site
stats

17 Lihtsalt töötada välja, kuidas vabaneda rinnus rasva kodus

Man rind, “moobs” või meditsiiniliselt kirjeldatud günekomastia on määratud National Institute of Health, kui healoomuline arengu mees rindade näärmekoega tavaliselt vallandas tõusu östrogeeni vähenemine testosterooni või kasutades mitmeid ravimeid.

Günekomastia on areng büst rakkude meestel. See on healoomuline probleem, mis tekib üldiselt vasturääkivuse suguhormoonide östrogeeni ja ka testosterooni.

Günekomastia võib mõjutada meeste igas vanuses alates väikelastele õigus laienes mehed.

Enamik lapsi on mõned tase günekomastia kogu vanus puberteet, vastavalt National Institutes of Health (NIH).

Kuigi günekomastia ise on tavaliselt ohutu, see võib olla seotud mõne wellness tingimused, sealhulgas keemilise kuritarvitamine, teatud haiguste ja kasutamise narkot.

Günekomastia võib ilmuda kummilaadsed või firma mass, mis algab all nippel ja seejärel laiali väljapoole rinnaosal asukohta.

Tavaliselt mõjutab nii büstid kuid sageli erinevates kogustes nii on pettust, või see võib lihtsalt mõjutada ühe büst.

Mõningatel juhtudel, laienev koe võib olla valulik või pakkumine, ka siis, kui see juhtub, siis tuleks võtta pilk arst.

Günekomastia võib lisaks põhjustada olulist psühholoogilist ja sotsiaalset stressi ja ärevust, põhjustades stressi ja ärevust ja ka häbi.

Täpselt, mida põhjustab günekomastia või mees rind?

Täpselt, mida põhjustab günekomastia või mees rind?On palju teostatav põhjused günekomastia ning need võib jagada füüsilist (keha normaalne jõudlus), ravimite (meditsiin või ravimi korral) ja patoloogiline (haigus) loob.

Füüsiline günekomastia on toodud tüüpilise hormooni kohandused, mis juhtub kogu inimese eluteed.

Need korrigeerimised suurenda osakaalu östrogeeni normaalset hormonaalsed ained (olemasolevate kõik terved mehed) testosterooni hormoonid, östrogeeni motiveerida büst rakkude arengut.

 • Kogu varajases staadiumis, poeglapsed võiks luua füsioloogilise günekomastia tulemusena üleandmise östrogeeni ema. See ülekanne peatub pärast sündi, nii günekomastia on ajutine.
 • Kogu puberteet, arengumaade munandid tekitada rohkem östrogeeni kui testosteroon, mis võib põhjustada günekomastiat. Tavaliselt seda tüüpi günekomastia kaob spontaanselt, kuid mõnikord see püsib pikaajalise.
 • Kogu vanemas eas on progresseeruv vähenemine testosterooni tootmise, mis viib kõrgendatud östrogeeni testosterooni osa, mis võib motiveerida kasvu rindade rakke.

Farmakoloogiline günekomastia on toonud poolt ravimite või narkootikumide, mis mõjutavad osakaal östrogeeni ja ka testosterooni mitme eri viisil.

Mõned neist ravimid on anaboolsed steroidid, südame ravimeid või ravimite kuritarvitamine, näiteks kanepi või alkoholi.

Kuigi lõpetamist häiriks narkootikumide tavaliselt põhjustada günekomastia kao, arst peab alati konsulteerida enne väljumist tahes tüüpi ravimeid.

Patoloogiline günekomastia on toodud mitmed erinevad haigused või probleemid, mis mõjutavad osakaal östrogeeni testosterooni.

Need tingimused on üsna haruldane veel võib hõlmata geneetilise mured, püsivad tingimused (eriti neeru ja maksa haigus) ja kasvajate munandites või neerupealise.

Nagu poisid vananedes on sageli järkjärguline testosterooni kraadi (ja seega suhe östrogeeni testosterooni tõus) ja see võib viia günekomastia.

günekomastia Samuti võib vallanduda pärilikud küsimusi, püsivad haigust (konkreetselt neeru- ja ka maksa haigus) või mõned ravimid.

Mees, mis võtavad anaboolsed steroidid sportlikke võimeid või kulturismi tavaliselt tekitab günekomastia.

Ebatavaliste olukordade günekomastia võib olla põhjustatud kasvaja munandites või neerupealised mis muudavad suurel hulgal östrogeeni.

17 Lihtsalt treening, kuidas vabaneda ülakeha rasva kodus

1. hüppamine Jacks

Jumping JacksAlusta oma rutiinse tehes hüpped tungrauad. See tehnika vaba samm kindlasti suurendab südame löögisagedust ja ka aidata teil soojendada ülejäänud treeningu.

 1. Lihtsalt seista jalad koos, käed teie poole. Jump jalad külgede samal ajal lükates oma käsi pea kohal.
 2. Kiiresti pärast maandumist, hüpe jalad tagasi rajatis samas tuues käed tagasi oma poolele.
 3. Kui liigne kehakaal või vigastuste vältimiseks teid lihtsalt teed tüüpiline hüpped jack, muuta treening kallutades oma asjakohased suu painutatud küljel nagu te hoos oma käed kulud, siis samm tagasi, et kõnealuse rajatise lülitate oma käsi tagasi oma küljed.
 4. Korda vastupidist pool ning jätkake.

2. Wall Ball Shots

Wall Ball ShotsSee treening on suunatud kogu oma keha, mille keskenduda suur lihasmassi meeskonnad oma ATVde, hamstrings, pakaralihaksia, rinna-, õlad ja ka tuuma.

 1. Stand seoses reaalturuväärtuse kaugusel vastupidav seinapind, kellel ravim palli mõlema käega, püsis rinnus.
 2. Vajuta oma puusad tagasi painduda oma põlvi ja alandada pakaralihaksia maapinna poole.
 3. Kui olete tegelikult kummardas vähendatud kui võimalik, tagurpidi liikumise, vajutades jõuliselt läbi oma kontsad laiendada oma põlvi ja puusad.
 4. Nagu te seda teete, plahvatuslikult visata toas pall nii kõrgele kui võimalik vastu seina.
 5. Kuna toas palli taandub, püüda seda mõlema käega, kaitsta seda tagasi rinnus, ja kohe vähendatud end teise kükitama jätkata.

3. Renegade Row

Renegade RowMahajäetud rida sihib tohutu lihaskoest meeskonnad oma tagasi ja ka relvade, samas lisaks nõutakse interaktsiooni tuum, nelipealihase, õlad ja triitseps.

 1. Alates kõrge plank asendis keha arendada sirge kontsad pea ja ka käed sirged all oma õlgadele.
 2. Hoia Älykääpiö iga käsi. Alates selle seade, vahetustega teie kehakaalust veidi paremale, säilitades samal ajal oma ülakeha ruudus maapinnale.
 3. Tõmmake hantel oma vasaku käe otse suunas rinnus, hoides kätt lähedal oma body– küünarnukist peaks juhtida kuni poole piirmäära.
 4. Vähendatud nõelasilma tagasi maapinnale kontrollitud viisil, siis ümberlülitamiseks küljed, seekord liigub oma kaalu vasakule enne tõmmates nõelasilma parema käega oma torso.
 5. Jätka vaheldumisi külge, hoides oma puusad, õlad ja ülakeha võimalikult stabiilsena.
 6. Kui sul on raske aeg lõpule treening terve 60-sekundi plank seisukoht, vähendatakse põlvi maapinnale muutmist.

4. Ühe Arm Kangi Rind Press

Single-Arm Kangi Rind PressÜhe-arm hantli rinna vajutage sihib teie Pecs, õlad ja triitseps ühepoolselt, samas ka nõudes core suhtlemist vältida puusas või õlad pöörleks ajal treeningut.

 1. Lie selili püsival pink oma põlved kõverdatud, jalad põrandakate.
 2. Paigutage puupea oma parem käsi, käe pikendada otse üle oma rinnale.
 3. Pane oma vasak käsi õrnalt oma vasaku puusa noolena väita, et hip stabiilne ja seotud pink. Reguleeritud stiili, paindlikult õigus ühist, vähendades nõelasilma suunas oma last.
 4. Kui hantel on tolli või rohkem eemal oma ülakeha, pööra ümber liikumise ja kaasata ka oma pecs ja ka triitseps lihased vajutage hantel otse üles, tagasi alustamise seadistus.
 5. Jätka 30 sekundit enne muutuvas küljed.

5. mägironijate

Mägironijate kasutada teise plahvatuse südame keskel oma circuit säilitada oma südame löögisagedust kõrge. Keha paigutuse samuti nõuab käimasoleva interaktsiooni rinna-, õlad ja triitseps lihaseid, mis on eriti keeruline pärast viimistlus sitkus kasutamise suunatud täpselt sama lihaskoest rühmad.

 1. Alates suur plaat paigutuse, peopesade alla oma õlgadele, jalad pikendada ja ka oma põhilisi tegeleb säilitada oma puusad tasandil.
 2. Joonista oma parema põlve suunas oma ülakeha ja ka istutada oma parema jala peal, kui sa olid umbes startida sprint.
 3. Sellest asendist hüpata mõlemad jalad õhku, muutes oma paigutused enne oma maa, nii vasaku jala meelitas ees, ja ka teie ideaalne jalgsi laiendatakse.
 4. Kohe hüpe mõlemad jalad õige õhku taas ja muuta oma paigutuse.
 5. Jätka selle mustri ajaks kasutamise.

Kohandada treening,

 1. Alustades kõrge plank asendis jalad pikemad.
 2. Meelitada oma parema põlve edasi, puudutades oma parema jala maha enne koheselt laiendada oma parimad jalg veel kord, kasvab see algses plank asendis.
 3. Üleminek küljed, seekord joonistus oma vasaku põlve edasi ja koputades oma vasaku jala maha.
 4. Jätka pöörleva külge ajaks kasutamise.

6. Õhuliini jalutamine Lunge

Ülerippuvat uitav väljaaste lööb olulised lihaskoes oma vähendatud body– oma hamstrings, ATVde ja glutes– kuid samal ajal testida oma õlgadele ja tuum.

 1. Hoidke toas palli vahel mõlema käega ja laiendada seda otse ulatuvatest.
 2. Samm edasi oma ideaalne jalgsi, kasvab see paar jalad ees oma vasaku jala.
 3. Osaleda oma põhilisi hoida oma ülakeha kõrge ja ka painutada nii põlvi, alandades oma vasaku põlve suunas põrandakate.
 4. Enne oma põlve maandub vajutage kaudu oma ideaalse jala ja suurendada ka seista kui surute oma vasaku jala käia, sammu ees oma õigust.
 5. Korda väljaaste ja jätkake kasutamise, lagedale vastupidi jala iga järgneva rep.

7. Push-ups

kätekõverdusedOlete praegu suunatud ülakeha, triitseps, õlad ja ka tuum kogu selle tavalise, nii ennetada tõesti “põleda” Nende lihasmassi meeskondade kogumise pushups. Julgelt tilk oma põlvi maapinnale või liikuda seina pinna iga hetk kohandada treening põlve pushup või seina pushup.

 1. Alustage kõrge plank paigutuse kätega otse oma õlgadele, kuid mõnevõrra suurem kui õlgade laiuselt.
 2. Hoiame oma tuum piiratud ja ka ülakeha järjekindel, painutada oma põlved ja ka vähendada oma rinna poole põrandakate.
 3. Kui te olete paar tolli kokkupuute maapinnaga tagurpidi liikumist, lükates kaudu käed nagu te laiendada oma liigesed, naasevad kõrge plank asendis.
 4. Jätkake treeningut, muutes modifitseeritud variandi kui vaja lõpetada komplekti.

8. Langus Push Ups

Teine põhi- ja kõigi aegade ajatu treeningu heita rindade rasva on langus push-up. See ei ole teistsugune kui tavaline push-up, välja arvatud, et jalad sõltuda suurenenud süsteemi nagu pink.

 1. Veenduge, et teie tagasi on lame, kui teha push-ups.
 2. Käed peaks olema tõhusam veidi laiem kui õla suurus.
 3. Reguleerida suurus ja proovida erinevaid laiused et näha, milline saab teile üks mõju. Mine koos puudutavad 3 komplekti esialgu 10-12 kordust ühes komplekt.
 4. Kas see treening 3 korda nädalas.

9. Meditsiin Ball Rainbow Slämmide

[Manusta] https://youtu.be/h8Xue0GWI50 [/ manusta]

Sest viimastel core keskendunud kasutamise, mis vaidlustab ka kogu ülakeha, haarata meditsiini palli seeria vikerkaar tukk. Ideaalis kasutada kliimaseadmed palli ilma palju põrgatama, nagu sein sfääri.

 1. Põlve kohapeal matil ja pidada ka meditsiini palli vahel mõlema käega oma last.
 2. Tõstke sfääri kuni üle oma pea ja ka muuta oma ülakeha veidi paremale, meelitades toas palli oma asjakohased kõrval kui sa jõuliselt kasutada oma käsi ja ka tuuma (konkreetselt oma kõhulihased) koputama sfääri alla maapinnast kuni väljaspool oma parema põlve.
 3. Vali tegevusvaldkond kuni mõlema käega, tõstke see üles ja ka üle pea, see hetk painutamise ülakeha vasakule enne kasutades oma põhilisi ja ka top keha paugu kera alla väljaspool oma vasaku põlve.
 4. Jätka pöörleva külge kogu treeningut.

10. Kangi Pullover

Kangi PulloverPuupea särk on üks klassikaline treeningu kaotada ülakeha rasva perpetuiteedi mis on kiiduväärt ja soovitas ka tuntud kulturistidele, nagu Arnold Schwarzenegger. Arnold Schwarzenegger, tohutu issi kõik kulturistid lisaks kirglikult toetajaid pinhead särk kasutamise. Hangi endale tasandil pink ja valetada tasandil selili ta.

 1. Hoia madala või keskmise raskusega hantel üle rinnus ja on oma põlved veidi kumer.
 2. Järk-järgult vähendada nõelasilma tagasi üle oma pea kogu tee alla nagu animatsioon eespool.
 3. Veenduge, et te seda aeglaselt ja ka sa tõesti tunda venitada.
 4. Mine umbes 3 komplekti esialgu 10-12 repeatings ühes komplekt. Tehakse seda harjutust 3 korda nädalas.

11. pink Kangi Press Workout To Lose Rind Fat

Kalle pink hantel vajutage on teine suurepärane harjutus kaotada ülakeha rasva oma rindkere ja tagab erakordse stressi oma top rinnus, kui teha korralikult.

 1. Paigutus oma kohta pink. Hoidke 2 madala keskmise kaalu pinheads kasutades tavalise haarata või ideaalis on see jõudis oma Vaatajate.
 2. Vajutage hantlid ülespoole plahvatusohtlikus liikumise ja hoolitsevad selle eest, tunnete stressi oma top rinnus.
 3. Hingake kui see läheb üles ja ka välja hingata vabastamisel.
 4. Tooge see maha järk-järgult. Peate panna nurga pink umbes 45 kraadi, kuid see kindlasti sõltub konkreetsest ka. Eksperiment nurga Kuni võid tunda on
 5. andes kõige tõhusam teostatav mõju teie ülemise last.
 6. Mine koos puudutavad 3 kogusid esmalt 10-12 kordust ühes kogumise. Kas see treening 3 korda nädalas.

12. kallutades Barbell Bench Press

Kallak Barbell Bench PressTeine seas treeningu kaotada rindade rasva kalle kaalude surumine. Sa võiks küsida, mida vahet sel on rutiinne korter surumine. Normaalse taseme surumine ei keskendu rindkere kuid kalle kaalude surumine ei ja ka moodustavad ülemise rinna- ja minimeerida longus, nõuame kaldega.

 1. Vajutage kangi ülespoole plahvatusohtlikus tegevuse ja veenduge tunda survet oma top last.
 2. Hinga kui see läheb üles ja hingata pärast vabanemist.
 3. Tooge see aeglaselt.
 4. Vajutage kaalu ülespoole taas ühes lööbeline liikumise ja tagada sa tõesti tunda survet oma ülemise last.
 5. Hingake kui see suurendab ka hingama pärast vabanemist.
 6. Korrake seda.
 7. Sa peaksid panna nurga pink umbes 45 tasemed aga see kindlasti sõltub konkreetse liiga.
 8. Eksperiment nurga kuni saate tunda seda, pakkudes kõige tõhusamaid võimaliku tulemuse oma ülemise last.
 9. Mine umbes 3 komplekti esialgu 10-12 kordust ühes kogumise. Kas see treening 3 korda nädalas.

13. Lamades Toetatud Neutral-Haare Hantel Row

See harjutus simuleerib täpselt sama põhi liikumise tavalise painutatud rida, välja arvatud, et teil lahjad oma ülakeha vastu kaldega pink kogu lift.

 1. Haara kogum hantlid ja valetada rinna-alla 45-kraadise kaldega pink.
 2. Lase oma käed riputada otse alla, käed tekib iga mitmed teised.
 3. Real hantlid külili oma rindade painutades oma liigesed ja vajutades oma abaluude.
 4. Timeout ja vähendatud kaaluga.

14. Kangi Goblet Box Squat

Kangi Goblet Box KükkideNõelasilma goblet kasti madalasse on variant hantel topsi madalasse ja ka treeningut kasutatakse tugevdada lihasmassi jalad. Peamiselt nõelasilma tassi kasti kükitama eesmärkide nelipea-, kuid kindlasti ka kaudselt toimida lihaste kudede Hamstrings, vasikad, pakaralihaksia ja tuum.

 1. Stand 4.-6 tolli ees põlve kõrgune pink või kasti.
 2. Kruus lõpuks Älykääpiö mõlema käega ja hoidke seda üles ja alla ees oma ülakeha, oma põlvliidest eesmärk alla.
 3. Hoiame oma tagasi looduslikult kumer, vajutage puusad tagasi painduda oma põlvi ja kükitama.
 4. Puhata pingil minut. Säilitades oma kontsad surutakse maha, seista varundada.

15. Kangi 1 1/2 pushup

 1. Aru juhtimise puupea kämbla ja eeldada pushup millega oma käed sirgelt.
 2. Su käed oleks pidanud pistmist õla-laius peale, ja su keha vajab, et moodustada sirge minna pahkluud.
 3. Bend oma käe liigesed ja alandab ka keha kuni oma rindade peaaegu puudutab põrandat.
 4. Pause, seejärel lükake ise poolenisti varundada.
 5. Aegumine veel kord, siis alandada keha tagasi põrandale.
 6. Vajutage end täielikult tagasi üles algus paigutuse ja ka korrata.

16. Kangi Skier Kiikede

 1. Hoides paari pinheads käte suurus koos oma poolele, seista jalad hip-laius peale ja ka oma põlvi veidi painutatud.
 2. Ilma ümardamise oma alaseljale, painutada oma puusad kui samaaegselt muuta oma käsi tagurpidi.
 3. Nüüd plahvatuslikult tõuke oma puusad edasi ja tõsta oma torso kuni sa seisad püsti, võimaldades samal ajal oma energia liikuma kaaluga kuni ülakeha tasandil. (Ärge aktiivselt tõsta kaalu.)
 4. Swing edasi ja tagasi ajaks oma kollektsiooni.

17. Smith Machine pink vajutage

[Manusta] https://youtu.be/pd2fnOrggI8 [/ manusta]

Smith tegija kaldega surumine on veel ühed treeningu heita rinnus rasva ja hulgast kasu sellest, et saad liikumise riietus ja sa ei pea Vaatajate arvestades, et kaal on madal.

 1. Võtke paindlik pink ja aseta see Smith seade.
 2. Haara barbell kätega mõnevõrra laiem võrreldes õla suurus.
 3. Aeglaselt langetada kaalu veel ei lase seda puudutada oma ülakeha.
 4. Surumispink ülespoole ühes lööbeline viisil.
 5. Hinga kui sa tõused ja ka hingata, kui lasete või langetada. Mine koos puudutavad 3 komplekti esimese 10-12 kordust ühes komplekt.
 6. Kas see treening 3 korda nädalas.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.