site
stats

17 Stačí vymyslet, jak se zbavit tuku na prsou doma

Muž prsa, „moobs“ nebo, lékařsky popsané, gynekomastie je dána National Institute of Health jako benigní vývoji mužské prsní tkáně žláz, obvykle vyvolané nárůstem estrogenu, poklesu testosteronu a dále s využitím řady léků.

Gynekomastie je vývoj poprsí buněk u mužů. Je to benigní problém, který obvykle vzniká rozpor v pohlavních hormonů estrogenu a také testosteronu.

Gynekomastie mohou ovlivnit muže všech věkových kategorií od dětí právo na rozšířených mužů.

Většina dětí má nějakou úroveň gynekomastie v celé puberty, podle National Institutes of Health (NIH).

Ačkoli gynekomastie sám je obvykle bezpečné, ale může souviset s některými wellness podmínek, včetně chemické zneužívání některých onemocnění a užívání některých léků.

Gynekomastie se může objevit jako kaučukový nebo pevné hmoty, která začíná pod bradavky a potom se rozkládá směrem ven přes umístění poprsí.

To obvykle postihuje obě busty, ale často v různých množstvích, takže tam je křivost, nebo to může jen ovlivnit jednu poprsí.

V některých případech se rozšiřující tkáň může být bolestivé nebo výběrové řízení, a také pokud se tak stane pak byste měli brát podívat na lékaře.

Gynekomastie by navíc vést k významnému psychologické a sociální stres a úzkost, což způsobuje stres a úzkost a také studu.

Přesně to, co je příčinou gynekomastie nebo muž prsa?

Přesně to, co je příčinou gynekomastie nebo muž prsa?Existuje mnoho proveditelné příčin gynekomastie, a tyto mohou být seskupeny do fyzického (tělesného normální výkon), léčivý (lék nebo lék relevantní) a patologická (nemoc) vytváří.

Fyzická gynekomastie je přivedl na typických úprav hormonů, které se stalo po různých fázích života.

Tyto úpravy vedou ke zvýšení podílu normální estrogenních hormonálních látek (existujících ve všech zdravých mužů) na testosteron hormony, estrogen motivující rozvoj poprsí buněk.

 • Skrz časné fázi, male děti mohou vytvořit fyziologické gynekomastie v důsledku převodu estrogenu od mámy. Tento přenos se zastaví po porodu, takže gynekomastie je dočasné.
 • V průběhu puberty, vyvíjející se varlata generovat více estrogenu než testosteronu, což může vést k gynekomastie. Typicky, tento druh gynekomastie spontánně vymizí, ale občas to může přetrvávat po dlouhou dobu.
 • Skrz starším věku dochází k postupnému poklesu výroby testosteronu, což vede ke zvýšené estrogenu na testosteron podílu, který může motivovat růst prsních buněk.

Farmakologická gynekomastie je přivedl na léky nebo léky, které mají vliv na podíl estrogenu a testosteronu také s několika různými způsoby.

Některé z těchto léků jsou anabolické steroidy, léky na srdce nebo léky zneužívání, jako je konopí nebo alkoholu.

Zatímco zastavení zneklidňující drogu obvykle způsobí, že gynekomastie jít pryč, lékař musí být vždy konzultován před ukončením jakýkoliv typ léků.

Patologická gynekomastie je přivedl na mnoha různých onemocnění či problémy, které mají vliv na podíl estrogenu na testosteron.

Tyto podmínky jsou poměrně časté, ale může zahrnovat genetické problémy, přetrvávající podmínky (zejména ledvinové a jaterní nemoc), a vzrůsty varlete nebo nadledvinek.

Jako kluci stárnete často dochází k postupnému poklesu testosteronu stupních (a tedy poměr estrogenu asi stoupá testosteronu), a to by mohlo vést k gynekomastie.

gynekomastie by rovněž mohl být spuštěny dědičnými problémy, přetrvávající nemoci (konkrétně ledvin a také onemocnění jater), nebo některé léky.

Ten chlap, které berou anabolika pro sportovní výkon a kulturistiku obvykle vytvoří gynekomastie.

V neobvyklých situacích, gynekomastie mohou být způsobeny nádoru varlete nebo nadledvinek, které tvoří velké množství estrogenu.

17 Jednoduše cvičení způsoby, jak se zbavit horní tělesného tuku doma

1. Jumping Jacks

TajtrlíciSpusťte rutinu tím, že dělá tajtrlíci. Toto zařízení bez krok bude jistě zvýší vaši tepovou frekvenci a také pomoci vám, aby se zahřál po zbytek svého cvičení.

 1. Jednoduše stánek s nohama u sebe, ruce podél těla. Skok vaše nohy do stran a zároveň houpání ruce nad hlavou.
 2. Rychle po přistání, skok nohy zpět do zařízení a uvést své ruce zpět do stran.
 3. Pokud tělesná nadváha nebo zranění vám vyhnout se od jednoduše dělá typický jumping jack, změnit cvičení nakloněním svou příslušnou nohou ohýbal na boku, jak si houpačka své výdaje zbraní, pak to krok zpět do zařízení, jak proměnit své ruce zpět do svého boky.
 4. Opakujte na opačné straně a pokračovat.

2. Wall Kulové Střely

Wall Kulové StřelyToto cvičení se zaměří na celé vaše tělo, se soustředit na obrovské svalové hmoty týmy svých čtyřkolky, hamstringy, glutes, prsa, ramena, a také jádrem.

 1. Stánek o délku paže pryč z odolného povrchu stěny, drží medicinbal oběma rukama udržet na hrudi.
 2. Stiskněte boky dozadu, ohýbat kolena a snížit hýždě směrem k zemi.
 3. Když jste vlastně uklonil snížené jak je to možné, reverzní pohyb, stisknutím násilně přes paty rozšířit kolena a boky.
 4. Jak to uděláte, explozivně hodit klimatizace míč tak vysoko, jak můžete proti zdi.
 5. Vzhledem k tomu, klimatizace míč sestoupí, chytit oběma rukama a chránit ji zpět na hrudník a okamžitě sníží se do jiného dřepu pokračovat.

3. Renegade Row

Renegade RowOpuštěný řadě zaměřuje na velké svalové tkáně týmy zad a také zbraně, zatímco navíc vyzývají k interakci jádrových, čtyřhlavý sval, ramena a triceps.

 1. Začíná ve vysoké prkenné poloze vaše tělo vyvíjí přímku od paty k hlavě, ale i ruce přímo pod rameny.
 2. Držet špendlíkové hlavičky v každé ruce. Z tohoto nastavení přesunout svoji váhu trochu na pravé straně při zachování horní části těla kvadrát na zem.
 3. Vytáhněte činku do levé ruky přímo k hrudníku a zároveň zachovat svou ruku ve své blízkosti body– loktem měl upozornit až ke stropu.
 4. Snížena špendlíkové hlavičky zpět na zem v kontrolovaným způsobem, a pak přejít na stranách, tentokrát pohybuje svoji váhu na levé straně před vytažením špendlíková hlavička v pravé ruce ke svému tělu.
 5. Střídavě strany a zároveň zachovat vaše boky, ramena a horní část těla pokud možno stabilní.
 6. Pokud máte těžký čas vyplněním cvičení celých 60 vteřin v poloze prkně, sníží kolena na zem o změnu.

4. Single-Arm Činka Hrudník Press

Single-Arm Činka Hrudník PressJeden ramenem činka hrudníku lis cílí své prsní svaly, ramena a triceps jednostranně, přičemž rovněž vyžaduje základní interakci, aby se zabránilo boky nebo ramena z kroucení v průběhu tréninku.

 1. Lehněte si na záda na trvalém lavičce s koleny zakřivené, nohy rovně na podlahy.
 2. Umístěte činka ve své pravé ruky, paže prodlužuje přímo přes hrudník.
 3. Položte levou ruku jemně na levém boku jako ukazatel tvrdit, že hip stabilní a podílí se na lavičku. V regulovaném stylu, ohněte pravou kloub, snížením špendlíkové hlavičky směrem k prsu.
 4. Když se činka je palce nebo více od horní části těla, otočit pohybu, a také zapojit své prsní svaly a také tricepsu stisknout činku přímo vzhůru, zpět do výchozího nastavení.
 5. Pokračovat po dobu 30 sekund před změnou stran.

5. horolezci

Horolezci použít jiný výbuch kardio ve středu svého obvodu udržovat vaše tepová frekvence vysoké. Umístění Tělo rovněž vyzývá k probíhající interakce mezi prsa, ramena a triceps svaly, což je velmi náročné po ukončení houževnatost cvičení zaměřenou na přesně stejné svalové tkáně skupiny.

 1. Začíná ve vysoké umístění desky, dlaně pod ramena, nohy prodloužit, a také vaše jádro zabývá udržet svou úroveň boky.
 2. Nakreslete si pravé koleno směrem k horní části těla, a také zasadit svou pravou nohu na zem, jako kdybyste se chystali vzlétnout ve sprintu.
 3. Z této pozice, skočit oběma nohama do vzduchu, mění jejich umístění před vaší zemi, takže vaše levá noha je přitahován dopředu, a také ideální noha je rozšířen.
 4. Okamžitě skočit oběma nohama přímo do vzduchu, znovu a změnit jejich umístění.
 5. Pokračovat tento vzor po celou dobu cvičení.

Chcete-li přizpůsobit trénink,

 1. Počínaje v horní poloze prkna, nohy prodloužena.
 2. Přilákat pravé koleno kupředu, dotýká pravou nohu na zem před okamžitě rozšiřuje své nejlepší nohu ještě jednou, rostoucí ji do původní polohy prkna.
 3. Přepínání stranách, tentokrát kreslení pomocí levé koleno dopředu a klepání levou nohu na zem.
 4. Pokračujte v otáčení strany po dobu cvičení.

6. Zpětný Chůze výpad

Přesahující procházky výpad zasáhne významné svalové tkáně vašeho snížena body– vaše hamstringy, čtyřkolky, a glutes– při současném testování ramena a jádro.

 1. Držte klimatizace míč mezi oběma rukama a rozšířit ho přímo převislé.
 2. Krok vpřed s širokým nohou, roste z něj pár nohou v přední části levé nohy.
 3. Zapojit své jádro, aby se vaše horní části těla s vysokou i ohnout obě kolena, snížení pomocí levé koleno směrem k podlahy.
 4. Před kolenem dotkne dolů, stiskněte prostřednictvím svého ideálního nohou a také zvýšit stát, jak jste push svou levou nohu dopředu a udělal krok před vaší pravé straně.
 5. Opakujte výpad a pokračujte cvičení, vykročil vpřed s opačným nohou s každým následné opakování.

7. push-up

klikyŽe jste v současné době zaměřeny horní části těla, triceps, ramena, a také jádro celé této pravidelné, takže předpokládáme, aby skutečně „vyhoření“ Tyto svalové hmoty týmy se sbírkou kliky. Neváhejte klesat kolena k zemi nebo přesunout na povrchu stěny kdykoli přizpůsobit cvičení na kolena pushup nebo stěny pushup.

 1. Start vysoké prkenné umístění rukama přímo pod ramena, ale o něco větší než na šířku ramen.
 2. Udržet si jádro omezená a také horní část těla konzistentní, pokrčte kolena a také snížit hrudníku směrem do podlahy.
 3. Když jste párem palců od dotýkat země, směr pohybu, tlačit pomocí svých rukou, jak si rozšířit své klouby, vrací do horní polohy prkna.
 4. Postupujte cvičení, měnící se na modifikovanou variantu v případě potřeby až do konce sady.

8. Odmítnout push up

Dalším základním a all-time nadčasový a cvičení zbavit prsa tuk je pokles push-up. Nejedná se liší od normální push-up, s výjimkou, že ramena záviset na zvýšenou systému, jako lavici.

 1. Zajistěte, aby vaše záda je plochá, když děláte kliky.
 2. Ruce by měly být účinnější o něco širší než velikost ramen.
 3. Upravte nastavení velikosti a vyzkoušet různé šířky a zjistit, který vám získá jeden z nejvíce dopadů. Jdi se o 3 sady zpočátku 10-12 opakování v jedné sadě.
 4. Proveďte toto cvičení 3x týdně.

9. medicinbal duha Slamy

[Vložit] https://youtu.be/h8Xue0GWI50 [/ vložit]

Za poslední jádro zaměřené na cvičení, které rovněž zpochybňuje celou horní část těla, uchopit medicinbal pro řadu duhy rány. V ideálním případě by využívat klimatizační míče, aniž by hodně odrazit, stejně jako stěny koule.

 1. Koleno na zemi na podložce a zároveň držet míč medicíny v mezi oběma rukama na prsou.
 2. Zvedněte kouli nahoru přes hlavu a také otočit horní část těla mírně doprava, přitahuje klimatizace míč do svého příslušného boku, jak si energicky použít své zbraně a také jádro (konkrétně vaše šikmé) srazit kouli na zem k za pravé koleno.
 3. Vyzvednout kouli s oběma rukama, zvedněte jej a také nad hlavou, tento moment ohybu horní části těla na levé straně před použitím své jádro a také horní tělo bang koule dolů do mimo levé koleno.
 4. Pokračujte v otáčení strany v celém tréninku.

10. činka pulover

činka PulloverČinka košile je jedním z klasických tréninku ztratit horní části těla tuk natrvalo, který byl chválen a také navrhl známých kulturistů, jako je Arnold Schwarzenegger. Arnold Schwarzenegger je obrovský táta všech kulturistů dodatečně vášnivě příznivců na špendlíkové hlavičky košile cvičení. Pořiďte lavici úrovni a ležet úrovně na zádech na něm.

 1. Držet hmotnosti činky s nízkou nebo střední přes hrudníku a mají lokty poněkud zakřivený.
 2. Postupně snižovat špendlíková hlavička zpět nad hlavou celou cestu dolů, jako v animaci výše.
 3. Ujistěte se, že to pomalu a také opravdu cítíte úsek.
 4. Jít s asi 3 sad zpočátku 10-12 repeatings v jedné sadě. Proveďte toto cvičení 3x týdně.

11. Sklon Bench Činka Tisk cvičení Chcete-li ztratit tuk na hrudi

Sklon bench činka tisk je další skvělý výkon ztratit horní tělesný tuk z vašeho hrudníku a poskytuje mimořádný důraz na horní části hrudi, když udělal správně.

 1. Umístění na vlastní pěst na nakloněné lavici. Držte 2 Hmotnost špendlíkové hlavičky s nízkou medium pomocí běžného sevření nebo v ideálním případě má to prošlo od svého pozorovatel.
 2. Stiskněte činky vzhůru ve výbušném pohybu a dohlédnout na to budete cítit stres na horní straně hrudi.
 3. Dýchat, když to jde nahoru a také vydechnout po propuštění.
 4. Přiveďte ho postupně. Musíte dát úhel lavici na zhruba 45 stupňů, ale to by rozhodně záleží na jednotlivci také. Experiment s úhlem, dokud se cítil, že je
 5. poskytující nejefektivnější proveditelnou vliv na horní části prsu.
 6. Jdi se o 3 kolekce nejprve s 10-12 opakování v jedné kolekci. Proveďte toto cvičení 3x týdně.

12. Sklon Činka Bench Press

Sklon Činka Bench PressDalším mezi tréninku ztratit prsa tuk je sklon váhy bench press. Dalo by se zeptat, co rozdíl k tomu je z běžného bytu bench press. Normální hladina bench press se nezaměřuje na horní části hrudníku, ale sklon váhy bench press se a také pro vytvoření horní prsa a minimalizovat prohýbání, požadujeme, aby sklon.

 1. Stiskněte činku vzhůru ve výbušné aktivity a ujistěte se, že máte pocit, že tlak na vaší horní hrudi.
 2. Nadechnout, když to jde nahoru a výdech po propuštění.
 3. Přiveďte ho pomalu.
 4. Stiskněte váhy směrem nahoru opět v eruptivní pohybu a zajistit si opravdu cítit tlak na horní části prsu.
 5. Dýchat, když se zvyšuje i výdech po propuštění.
 6. Tento postup opakujte.
 7. Měli byste dát úhel lavici na zhruba 45 úrovních to však jistě záviset na konkrétní taky.
 8. Experiment s úhlem nahoru, dokud můžete cítit, že je poskytovat co nejefektivnější výsledek na horní části prsu.
 9. Jdi po dobu asi 3 sad zpočátku 10-12 opakování v jedné kolekci. Proveďte toto cvičení 3x týdně.

13. Ležící Podporované Neutral-Grip Činka Řádek

Toto cvičení simuluje přesně stejnou základní pohyb jako normální sklonil se nad sebou, kromě toho, že budete naklánět horní části těla proti nakloněné lavici po celém výtahu.

 1. Uchopit sadu činek a ležet na hrudníku dolů na 45 stupňů sklon lavičky.
 2. Nechť vaše paže viset přímo dolů, ruce se setkávat každý různý jiný.
 3. Ř činky bokem svého prsu ohýbáním kloubů a lisování své lopatky.
 4. Časový limit a snížení váhy.

14. Činka pohár Box Squat

Činka pohár Box SquatŠpendlíkové hlavičky pohár box squat je varianta činka cup dřepu a také cvičení využita k posílení svalové hmoty dolních končetin. Hlavně se špendlíkové hlavičky pohár box dřep cíle čtyřhlavého, přesto bude jistě také nepřímo fungovat svalové tkáně zadní strany stehen, telata, hýždí, a jádro.

 1. Stojan 4 až 6 palců před kolena vysokou lavičku nebo box.
 2. Přepadnout konec špendlíkové hlavičky s oběma rukama a držet ho nahoru a dolů v přední části horní části těla, vaše loketních kloubů s cílem dolů.
 3. Udržet si záda přirozeně zakřivená, stiskněte boky záda, ohněte kolena a squat.
 4. Odpočinku na lavičce za minutu. Udržování paty zatlačeny do země, postavit zpět nahoru.

15. činka 1 1/2 Pushup

 1. Porozumět řízení činka v každé ruce a předpokládá pushup nastavení s vaší ruce rovně.
 2. Vaše ruce by měl mít co do činění s na šířku ramen, a vaše tělo potřebuje tvořit přímku od jít na kotníky.
 3. Pokrčte paže klouby a také snížit své tělo, dokud prs téměř dotkne podlahy.
 4. Pozastavit, a pak tlačit na vlastní pěst na půli cesty zpět.
 5. Timeout ještě jednou, pak snížit své tělo zpátky na zem.
 6. Stiskněte tlačítko se úplně zpět do výchozího umístění a také opakovat.

16. činka Terénní houpačky

 1. Držící dvojici špendlíkové hlavičky na velikosti paže podél boků stánek s nohama hip-šířka od sebe a také kolena mírně ohnuté.
 2. Bez zaokrouhlování dolní části zad, ohyb na boky, jak si současně obrátit své zbraně v opačném pořadí.
 3. Nyní výbušně vrazil boky vpřed a povýšit váš trup, dokud jste stojí vzpřímeně, zatímco dovolují svou energii na houpačce váhy až do vyšší úrovně těla. (Které nepracují, aktivně zvednout hmotnost).
 4. Houpat sem a tam po celou dobu své sbírce.

17. Smith Machine Incline Bench Press

[Vložit] https://youtu.be/pd2fnOrggI8 [/ vložit]

Smith maker sklon bench press je další mezi tréninku zbavit hrudníku tuku a mezi výhodami tohoto že dostanete pohybového oblečení a nemusíte spotter za předpokladu, že hmotnost je nízká.

 1. Vezměte flexibilní lavičku a umístit jej pod přístroji Smith.
 2. Uchopit činku s rukama o něco širší ve srovnání s velikostí ramen.
 3. Pomalu snížit váhu ještě nenechte se dotknout horní části těla.
 4. Stisknutím lavice vzhůru eruptive způsobem.
 5. Nadechněte se, když se zvedne a také výdech při uvolnění nebo snížit ji. Jdi se o 3 sady nejprve s 10-12 opakování v jedné sadě.
 6. Proveďte toto cvičení 3x týdně.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.