site
stats

17 Paprasčiau išsiaiškinti, kaip atsikratyti krūtinės riebalų namuose

Vyras Boobs, “moobs” arba, mediciniškai aprašyti, ginekomastija nurodyta Nacionalinio sveikatos instituto kaip gerybinės plėtros vyrų krūties liaukinio audinio, paprastai suaktyvina estrogenų, sumažėjo padidėjus testosterono ar naudojant daug vaistų.

Ginekomastija yra Krūtinė ląstelių vystymąsi vyrų. Tai gerybinis problema, kad paprastai kyla iš per sekso neatitikimas hormonų estrogenų ir taip pat testosteronas.

Ginekomastija gali turėti įtakos vyrų kiekvieno amžiaus nuo kūdikių teisė išplėsta vyrams.

Dauguma vaikų turi tam tikrą ginekomastijos lygį visoje brendimo amžiaus, atsižvelgiant į nacionalinių sveikatos institutų (NIH).

Nors pati ginekomastija paprastai saugus, jis gali būti susijęs su kai kuriais sveikatingumo sąlygų, įskaitant cheminę prievartą, tam tikrų ligų ir kai kurių narkotikų vartojimo.

Ginekomastija gali atrodyti kaip gumos ar firma masės, kad prasideda po spenelių ir tada plinta į išorę virš krūtinės vieta.

Tai paprastai paveikia abi biustai, bet dažnai skirtingų dydžių, todėl yra kreivumas, ar jis gali tiesiog daryti įtaką vienas biustas.

Kai kuriais atvejais plečia audinių gali būti skausminga ar pasiūlymas, o taip pat, jei tai atsitiks, tada jums turėtų būti priimtas pažvelgti gydytojas.

Ginekomastija gali papildomai sukelti didelę psichologinę ir socialinę streso ir nerimo, sukelia streso ir nerimo, taip pat gėda.

Lygiai kas sukelia ginekomastija ar vyras Boobs?

Lygiai kas sukelia ginekomastija ar vyras Boobs?Yra daug įmanomų priežasčių ginekomastija, ir jie gali būti suskirstyti į fizinio (kūno normalaus atlikimo), vaistinis (vaistas arba vaistas tinka) ir patologinių (ligos) sukuria.

Fizinis ginekomastija yra pareikštas dėl tipiškų hormonų koregavimus, kurie įvyksta per skirtingų etapų gyvenime.

Šie patikslinimai lemti įprastų estrogenų hormonų preparatais (esamų visų sveikų vyrų) testosteronui hormonų proporcingai didėja, su estrogenų motyvuojant biustas ląstelių vystymąsi.

 • Per anksti, vyrai vaikai galėtų nustatyti fiziologinę ginekomastija kaip estrogenų pavedimu iš mama rezultatas. Šis perkėlimas sustoja po gimimo, todėl ginekomastija yra laikina.
 • Per brendimo, besivystančios sėklidės generuoti daugiau estrogenų nei testosterono, kuris gali sukelti ginekomastija. Paprastai, tai ginekomastija tipas dingsta savaime, bet kartais tai gali tęstis ilgą laiką.
 • Per vyresnio amžiaus yra laipsniškas sumažėjimas testosterono gamybos, todėl pakeltoje estrogeno ir testosterono dalis, kuri gali motyvuoti su krūties ląstelių augimą.

Farmakologinis ginekomastija yra pareikštas dėl vaistų ar vaistų, įtakojančių estrogenų santykį ir taip pat testosterono su keliais įvairiomis priemonėmis.

Kai kurie iš šių vaistų yra anabolinių steroidų, širdies vaistus ar vaistus piktnaudžiavimo, pavyzdžiui, kanapių ar alkoholio.

Nors sustabdyti įžeisti narkotikų paprastai sukelti ginekomastija išvykstate, gydytojas visada turi būti konsultuojamasi prieš mesti bet vaistų rūšį.

Patologinė ginekomastija yra pareikštas dėl daugelio įvairių ligų ar problemų, kurios įtakos estrogenų santykį su testosterono.

Šios sąlygos yra gana neįprasta, dar gali būti genetinių problemų, nuolatinis sąlygas (ypač inkstų ir kepenų ligoms gydyti) ir ataugų į sėklidžių ar antinksčių liaukos.

Kaip vaikinai senstant dažnai laipsniškai mažėja testosterono laipsnių (ir todėl estrogenų apie testosterono padidėjimo santykis), o tai gali sukelti ginekomastija.

ginekomastija taip pat gali būti sukeltas paveldimas klausimais, nuolat ligos (ypač inkstų, taip pat kepenų liga) arba kai kurie vaistai.

Vaikinas, kad imtis anaboliniai steroidai sporto veiklos ar kultūrizmo paprastai sukuria ginekomastija.

Be nedažni situacijose, ginekomastija gali būti sukelia į sėklidžių ar antinksčių, kad padaryti daug estrogenų navikų.

17 Tiesiog treniruočių būdai atsikratyti viršutinio kūno riebalų namuose

1. Šuoliai spyruokliniai perjungikliai

Šuoliai DomkrataiPradėkite savo rutina daro šokinėja domkratai. Ši įranga nemokamai žingsnis bus tikrai padidinti jūsų širdies ritmas ir, taip pat padėti jums sušilti už savo įgyvendinimo pabaigos.

 1. Tiesiog stovėti savo kojomis kartu, rankas prie šonų. Peršokti savo kojas iš šonų ir tuo pat metu supasi savo rankas virš galvos.
 2. Greitai po nusileidimo, šuolis pėdas atgal į įrenginį, o pareikšti savo rankas atgal į jūsų pusės.
 3. Jei perteklinis kūno svorio arba traumų išvengti jus nuo lengvai daro tipišką šokinėja lizdas, keisti treniruotės ir išmeskite savo tinkamą pėdų smilgos ant šono, kaip jūs swing savo ginklų išlaidas, tada žingsnis atgal į įrenginį, kaip jūs pasukti savo rankas atgal į savo pusių.
 4. Pakartokite į priešingą pusę ir tęsti.

2. Sienų Ball nuotraukos

Sienų Ball nuotraukosŠi treniruotė bus nukreipti visą savo kūną, su susikoncentruoti ties didžiulis raumenų masę komandų jūsų keturračiai, dvigalvis, glutes, krūties, pečių ir šerdies.

 1. Budėjimo apie užskaityti nuo patvariojoje sienos paviršiaus, turintis vaistas kamuolio abiem rankomis, patyrė savo krūtinės.
 2. Paspauskite savo klubus atgal, sulenkti kelius ir sumažinti savo glutes link žemės.
 3. Kai iš tikrųjų nusilenkė kaip sumažinti, kaip jūs galite, pakeisti judesius, paspausdami tvirtai per savo kulniukai išplėsti savo kelius ir klubus.
 4. Kaip jums tai padaryti, staigiai mesti kondicionierius kamuolys, kaip aukštas, kaip jūs galite prieš sieną.
 5. Kadangi kondicionierius kamuolys ateina, sugauti jį abiem rankomis, apsaugoti jį atgal į savo krūtinės, ir iš karto sumažinti sau į kitą pritūpęs tęsti.

3. Renegatiškas eilutė

renegade eilutėApleistų eilutė skirta didžiulių raumenų audinio komandas nugarą ir taip pat rankas, o papildomai raginama branduolys, keturgalvio, pečių, tricepsas sąveika.

 1. Nuo aukšto lentų poziciją su savo kūno kurti tiesią liniją nuo kulnų iki galvos, ir taip pat savo rankas tiesiai po jūsų pečių.
 2. Surengti kiekvienoje rankoje smeigtuko galvutės. Iš šio nustatymo, perkelti savo svorį šiek tiek į dešinę, tuo pačiu išlaikant jūsų viršutinė kūno kvadratu su žeme.
 3. Patraukite į savo kaire ranka tiesiai hanteliais į jūsų krūtinės išlaikant savo ranką šalia savo body– savo alkūnės turėtų atkreipti iki link lubų.
 4. Sumažino smeigtuko galvutės atgal į žemę kontroliuojamoje mados, tada perjungti pusių, šįkart perkelti savo svorį į kairę prieš traukiant smeigtuko galvutės savo dešinę ranką į savo liemens.
 5. Toliau kintamosios pusių, išlaikant savo klubus, pečius ir viršutinę kūno dalį, kaip ir stabilios, kaip įmanoma.
 6. Jei turite sunku laiku pildant treniruotės per visą 60-sekundžių lentų padėtį, sumažino savo kelio į žemę už pakeitimą.

4. Vieno Rankų Hantelio Krūtinės Spauda

Vieno Rankų Hantelio Krūtinės SpaudaBendroji-rankos Hantelio krūtinės spaudos nukreipia jūsų Pėčas, pečių, ir tricepsas vienašališkai, o taip pat reikia šerdies sąveiką siekiant užkirsti kelią savo klubų ar pečių iš sukimo treniruotės metu.

 1. Atsigulkite ant nugaros ant tvirtos suoliuko su savo keliais išlenkti, pėdų butas grindys.
 2. Padėkite hanteliais jūsų dešinioji ranka, jūsų rankos pratęstas tiesiai virš savo krūtinės.
 3. Įdėk savo kairę ranką švelniai ant kairiojo klubo kaip rodyklė teigti, kad klubo stabili ir susiję su suoliuko. Reguliuojamoje stiliaus, lankstytis savo dešinę sąnarį, mažėja smeigtuko galvutės link savo krūtinės.
 4. Kai hanteliais yra colių ar daugiau nuo jūsų viršutinė kūno dalis, apsisukti judesio, taip pat įtraukti savo Pecs ir taip pat tricepsas raumenis paspausti hanteliais tiesiai, atgal į pradinę aplinkoje.
 5. Tęsti 30 sekundžių prieš keičiant puses.

5. alpinistų

Alpinistai naudoti kitą kardio sprogo jūsų grandinės išlaikyti savo širdies ritmą aukštos centre. Kūnas vieta taip pat ragina nuolat sąveikaujant krūties, pečių, ir tricepsas raumenų, kuris yra ypač sudėtinga, kai apdailos kietumas pratimą taikymo tas pačias raumenų audinių grupes.

 1. Nuo aukšto perdangos vietą, delnų pagal savo pečių, jūsų kojos užsitęsia, o taip pat savo pagrindinę užsiima išlaikyti savo klubus lygį.
 2. Lygiosios savo dešinę kelio link savo viršutinę kūno dalį, taip pat pasodinti savo dešinę koją ant žemės, kaip jei buvo apie kilimo į “Sprint”.
 3. Iš šios pozicijos, šokinėti abi kojas į orą, keičiant jų vietas prieš jūsų žemės, todėl savo kaire koja traukia į priekį, taip pat yra jūsų idealus pėdą išsiplėtė.
 4. Iškart šuolis abi kojas tiesiai į orą vėl ir keisti jų vietą.
 5. Tęsti šį modelį pratybų trukmę.

Norėdami tinkinti treniruotės,

 1. Pradedant aukšto lentų padėtyje, kojos pailginto.
 2. Pritraukti savo dešinę kelio pirmyn, liesdami savo dešinę koją į žemę prieš akimirksniu išplėsti savo geriausią koją dar kartą, vis ją originalioje lentų poziciją.
 3. Perjungti pusių, šį kartą atkreipti Jūsų kairįjį kelį į priekį ir paliesdami kaire koja ant žemės.
 4. Toliau sukasi pusių pratybų trukmę.

6. Pridėtinės Walking įtūpstas

Išsikišusių pasivaikščioti smeigti streikų reikšminga raumenų audiniai jūsų sumažintas body– jūsų dvigalvis, keturračiai ir glutes– o kartu išbandyti savo pečių ir šerdies.

 1. Laikykite kondicionavimo kamuolio tarp abiejų rankų ir išplėsti jį tiesiogiai pakibęs.
 2. Žingsnis į priekį su savo idealus pėsčiomis, auga tai pora kojas priešais savo kaire koja.
 3. Užsiimti savo pagrindine išlaikyti savo viršutinę kūno aukščio ir taip pat sulenkti abu kelius, sumažinti savo kairįjį kelį link grindų.
 4. Prieš savo kelio paliečia žemyn, paspauskite per savo idealios papėdėje ir taip pat padidinti stovėti, kaip jūs stumti savo kaire koja į priekį, atsižvelgiant žingsnį priešais dešinėje.
 5. Pakartokite smeigti ir darykite pratimą, žengia į priekį su priešingos kojos su kiekvieno kito rep.

7. push-up

AtsispaudimaiJūs šiuo metu orientuojasi savo viršutinę kūno dalį, tricepsas, pečių, o taip pat šerdies visoje Šis reguliarus, todėl tikimės, kad tikrai “perdegti” Šie raumenų masę komandas su pushups kolekciją. Nesivaržykite lašas savo kelio į žemę arba pereiti prie sienos paviršiaus, bet kuriuo metu pritaikyti treniruotės kelio Roses Pratimai ar sienos Roses Pratimai.

 1. Pradėkite aukštą lentų vietą su savo rankas tiesiai po jūsų pečių, dar šiek tiek didesnis nei pečių plotyje.
 2. Išlaikyti savo branduolį ribotas, o taip pat jūsų viršutinė kūno dalis atitinka, sulenkite alkūnes ir taip pat sumažinti savo krūtinės link grindų.
 3. Kai būsite pora colių iš liesdami žemę, pakeisti judėjimą, stumia per savo rankas, kaip jūs išplėsti savo sąnarius, grįžta į aukštos lentų poziciją.
 4. Tęskite treniruotės, keičiant į modifikuoto varianto, kiek reikia baigti rinkinį.

8. Atmesti atsispaudimai

Kitas esminis ir visų laikų nesenstantis treniruotes mesti krūties riebalų sumažėjimas push-up. Tai nėra kitoks, nei normalus push-up išskyrus tai, kad kojos priklausys nuo padidėjusiu sistema, kaip stende.

 1. Užtikrinkite, kad jūsų nugara yra plokščia, kai jūs padaryti push-up.
 2. Rankos turėtų būti efektyvesnis šiek tiek platesnė nei pečių dydžio.
 3. Sureguliuokite dydį ir bandyti įvairius pločių pamatyti kuris iš jų gauna jums vienas iš labiausiai poveikio. Eiti su dėl 3 komplektai iš pradžių su 10-12 pakartojimų per vieną rinkinį.
 4. Ar šį treniruotės 3 kartus per savaitę.

9. Medicina Rutuliniai Vaivorykštė Slams

[Įterpti] https://youtu.be/h8Xue0GWI50 [/ embed]

Dėl paskutinio pagrindinę orientuota naudotis, kad taip pat ginčija visą viršutinę kūno dalį, patraukti vaistą kamuolys už vaivorykštės kirpčiukai serijos. Idealiu atveju, pasinaudoti tam kondicionavimo perdavimą be daug Bounce, kaip sienos srityje.

 1. Kelio paviršiaus, ant kilimėlio, o taip pat turėti vaistą kamuolys tarp abiejų rankas ant krūtinės.
 2. Pakelkite sferą virš galvos ir paversti savo viršutinę kūno dalį šiek tiek į dešinę, pritraukiant kondicionavimo kamuolio į savo atitinkamą pusės, kaip jūs ryžtingai naudoti savo rankas ir šerdies (ypač savo obliques) trankyti sferą ant žemės prie už savo dešiniojo kelio.
 3. Pasirinkite sritį su abiem rankomis, pakelkite jį ir taip pat virš galvos, tai momentas, lenkimo savo viršutinę kūno dalį į kairę, prieš naudojant savo branduolį ir taip pat viršutinį kūno sprogimo sferą iki anapus kaire kelio.
 4. Toliau sukasi puses visoje treniruotės.

10. Hantelio megztinis

Hantelio megztinisHantelio marškinėliai yra vienas iš klasikinių treniruotes prarasti viršutinę kūno riebalai visam laikui, kad buvo pagirti ir taip pat pasiūlė žinomų kultūristų kaip Arnoldas Schwarzeneggeris. Arnoldas Schwarzeneggeris, didžiulis tėtis visų kultūristų papildomai aistringai sirgalių segtuko marškinių mankšta. Gauk sau lygių suolelį ir meluoti lygį ant nugaros ant jo.

 1. Laikykite svorio hanteliais mažą arba vidutinio virš savo krūtinės ir turėti savo alkūnes šiek tiek išlenktas.
 2. Palaipsniui nuleiskite smeigtuko galvutės atgal virš galvos visą kelią žemyn kaip aukščiau animacija.
 3. Įsitikinkite, kad jums tai padaryti lėtai ir tikrai pajusite tempimą.
 4. Eiti su maždaug 3 rinkinių pradžių su 10-12 repeatings į vieną rinkinį. Atlikite šį pratimą 3 kartus per savaitę.

11. Palenk suolo Hantelio Spauda Treniruotės Norėdami Lose krūtinės riebalų

Nuolydis suoliukas hanteliais paspauskite yra dar vienas puikus pratimas prarasti viršutinę kūno riebalų iš savo viršutinėje krūtinės ir suteikia išskirtinį stresą savo viršų krūtinės, kai viskas atliekama tinkamai.

 1. Talpinimo jūsų pačių ant nuolydis suoliuko. Laikykite 2 Žemų-vidutinio svorio pinheads naudojant įprastą suvokti ar idealiu atveju, kad jis praėjo nuo jūsų prižiūrėtojas.
 2. Paspauskite hantelius į viršų sprogioje judesio ir pamatyti jį jauti stresą savo viršų krūtinės.
 3. Įkvėpkite, kai ji pakyla ir iškvėpti po išleidimo.
 4. Atneškite jį palaipsniui. Jūs turite įdėti suoliuko kampas apie 45 laipsnių, tačiau tai tikrai priklauso nuo individo, taip pat. Eksperimentuokite su kampu iki galėtumėte manome, kad yra
 5. suteikiant efektyviausią įmanoma poveikį jūsų viršutinė krūties.
 6. Eiti su dėl 3 kolekcijas iš pirmo su 10-12 pakartojimų per vieną kolekciją. Ar šį treniruotės 3 kartus per savaitę.

12. Palenk Sijos

Palenk SijosKitas tarp treniruočių prarasti krūties riebalai yra šlaito svoriai suoliukas spauda. Jūs galite paklausti, ką tai skirtumas yra nuo įprastinių butas štangos. Normalaus lygio štangos spaudimas nefokusuoja viršutinę krūtinės, bet šlaito svoriai štangos spaudimas nėra, taip pat formuojant viršutinę krūtinę ir sumažinti Žuvo, mes reikalaujame, nuolydis.

 1. Paspauskite Sijos aukštyn sprogioje veiklos ir įsitikinkite, kad jums jaustis spaudimą savo viršų krūties.
 2. Įkvėpkite, kai ji pakyla ir iškvėpti po išleidimo.
 3. Atneškite jį žemyn lėtai.
 4. aukštyn ir vėl paspauskite svorius į vulkaninis judesio ir užtikrinti, kad jūs tikrai pajusite spaudimą savo viršutinėje krūties.
 5. Įkvėpkite, kai ji padidėja ir iškvėpti po išleidimo.
 6. Pakartokite tai.
 7. Jums reikia įdėti į suoliuko kampu apie 45 lygių, tačiau tai tikrai priklauso nuo konkrečios taip pat.
 8. Eksperimentuokite su kampu iki jūs galite pajusti, kad teikia efektyviausią galimą rezultatą savo viršutinėje krūties.
 9. Eiti apie 3 rinkiniai pradžių su 10-12 pakartojimų į vieną kolekciją. Ar šį treniruotės 3 kartus per savaitę.

13. Lying Palaikomos Neutralus-Grip “Hantelio eilutė

Šis pratimas imituoja tą patį pagrindinį judesį kaip normalus išlinksta eilės, išskyrus tai, kad jums bus pasvirusi savo viršutinę kūno dalį prieš nuolydis suoliuko visoje lifto.

 1. Grab svarmenimis rinkinį ir meluoti krūtinės žemyn ant 45 laipsnių nuolydis suoliuko.
 2. Tegul jūsų rankos pakabinti tiesiai žemyn, rankos susiduria kiekvienas įvairių kitų.
 3. Eilės hanteliai šoną savo krūties lenkiant savo sąnarius ir spausdami savo menčių.
 4. Skirtojo laiko ir sumažinta svorius.

14. Hantelio taurė langelis Kresni

Hantelio taurė dėžutė SquatSmeigtuko galvutės taurė dėžės pritūpęs yra Hantelio puodelio pritūpęs variantas ir taip pat treniruotės naudojami siekiant sustiprinti raumenų masę kojų. Daugiausia, į smeigtuko galvutės puodelis dėžutė pritūpimų tikslai keturgalvio, tačiau tikrai taip pat netiesiogiai veikia raumenų audinius ir dvigalvis, veršeliai, glutes, ir šerdies.

 1. Atsistokite nuo 4 iki 6 colių lenkia kelio aukščio suoliuko ar dėžutės.
 2. Puodelis su smeigtuko galvutės galą su abiem rankom ir laikykite jį aukštyn ir žemyn prieš savo viršutinę kūno dalį, jūsų alkūnės sąnarių kuria žemyn.
 3. Laikydami nugarą natūraliai išlenkti, spauskite savo klubus atgal, lankstytis savo kelių ir pritūpęs.
 4. Poilsio dėl pasiūlymo minutę suoliuko. Išlaikyti savo kulniukai spaudžiamas į žemę, stovėti atgal į viršų.

15. Hantelio 1 1/2 Roses

 1. Suprasti kiekviena ranka hanteliais valdymą ir prisiimti Roses nustatymas su savo rankas tiesiai.
 2. Jūsų rankos turėjo daryti su pečių plotyje, ir jūsų kūnas turi sudaryti tiesią liniją nuo eiti į kulkšnių.
 3. Sulenkti rankos sąnarius, o taip pat sumažinti savo kūną, kol jūsų krūtinė beveik paliečia grindis.
 4. Pristabdyti, ir tada stumti savo, pusiaukelėje atgal į viršų.
 5. Timeout dar kartą, tada nuleiskite savo kūną atgal į grindis.
 6. Paspauskite save visiškai atgal iki pradžios vietą, o taip pat pakartoti.

16. Hantelio slidininkas Sūpuoklės

 1. Laikanti pinheads pora per ištiestos rankos dydį kartu su savo pusių, stovi su savo pėdos klubų plotyje ir taip pat savo kelio šiek tiek išlenktas.
 2. Be apvalinimo savo apatinę nugaros dalį, nelenkite jūsų klubų, kaip jūs tuo pačiu metu pasukite rankas atbuline eiga.
 3. Dabar staigiai trauka savo klubus į priekį ir pakelti savo liemens iki jūs stovi vertikaliai, o leisti savo energiją sūpynės svorius iki viršutinės kūno lygmenyje. (Ar ne aktyviai pakelti svorį).
 4. Sūpynės pirmyn ir atgal už savo kolekciją trukmę.

17. Smith mašina Palenk štangos spaudimas

[Įterpti] https://youtu.be/pd2fnOrggI8 [/ embed]

Smith virimo aparatas nuolydis stende paspauskite yra dar tarp treniruočių mesti krūtinės riebalų ir tarp to jūs gausite judesio drabužiui naudos ir jums nereikia prižiūrėtojas turint omenyje, kad svoris yra mažas.

 1. Paimkite lankstų suolelį ir padėkite jį pagal Smith prietaiso.
 2. Patraukti Sijos rankomis šiek tiek platesnis, palyginti su pečių dydžio.
 3. Lėtai nuleiskite svorius dar neleiskite jai paliesti savo viršutinę kūno dalį.
 4. Paspauskite suoliukas viršų į vulkaninis būdu.
 5. Įkvėpkite, kai pakils ir iškvėpti, kai paleisite arba sumažinti ją. Eiti su dėl 3 rinkinius Pradžioje su 10-12 pakartojimų per vieną rinkinį.
 6. Ar šį treniruotės 3 kartus per savaitę.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.