pāris collas no pieskaršanās zemei, mainītu kustības, virzot caur rokām, kā jūs paplašināt jūsu locītavām, atgriežoties augstu dēļu pozīcijā.
 4. Turpināt uz treniņu, mainot ar modificētu variācijas, cik nepieciešams, lai pabeigtu komplektu.

8. Noraidīt Push ups

Vēl viens pamata un visu laiku mūžīgas treniņiem, lai saprastu krūts tauku samazinājums ir push-up. Tas nav atšķirīgs nekā normālā push-up, izņemot to, ka pleci atkarīgas palielināto sistēmas, piemēram, sola.

 1. Pārliecinieties, ka jūsu atpakaļ, ir plakana, kad jūs push-ups.
 2. Rokas būtu efektīvāka nedaudz plašāks nekā plecu izmēru.
 3. Noregulējiet izmēru un mēģināt dažādus platumus, lai redzētu, kura iegūst jums vienu no visvairāk ietekmes. Iet ar par 3 komplekti sākotnēji ar 10-12 reps vienā komplektā.
 4. Vai šo treniņu 3 reizes nedēļā.

9. Medicine Ball Rainbow Slams

[Iestiprināt] https://youtu.be/h8Xue0GWI50 [/ iestiprināt]

Par pēdējo galveno vērsta izmantošanu, kas arī apstrīd visu ķermeņa augšdaļas, greifers zāles bumbu virknei varavīksnes ponijs. Ideālā gadījumā izmanto šīs kondicionēšanas bumbu bez daudz lielība, piemēram, sienu sfērā.

 1. Ceļa uz zemes uz paklāja, kā arī turēt zāles bumbu pa vidu abām rokām pie savas krūts.
 2. Paceliet sfēru augšu virs galvas, kā arī pārvērst savu ķermeņa augšdaļas nedaudz pa labi, piesaistot kondicionēšanas bumbu savam atbilstošu pusē, kā jūs sparīgi izmantot jūsu rokas, kā arī kodolu (konkrēti jūsu obliques) klauvēt sfēru uz leju zemes līdz aiz labās ceļa.
 3. Izvēlieties sfēru ar abām rokām, paceliet to uz augšu, un arī pār savu galvu, šis brīdis lieces jūsu ķermeņa augšdaļas pa kreisi, pirms izmantojot jūsu kodols un arī augšējo ķermeņa sprādziena sfēru uz leju, lai pēc jūsu kreisā ceļgala.
 4. Turpināt rotējošo pusēs visā treniņa.

10. Dumbbell Pullover

Hantele puloversHanteles krekls ir viena no klasiskajām treniņiem, kā zaudēt ķermeņa augšdaļas taukus bezgalībā, ko ļoti atzinīgi, kā arī ierosināja pazīstamu kultūristu piemēram, Arnold Schwarzenegger. Arnold Schwarzenegger, milzīgs tētis visu kultūristu arī papildus kaislīgi atbalstītājiem par kniepadatas galviņu krekla izmantošanu. Iegūt sev līmeņa sols un gulēt līmeni jūsu atpakaļ uz to.

 1. Turiet zemu vai vidēju svaru hantele pār jūsu krūtīs un ir jūsu līkumiem nedaudz izliekta.
 2. Pakāpeniski nolaidiet kniepadatas galviņu atpakaļ pār savu galvu visu ceļu uz leju, tāpat kā iepriekš animāciju.
 3. Pārliecinieties, ka jūs darīt lēni un arī jūs patiešām justies stiept.
 4. Iet ar apmēram 3 komplekti sākotnēji ar 10-12 repeatings vienā komplektā. Veikt šo vingrojumu 3 reizes nedēļā.

11. slīpne Bench Hanteles Preses laiks zaudēt Krūškurvja Tauki

Slīpums sols hantele prese ir vēl viens brīnišķīgs vingrinājums zaudēt ķermeņa augšdaļas tauku no jūsu augšējo krūtīs un nodrošina izcilu stresu uz jūsu augšējā krūtīs, kad izdarīts pareizi.

 1. Izvietojums uz savu uz slīpa sola. Turiet 2 zema un vidēja svara pinheads izmantojot parasto izpratni vai ideāli, ir tas nodots no jūsu koriģētājs.
 2. Nospiediet hanteles augšup sprādzienbīstamā kustībā un redzēt to jūtat, stresu uz jūsu top krūtīm.
 3. Elpot, kad tas iet uz augšu, un arī izelpojiet pēc atbrīvošanas.
 4. Bring to uz leju pakāpeniski. Jums ir nodot leņķi stendā aptuveni 45 grādiem, bet tas noteikti ir atkarīgs no indivīda arī. Eksperimentējiet ar leņķi līdz jūs varētu justies, ka ir
 5. sniedzot visefektīvāko iespējamam ietekme uz jūsu augšējo krūti.
 6. Iet ar par 3 kolekcijas Sākumā ar 10-12 reps vienā kolekcijā. Vai šo treniņu 3 reizes nedēļā.

12. slīpne stienis

Slīpne stienisVēl starp treniņiem zaudēt krūts tauku slīpums svaru sols nospiediet. Jūs varētu jautāt, kāda atšķirība ir tas, no ikdienas dzīvoklis spiešanā guļus. Normālā līmenī sols preses nefokusējas augšējo krūtīs, bet slīpums svaru sols preses neparedz un arī veido augšējo krūtis, lai samazinātu nokarāšanos, mēs pieprasām slīpums.

 1. Nospiediet stienis augšu eksplozīvu darbību, un pārliecinieties, ka jums justies spiedienu uz savu top krūts.
 2. Ieelpot kad tā iet uz augšu, un izelpot pēc atbrīvošanas.
 3. Bring to uz leju lēni.
 4. Nospiediet svaru uz augšu atkal kādā vulkānisks kustībā, un nodrošināt jūs patiešām sajust spiedienu uz jūsu augšējo krūti.
 5. Elpot, kad tas palielinās, un arī izelpot pēc atbrīvošanas.
 6. Atkārtojiet šo.
 7. Jums vajadzētu likt leņķi stendā aptuveni 45 līmeņos, tomēr tas noteikti ir atkarīgs no konkrētā too.
 8. Eksperimentējiet ar leņķi uz augšu, līdz jūs varat sajust to sniedz iespējami visefektīvāko rezultātu uz jūsu augšējo krūti.
 9. Iet apmēram 3 komplekti sākotnēji ar 10-12 atkārtojumiem vienā kolekcijā. Vai šo treniņu 3 reizes nedēļā.

13. Lying Atbalstītās Neutral-Grip Dumbbell Row

Šis vingrinājums simulē tieši tādu pašu pamata kustību kā normālu noliekti kārtas, izņemot to, ka jums būs tieksme jūsu ķermeņa augšdaļas pret slīpa sola visā lifts.

 1. Grab komplektu hanteles un gulēt krūšu leju par 45 grādu slīpa sola.
 2. Ļaujiet jūsu rokas pakārt tieši uz leju, rokas sastopas katrs dažādi citi.
 3. Rindā hanteles sāniem no krūts saliecot jūsu locītavām un nospiežot jūsu plecu lāpstiņas.
 4. Noildze un samazināja svaru.

14. Hantele biķeris Box tupēšana

Hantele biķeris Box tupēšanaPinhead kauss kaste squat ir variants dumbbell cup tupēt un arī treniņa, izmanto, lai nostiprinātu muskuļu masu no kājām. Galvenokārt, tad pinhead kauss lodziņā tupēt mērķi četrgalvu, bet noteikti arī netieši darboties muskuļaudos hamstrings, teļiem, glutes un kodols.

 1. Stand 4 līdz 6 collu priekšā ceļgala augstas soliņa vai kastē.
 2. Krūze beigas kniepadatas galviņu ar abām rokām, un turēt to uz augšu un uz leju priekšā jūsu ķermeņa augšdaļas, elkoņa locītavām mērķis leju.
 3. Turot muguru dabiski izliekta, piespiediet gurnus atpakaļ, flex jūsu ceļgaliem un drukns.
 4. Atpūta uz soliņa minūti. Saglabājot papēžus sapresētas zemē, stāvēt atpakaļ uz augšu.

15. Dumbbell 1 1/2 rosmes vingrojumi

 1. Izprast hanteles katrā rokā pārvaldību un uzņemties rosmes vingrojumi, kurā ar savu ieroču taisni.
 2. Jūsu rokās vajadzētu būt saistīts ar plecu platumā, un jūsu ķermeņa vajadzībām, lai veidotu taisnu līniju no iet uz potītēm.
 3. Celiet roku locītavas, kā arī samazināt jūsu ķermeņa, kamēr jūsu krūts gandrīz pieskaras grīdai.
 4. Pauze, un tad spiediet uz savu pusceļā atpakaļ uz augšu.
 5. Noildze vēlreiz, tad samazināt jūsu ķermeņa atpakaļ uz grīdas.
 6. Nospiediet sev pilnīgi atpakaļ līdz sākuma izvietojumu, kā arī atkārtot.

16. Dumbbell slēpotājs Šūpoles

 1. Turot pinheads izstieptas rokas izmēru kopā ar jūsu puses, stāvēt ar kājām hip-platums intervālu, un arī jūsu ceļgaliem nedaudz saliekti.
 2. Bez noapaļošana jūsu zemāks atpakaļ, saliekt pie gurniem, kā jūs vienlaicīgi pārvērst rokas atpakaļgaitā.
 3. Tagad eksplozīvi vilces gurnus uz priekšu un paaugstināt savu ķermeni, līdz jūs esat stāv taisni, bet atļaujot savu enerģiju, lai swing svaru līdz ķermeņa augšdaļas līmenī. (Vai nav aktīvi pacelt svaru.)
 4. Šūpoles un atpakaļ uz laiku savas kolekcijas.

17. Smita mašīna Incline Bench Press

[Iestiprināt] https://youtu.be/pd2fnOrggI8 [/ iestiprināt]

Smith maker slīpumam sols prese ir vēl viens starp treniņiem, lai saprastu krūtīs tauku un starp ieguvumiem tas, ka jūs saņemsiet kustības attire, un jums nav nepieciešams koriģētājs ņemot vērā, ka svars ir zems.

 1. Veikt elastīgu sols un novietojiet to zem Smith ierīci.
 2. Grab stienis ar rokām nedaudz plašāks nekā plecu izmēru.
 3. Lēnām nolaidiet svars vēl neļaujiet tai pieskarties jūsu ķermeņa augšdaļas.
 4. Preses sols augšup kādā vulkānisks veidā.
 5. Ieelpot kad jūs pieaug, un arī izelpot, kad jūs atbrīvot vai samazināt to. Iet ar par 3 komplekti Sākumā ar 10-12 reps vienā komplektā.
 6. Vai šo treniņu 3 reizes nedēļā.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.