site
stats

17 Stačí vymyslieť, ako sa zbaviť tuku na prsiach doma

Muž prsia, “Moobs” alebo, medicínsky popísané, gynekomastia je daná National Institute of Health ako benígna vývoji mužskej prsného tkaniva žliaz, zvyčajne vyvolané nárastom estrogénu, poklesu testosterónu a ďalej s využitím radu liekov.

Gynekomastia je vývoj poprsia buniek u mužov. Je to benígne problém, ktorý zvyčajne vzniká rozpor v pohlavných hormónov estrogénu a tiež testosterónu.

Gynekomastia môžu ovplyvniť mužov všetkých vekových kategórií od detí právo na rozšírených mužov.

Väčšina detí má nejakú úroveň gynekomastia v celej puberty, podľa National Institutes of Health (NIH).

Hoci gynekomastia sám je zvyčajne bezpečné, ale môže súvisieť s niektorými wellness podmienok, vrátane chemickej zneužívania niektorých ochorení a užívanie niektorých liekov.

Gynekomastia sa môže objaviť ako kaučukový alebo pevnej hmoty, ktorá začína pod bradavky a potom sa rozkladá smerom von cez umiestnenie poprsie.

To zvyčajne postihuje obe busty, ale často v rôznych množstvách, takže tam je krivosť, alebo to môže len ovplyvniť jednu poprsie.

V niektorých prípadoch sa rozširujúcej tkanivo môže byť bolestivé alebo výberové konanie, a tiež ak sa tak stane potom by ste mali brať pozrieť na lekára.

Gynekomastia by navyše viesť k významnému psychologické a sociálne stres a úzkosť, čo spôsobuje stres a úzkosť a tiež hanby.

Presne to, čo je príčinou gynekomastia alebo muž prsia?

Presne to, čo je príčinou gynekomastia alebo muž prsia?Existuje veľa uskutočniteľné príčin gynekomastia, a tieto môžu byť zoskupené do fyzického (telesného normálny výkon), liečivý (liek alebo liek relevantné) a patologická (choroba) vytvára.

Fyzická gynekomastia je priviedol na typických úprav hormónov, ktoré sa stalo po rôznych fázach života.

Tieto úpravy vedú k zvýšeniu podielu normálne estrogénne hormonálnych látok (existujúcich vo všetkých zdravých mužov) na testosterón hormóny, estrogén motivujúce rozvoj poprsie buniek.

 • Skrz skorej fáze, male deti môžu vytvoriť fyziologické gynekomastia v dôsledku prevodu estrogénu od mamy. Tento prenos sa zastaví po pôrode, takže gynekomastia je dočasné.
 • V priebehu puberty, vyvíjajúce sa semenníky generovať viac estrogénu ako testosterónu, čo môže viesť k gynekomastia. Typicky, tento druh gynekomastia spontánne vymiznú, ale občas to môže pretrvávať po dlhú dobu.
 • Skrz staršom veku dochádza k postupnému poklesu výroby testosterónu, čo vedie k zvýšenej estrogénu na testosterón podielu, ktorý môže motivovať rast prsných buniek.

Farmakologická gynekomastia je priviedol na lieky alebo lieky, ktoré majú vplyv na podiel estrogénu a testosterónu tiež s niekoľkými rôznymi spôsobmi.

Niektoré z týchto liekov sú anabolické steroidy, lieky na srdce alebo lieky zneužívania, ako je konope alebo alkoholu.

Kým zastavenie znepokojujúce drogu obvykle spôsobí, že gynekomastia ísť preč, lekár musí byť vždy konzultovaný pred ukončením akýkoľvek typ liekov.

Patologická gynekomastia je priviedol na mnohých rôznych ochorení či problémy, ktoré majú vplyv na podiel estrogénu na testosterón.

Tieto podmienky sú pomerne časté, ale môže zahŕňať genetické problémy, pretrvávajúce podmienky (najmä obličkové a pečeňové choroba), a vzrastu semenníka alebo nadobličiek.

Ako chlapci starnete často dochádza k postupnému poklesu testosterónu stupňoch (a teda pomer estrogénu asi stúpa testosterónu), a to by mohlo viesť k gynekomastia.

gynekomastia by tiež mohol byť spustené dedičnými problémami, pretrvávajúce choroby (konkrétne obličiek a tiež ochorenie pečene), alebo niektoré lieky.

Ten chlap, ktoré berú anaboliká pre športový výkon a kulturistiku zvyčajne vytvorí gynekomastia.

V neobvyklých situáciách, gynekomastia môžu byť spôsobené nádoru semenníka alebo nadobličiek, ktoré tvoria veľké množstvo estrogénu.

17 Jednoducho cvičenie spôsoby, ako sa zbaviť horná telesného tuku doma

1. Jumping Jacks

jumping JacksSpustite rutinu tým, že robí tajtrlíci. Toto zariadenie bez krok bude určite zvýši vašu tepovú frekvenciu a tiež pomôcť vám, aby sa zahrial po zvyšok svojho cvičenia.

 1. Jednoducho stánok s nohami pri sebe, ruky pozdĺž tela. Skok vaše nohy do strán a zároveň hojdanie ruky nad hlavou.
 2. Rýchlo po pristátí, skok nohy späť do zariadenia a uviesť svoje ruky späť do strán.
 3. Ak telesná nadváha alebo zranenia vám vyhnúť sa od jednoducho robí typický jumping jack, zmeniť cvičenie naklonením svojou príslušnou nohou ohýbal na boku, ako si hojdačka svoje výdavky zbraní, potom to krok späť do zariadenia, ako premeniť svoje ruky späť do svojho boky.
 4. Opakujte na opačnej strane a pokračovať.

2. Wall Guľové Strely

Wall Guľové StrelyToto cvičenie sa zameria na celé vaše telo, sa sústrediť na obrovské svalovej hmoty tímy svojich štvorkolky, hamstringy, glutes, prsia, ramená, a tiež jadrom.

 1. Stánok o dĺžku paže preč z odolného povrchu steny, drží medicinbal oboma rukami udržať na hrudi.
 2. Stlačte boky dozadu, ohýbať kolená a znížiť zadok smerom k zemi.
 3. Keď ste vlastne uklonil zníženej ako je to možné, reverzné pohyb, stlačením násilne cez päty rozšíriť kolená a boky.
 4. Ako to urobíte, explozívne hodiť klimatizácia loptu tak vysoko, ako môžete proti múru.
 5. Vzhľadom k tomu, klimatizácia loptu zostúpi, chytiť oboma rukami a chrániť ju späť na hrudník a okamžite zníži sa do iného drepu pokračovať.

3. Renegade Row

Renegade RowOpustený rade zameriava na veľké svalové tkanivá tímy chrbta a tiež zbrane, zatiaľ čo navyše vyzývajú k interakcii jadrových, štvorhlavý sval, ramená a triceps.

 1. Začína vo vysokej doskovej polohe vaše telo vyvíja priamku od päty k hlave, ale aj ruky priamo pod ramenami.
 2. Držať špendlíkovej hlavičky v každej ruke. Z tohto nastavenia presunúť svoju váhu trochu na pravej strane pri zachovaní hornej časti tela kvadrát na zem.
 3. Vytiahnite činku do ľavej ruky priamo k hrudníku a zároveň zachovať svoju ruku vo svojej blízkosti body– lakťom mal upozorniť až k stropu.
 4. Znížená špendlíkovej hlavičky späť na zem v kontrolovaným spôsobom, a potom prejsť na stranách, tentoraz pohybuje svoju váhu na ľavej strane pred vytiahnutím špendlíková hlavička v pravej ruke k svojmu telu.
 5. Striedavo strany a zároveň zachovať vaše boky, ramená a hornú časť tela pokiaľ možno stabilné.
 6. Ak máte ťažký čas vyplnením cvičenia celých 60 sekúnd v polohe doske, zníži kolená na zem o zmenu.

4. Single-Arm Činka Hrudník Press

Single-Arm Činka Hrudník PressJeden ramenom činka hrudníka lis cielia svoje prsné svaly, ramená a triceps jednostranne, pričom takisto vyžaduje základné interakciu, aby sa zabránilo boky alebo ramená z krútenie v priebehu tréningu.

 1. Ľahnite si na chrbát na trvalom lavičke s kolenami zakrivené, nohy rovno na podlahy.
 2. Umiestnite činka vo svojej pravej ruky, paže predlžuje priamo cez hrudník.
 3. Položte ľavú ruku jemne na ľavom boku ako ukazovateľ tvrdiť, že hip stabilné a podieľa sa na lavičku. V regulovanom štýle, ohnite pravú kĺb, znížením špendlíkovej hlavičky smerom k prsníku.
 4. Keď sa činka je palca alebo viac od hornej časti tela, otočiť pohybu, a tiež zapojiť svoje prsné svaly a tiež tricepsu stlačiť činku priamo hore, späť do východiskového nastavenia.
 5. Pokračovať po dobu 30 sekúnd pred zmenou strán.

5. horolezci

Horolezci použiť iný výbuch kardio v strede svojho obvodu udržiavať vaše tepová frekvencia vysoké. Umiestnenie Telo tiež vyzýva k prebiehajúcej interakcie medzi prsia, ramená a triceps svaly, čo je veľmi náročné po ukončení húževnatosť cvičení zameranú na presne rovnaké svalového tkaniva skupiny.

 1. Začína vo vysokej umiestnenie dosky, dlane pod ramená, nohy predĺžiť, a tiež vaše jadro zaoberá udržať svoju úroveň boky.
 2. Nakreslite si pravé koleno smerom k hornej časti tela, a tiež zasadiť svoju pravú nohu na zem, ako keby ste sa chystali vzlietnuť v šprinte.
 3. Z tejto pozície, skočiť oboma nohami do vzduchu, mení ich umiestnenie pred vašej krajine, takže vaše ľavá noha je priťahovaný dopredu, a tiež ideálne noha je rozšírený.
 4. Okamžite skočiť oboma nohami priamo do vzduchu, znova a zmeniť ich umiestnenie.
 5. Pokračovať tento vzor po celú dobu cvičenia.

Ak chcete prispôsobiť tréning,

 1. Počnúc v hornej polohe dosky, nohy predĺžená.
 2. Prilákať pravé koleno dopredu, dotýka pravú nohu na zem pred okamžite rozširuje svoje najlepšie nohu ešte raz, rastúce ju do pôvodnej polohy dosky.
 3. Prepínanie stranách, tentoraz kreslenie pomocou ľavé koleno dopredu a klepanie ľavú nohu na zem.
 4. Pokračujte v otáčaní strany po dobu cvičenia.

6. Spätný Chôdza výpad

Presahujúce prechádzky výpad zasiahne významné svalového tkaniva vášho znížená body– vaše hamstring, štvorkolky, a glutes– pri súčasnom testovaní ramená a jadro.

 1. Držte klimatizácia loptu medzi oboma rukami a rozšíriť ho priamo previsnuté.
 2. Krok vpred s širokým nohou, rastie z neho pár nôh v prednej časti ľavej nohy.
 3. Zapojiť svoje jadro, aby sa vaše hornej časti tela s vysokou aj ohnúť obe kolená, zníženie pomocou ľavé koleno smerom k podlahy.
 4. Pred kolenom dotkne dole, stlačte prostredníctvom svojho ideálneho nôh a tiež zvýšiť stať, ako ste push svoju ľavú nohu dopredu a urobil krok pred vašej pravej strane.
 5. Opakujte výpad a pokračujte cvičenia, vykročil vpred s opačným nôh s každým následnej opakovania.

7. push-up

kľučkyŽe ste v súčasnosti zamerané hornej časti tela, triceps, ramená, a tiež jadro celej tejto pravidelné, takže predpokladáme, aby skutočne “vyhorenia” Tieto svalovej hmoty tímy so zbierkou kľučky. Neváhajte klesať kolená k zemi alebo presunúť na povrchu steny kedykoľvek prispôsobiť cvičenie na kolená pushup alebo steny pushup.

 1. Štart vysokej doskové umiestnenie rukami priamo pod ramená, ale o niečo väčší ako na šírku ramien.
 2. Udržať si jadro obmedzená a tiež hornú časť tela konzistentné, pokrčte kolená a tiež znížiť hrudníka smerom do podlahy.
 3. Keď ste párom palcov od dotýkať zeme, smer pohybu, tlačiť pomocou svojich rúk, ako si rozšíriť svoje kĺby, vracia do hornej polohy dosky.
 4. Postupujte cvičenie, meniace sa na modifikovanou variant v prípade potreby až do konca sady.

8. Odmietnuť push up

Ďalším základným a all-time nadčasový a cvičenie zbaviť prsia tuk je pokles push-up. Nejedná sa líši od normálnej push-up, s výnimkou, že ramená závisieť na zvýšenú systému, ako lavicu.

 1. Zaistite, aby vaša chrbát je plochá, keď robíte kľučky.
 2. Ruky by mali byť účinnejšie o niečo širšie ako veľkosť ramien.
 3. Upravte nastavenie veľkosti a vyskúšať rôzne šírky a zistiť, ktorý vám získa jeden z najviac vplyvu. Choď sa o 3 sady spočiatku 10-12 opakovaní v jednej sade.
 4. Vykonajte toto cvičenie 3x týždenne.

9. medicinbalom dúha Slamy

[Vložiť] https://youtu.be/h8Xue0GWI50 [/ vložiť]

Za posledný jadro zamerané na cvičenie, ktoré tiež spochybňuje celú hornú časť tela, uchopiť medicinbal pre rad dúhy rany. V ideálnom prípade by využívať klimatizačné lopty, bez veľa odraziť, rovnako ako steny gule.

 1. Koleno na zemi na podložke a zároveň držať loptu medicíny v medzi oboma rukami na prsiach.
 2. Zdvihnite guľu hore cez hlavu a tiež otočiť hornú časť tela mierne doprava, priťahuje klimatizácia loptu do svojho príslušného boku, ako si energicky použiť svoje zbrane a tiež jadro (konkrétne vaše šikmé) zraziť guľu na zem k za pravé koleno.
 3. Vyzdvihnúť guľu s oboma rukami, zdvihnite ho a tiež nad hlavou, tento moment ohybu hornej časti tela na ľavej strane pred použitím svoje jadro a tiež hornej telo bang guľa dole do mimo ľavé koleno.
 4. Pokračujte v otáčaní strany v celom tréningu.

10. činka pulóver

činka PulloverČinka košeľa je jedným z klasických tréningu stratiť hornej časti tela tuk natrvalo, ktorý bol chválený a tiež navrhol známych kulturistov, ako je Arnold Schwarzenegger. Arnold Schwarzenegger je obrovský otec všetkých kulturistov dodatočne vášnivo priaznivcov na špendlíkovej hlavičky košele cvičenia. Kúpte lavicu úrovni a ležať úrovne na chrbte na ňom.

 1. Držať hmotnosti činky s nízkou alebo strednou cez hrudníka a majú lakte trochu zakrivený.
 2. Postupne znižovať špendlíková hlavička späť nad hlavou celú cestu dole, ako v animácii vyššie.
 3. Uistite sa, že to pomaly a tiež naozaj cítite úsek.
 4. Ísť s asi 3 sád spočiatku 10-12 repeatings v jednej sade. Vykonajte toto cvičenie 3x týždenne.

11. Sklon Bench Činka Tlač cvičenia Ak chcete stratiť tuk na hrudi

Sklon bench činka tlač je ďalší skvelý výkon stratiť hornej telesný tuk z vášho hrudníka a poskytuje mimoriadny dôraz na hornej časti hrudníka, keď urobil správne.

 1. Umiestnenie na vlastnú päsť na naklonenej lavici. Držte 2 Hmotnosť špendlíkovej hlavičky s nízkou medium pomocou bežného zovretie alebo v ideálnom prípade má to prešlo od svojho pozorovateľ.
 2. Stlačte činky nahor vo výbušnom pohybu a dohliadnuť na to budete cítiť stres na hornej strane hrudi.
 3. Dýchať, keď to ide hore a tiež vydýchnuť po prepustení.
 4. Priveďte ho postupne. Musíte dať uhol lavicu na zhruba 45 stupňov, ale to by rozhodne záleží na jednotlivcovi tiež. Experiment s uhlom, kým sa cítil, že je
 5. poskytujúce najefektívnejší uskutočniteľnú vplyv na hornej časti prsníka.
 6. Choď sa o 3 kolekcia najprv s 10-12 opakovaní v jednej kolekcii. Vykonajte toto cvičenie 3x týždenne.

12. Sklon Činka Bench Press

Sklon Činka Bench PressĎalším medzi tréningu stratiť prsia tuk je sklon váhy bench press. Dalo by sa opýtať, čo rozdiel k tomu je z bežného bytu bench press. Normálna hladina bench press sa nezameriava na hornej časti hrudníka, ale sklon váhy bench press sa a tiež pre vytvorenie hornej prsia a minimalizovať prehýbaniu, požadujeme, aby sklon.

 1. Stlačte činku nahor vo výbušnej aktivity a uistite sa, že máte pocit, že tlak na vašej hornej hrudi.
 2. Nadýchnuť, keď to ide hore a výdych po prepustení.
 3. Priveďte ho pomaly.
 4. Stlačte váhy smerom nahor opäť v eruptivní pohybe a zaistiť si naozaj cítiť tlak na hornej časti prsníka.
 5. Dýchať, keď sa zvyšuje aj výdych po prepustení.
 6. Tento postup opakujte.
 7. Mali by ste dať uhol lavicu na zhruba 45 úrovniach to však iste závisieť od konkrétnej taky.
 8. Experiment s uhlom nahor, kým môžete cítiť, že je poskytovať čo najefektívnejší výsledok na hornej časti prsníka.
 9. Choď po dobu asi 3 sád spočiatku 10-12 opakovaní v jednej kolekcii. Vykonajte toto cvičenie 3x týždenne.

13. Ležiaci Podporované Neutral-Grip Činka Riadok

Toto cvičenie simuluje presne rovnakú základnú pohyb ako normálne sklonil sa nad sebou, okrem toho, že budete nakláňať hornej časti tela proti naklonenej lavici po celom výťahu.

 1. Uchopiť sadu činiek a ležať na hrudníku dole na 45 stupňov sklon lavičky.
 2. Nech vaše paže visieť priamo dole, ruky sa stretávať každý rôzny iný.
 3. Rim činky bokom svojho prsníka ohýbaním kĺbov a lisovanie svoje lopatky.
 4. Časový limit a zníženie váhy.

14. Činka pohár Box Squat

Činka pohár Box SquatŠpendlíkovej hlavičky pohár box squat je variant činka cup drepu a tiež cvičenie využije na posilnenie svalovej hmoty dolných končatín. Hlavne sa špendlíkovej hlavičky pohár box drep ciele štvorhlavého, napriek tomu bude iste tiež nepriamo fungovať svalového tkaniva zadnej strany stehien, teľatá, zadku, a jadro.

 1. Stojan 4 až 6 palcov pred kolená vysokú lavičku alebo box.
 2. Prepadnúť koniec špendlíkovej hlavičky s oboma rukami a držať ho hore a dole v prednej časti hornej časti tela, vaše lakťových kĺbov s cieľom nadol.
 3. Udržať si chrbát prirodzene zakrivená, stlačte boky chrbát, ohnite kolená a squat.
 4. Odpočinku na lavičke za minútu. Udržiavanie päty zatlačené do zeme, postaviť späť hore.

15. činka 1 1/2 Pushup

 1. Porozumieť riadenia činka v každej ruke a predpokladá pushup nastavenie s vašej ruke rovno.
 2. Vaše ruky by mal mať čo do činenia s na šírku ramien, a vaše telo potrebuje tvoriť priamku od ísť na členky.
 3. Pokrčte paže kĺby a tiež znížiť svoje telo, kým prsník takmer dotkne podlahy.
 4. Pozastaviť, a potom tlačiť na vlastnú päsť na polceste späť.
 5. Timeout ešte raz, potom znížiť svoje telo späť na zem.
 6. Stlačte tlačidlo so úplne späť do predvoleného umiestnenia a tiež opakovať.

16. činka Terénne hojdačky

 1. Držiace dvojicu špendlíkovej hlavičky na veľkosti paže pozdĺž bokov stánok s nohami hip-šírka od seba a tiež kolená mierne ohnuté.
 2. Bez zaokrúhľovania dolnej časti chrbta, ohyb na boky, ako si súčasne obrátiť svoje zbrane v opačnom poradí.
 3. Teraz výbušne vrazil boky vpred a povýšiť váš trup, kým ste stojí vzpriamene, zatiaľ čo dovoľujú svoju energiu na hojdačke váhy až do vyššej úrovne tela. (Ktoré nepracujú, aktívne zdvihnúť hmotnosť).
 4. Hojdať sem a tam po celú dobu svojej zbierke.

17. Smith Machine Incline Bench Press

[Vložiť] https://youtu.be/pd2fnOrggI8 [/ vložiť]

Smith makier sklon bench press je ďalší medzi tréningu zbaviť hrudníka tuku a medzi výhodami tohto že dostanete pohybového oblečenie a nemusíte spotter za predpokladu, že hmotnosť je nízka.

 1. Vezmite flexibilné lavičku a umiestniť ho pod prístrojmi Smith.
 2. Uchopiť činku s rukami o niečo širšie v porovnaní s veľkosťou ramien.
 3. Pomaly znížiť váhu ešte nenechajte sa dotknúť hornej časti tela.
 4. Stlačením lavice nahor eruptive spôsobom.
 5. Nadýchnite sa, keď sa zdvihne a tiež výdych pri uvoľnení alebo znížiť ju. Choď sa o 3 sady najprv s 10-12 opakovaní v jednej sade.
 6. Vykonajte toto cvičenie 3x týždenne.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.