site
stats

17 Basitçe evde göğüs yağlardan kurtulmak için nasıl çalışmak

Adam göğüsler, “moobs” veya tıbben açıklanan, jinekomasti normalde testosteron östrojen, azalma yükselişi ya da çok sayıda ilaç yapımında kullanımı ile tetiklenen erkek meme glandüler dokusunun iyi huylu gelişme olarak Ulusal Sağlık Enstitüsü tarafından belirlenir.

Jinekomasti erkeklerde büst hücrelerinin gelişmedir. Bu seks bir tutarsızlık da testosteron östrojen hormonları ve genellikle doğar huylu bir problem.

Jinekomasti doğru genişletilmiş erkeklere bebeklerden her yaştan erkekleri etkileyebilir.

Çocukların çoğunluğu Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) göre, ergenlik yaşına boyunca jinekomasti bazı düzeyine sahiptir.

jinekomasti kendisi genellikle güvenli olmasına rağmen, kimyasal istismar, belirli hastalıklar ve bazı ilaçların kullanımı da dahil olmak üzere bazı sağlık koşulları ile ilgili olabilir.

Jinekomasti Meme altından başlar ve daha sonra büst konum üzerinde dışa doğru yayılır bir lastik veya firma kitle olarak görülebilir.

Orada çarpıklık olduğu veya sadece bir büstü etkileyebilecek yüzden genellikle farklı miktarlarda büstleri ancak sık sık olumsuz etkiler.

Bazı durumlarda, genişleyen doku ağrılı veya ihale olabilir ve bu daha sonra olur da eğer bir doktor tarafından göz alınması gerektiğini.

Jinekomasti ayrıca önemli psikolojik ve sosyal stres ve anksiyete, neden stres ve anksiyete ve ayrıca utanç yol açabilir.

Tam olarak ne jinekomasti veya erkek göğüsler neden oluyor?

Tam olarak ne jinekomasti veya erkek göğüsler neden oluyor?tıbbi (ilaç veya ilaç alakalı) ve patolojik (hastalık) oluşturur Orada jinekomasti birçok uygulanabilir nedenleri vardır ve bu fiziksel (vücut, normal performans) gruba ayrılabilir.

Fiziksel jinekomasti hayatın farklı aşamalarında oluşabilecek tipik hormon ayarlamaları getirdiği edilir.

Bu ayarlamalar östrojen büst hücreleri gelişimini motive ile, testosteron hormonlarına (bütün sağlıklı erkeklerde mevcut) normal östrojen hormon ajanların oranında bir artışa yol açar.

 • Erken evre boyunca, erkek çocuk annesinden östrojen transferi sonucunda fizyolojik jinekomasti kurabilir. Bu transfer doğumdan sonra durur, bu nedenle jinekomasti geçicidir.
 • Ergenlik boyunca, gelişmekte testisleri jinekomasti neden olabilir testosteron daha fazla östrojen üretir. Tipik olarak, jinekomasti bu tip kendiliğinden kaybolur, bazen de uzun vadeli kalıcı.
 • ileri yaşlarda boyunca meme hücrelerinin büyümesini motive edebilir testosteron oranına yükseltilmiş östrojen, yol testosteron üretiminde ilerleyici bir azalma var.

Farmakolojik jinekomasti birçok değişik araçlarla östrojen oranını ve aynı zamanda testosteron etkileyen ilaçlar veya uyuşturucu getirdiği edilir.

Bu ilaçların bazıları anabolik steroidler, kalp ilaçları, ya da kenevir veya alkol gibi kötüye ilaçları içerir.

üzücü ilacı durdurma tipik kaldırılıyor jinekomasti neden olur iken, bir doktor her zaman ilaçların her türlü bırakma öncesinde başvurulması gerekmektedir.

Patolojik jinekomasti sayısız çeşitli hastalık veya testosterona östrojen oranını etkileyen sorunlara getirdiği edilir.

Bu koşullar oldukça nadir henüz testis veya adrenal bez genetik sorun, sürekli koşulları (özellikle böbrek ve karaciğer hastalığı) ve büyümeleri içerebilir.

adamlar yaşlandıkça orada testosteron derece ilerici bir düşüş (ve testosteron yükseliflleri östrojen dolayısıyla oranı) genellikle ve bu jinekomasti yol açabilir.

jinekomasti aynı şekilde kalıtsal sorunları, kalıcı hastalık (özellikle böbrek ve karaciğer hastalığı) ya da bazı ilaçlar tarafından tetiklenebilir.

sportif performans veya vücut için anabolik steroid adam genellikle jinekomasti oluşturur.

nadir durumlarda, jinekomasti testis veya östrojen büyük miktarlarda yapmak böbreküstü bezlerinde tümör neden olabilir.

17 Basitçe egzersiz yolları evde üst vücut yağ kurtulmak için

1. Jumping Jacks

Jumping Jacksatlama hareketleri yaparak rutin başlayın. Bu ekipman gerektirmeyen adım kesinlikle kalp hızını artırmak ve aynı zamanda egzersiz kalanı için ısınmak için size yardımcı olacaktır.

 1. Basitçe kenarda tutun, birlikte ayaklarınızı ellerini standı. aynı anda silah yükü sallanan ise dışarı yanal ayak atlama.
 2. yanlarınıza geri kollarınızı getirirken hızla iniş sonrası, tesise geri ayaklarını sıçrama.
 3. aşırı vücut ağırlığı veya yaralanmalar kolayca tipik bir atlama jack yapmaktan kaçınmak Eğer kollarınız giderleri salıncak gibi, tarafına uygun ayak bükülmüş devrilme tarafından egzersiz değiştirmek size geri kollarını açmak gibi daha sonra tesise geri adım senin taraf.
 4. aksı yönünde tekrarlayın ve devam edin.

2. Duvar Topu Atışlar

Duvar Topu AtışlarBu egzersiz bir dörtlü kasları, glutes, meme, omuzların büyük kas kütlesi ekipleri üzerinde konsantre ve ayrıca çekirdekli, tüm vücudunuzu hedef alacaktır.

 1. Uzaklıktaki dayanıklı duvar yüzeyinden bir kol uzunluğu ile ilgili iki eliyle bir tıp topu tutan Stand göğsüne sürekli.
 2. Dizlerinizi bükün, geri kalçanızı basın ve yere doğru senin glutes düşürün.
 3. Olabildiğince azaltılmış olarak aslında eğildi zaman, dizlerinizi ve kalça genişletmek için topuklu yoluyla zorla bastırarak, hareketi tersine.
 4. Bunu yaptığınızda Duvara karşı olabildiğince, patlayarak şartlandırma topu gibi yüksek atmak.
 5. iklimlendirme topu aşağı indikçe, iki eliyle onu yakalamak göğsüne geri korumak ve hemen devam etmek başka squat Kendini azalttı.

3. Renegade Satır

Renegade Satırayrıca çekirdek, kuadriseps, omuzlar ve triseps- etkileşimi yönünde çağrıda terk satır muazzam bir kas dokusu sırt ekipleri ve ayrıca silah hedefliyor.

 1. düz omuzlarının altında da ellerini vücudunuzun kafasına topuklu düz bir çizgi gelişmekte olan yüksek tahta pozisyonunda başlayan ve.
 2. Her elinde bir toplu iğne başı tutun. Yere kare üst beden korurken bu ayarda itibaren sağa biraz kilo vardiya.
 3. senin body– dirseğinizin yakın kolunu tutarken göğsünüze doğru doğrudan sol elinizle dam bul çekin tavana doğru yukarı işaret etmek gerekir.
 4. kontrollü bir şekilde geri yere pinhead Azaltılmış ardından iki tarafın geçiş, bu sefer sizin gövdeye sağ elinizde pinhead çekerek önce sola kilonuzu hareketli.
 5. Mümkün olduğunca istikrarlı kalçanızı, omuz ve üst vücudu tutarken tarafları değiştirerek devam edin.
 6. Eğer tahta pozisyonunda tam 60 saniye boyunca egzersiz tamamladıktan zor zamanlar yaşıyorsanız, bir değişiklik için yere dizlerini azalttı.

4. Tek Kol Dumbbell Chest Press

Tek Kol Dumbbell Chest Pressaynı şekilde çalışma sırasında büküm gelen kalça ya da omuz önlemek için çekirdek etkileşim gerektirirken, tek kollu dambıl göğüs pres, tek taraflı pectorellerinizi, omuz ve triseps hedefler.

 1. Dizlerinin ile dayanıklı bir bankta Sırt üstü yatın döşeme ayaklar düz, kavisli.
 2. senin sağ kolu bir dam bul yerleştirin, kolun göğsünüze üzerinde doğrudan uzattı.
 3. istikrarlı ve bankın vermekle yükümlü olan kalça korumak için bir işaretçi olarak sol kalça üzerine hafifçe sol elinizi koyun. düzenlenmiş bir tarzda olarak, meme doğru pinhead azalan, sağ eklemi bükmek.
 4. halter bir inç ya da daha uzak üst vücuttan olduğunda, hareket dönüp, hem de tekrar başlangıç ayarına, dik dambıl basın pectorellerinizi ve ayrıca triseps kasları içerir.
 5. tarafları değiştirmeden önce 30 saniye boyunca devam edin.

5. Dağ Dağcı

Dağ dağcılar kalp hızı yüksek korumak için devrenin merkezinde kardiyo başka patlaması kullanın. vücut yerleştirme aynı şekilde aynı kas dokusu grupları hedefleyen bir tokluk egzersiz bittikten sonra özellikle güçtür meme, omuzlar ve triseps kaslarının sürekli etkileşim için çağırır.

 1. yüksek levha yerleştirilmesinde başlayarak, omuzlarına altında avuç içi, bacakların uzun süreli ve aynı zamanda çekirdek kalça seviyesini korumak için yapan.
 2. üst gövdeye doğru sağ diz çizin ve bir sprint çıkarmak konusunda sanki de, yere sağ ayağını bitki.
 3. Sol ayak önde çekti ve ayrıca ideal ayak genişletilir nedenle bu pozisyondan, senin topraklarına öncesinde yerleşimleri değişen havaya iki ayağını atlamak.
 4. Hemen bir kez daha doğru havaya iki ayağını sıçrama ve bunların yerleşimini değiştirmek.
 5. Egzersiz süresince bu kalıbı devam edin.

egzersiz özelleştirmek için,

 1. yüksek tahta pozisyonda başlayan, bacaklar uzun süreli.
 2. önceki anında orijinal tahta konumda büyüyen bir kez daha en iyi bacak pekiştirecek yere sağ ayağını dokunmadan, ileriye sağ diz çekin.
 3. , Yanları üzerine bu kez önde sol diz çizim ve yere sol ayak dokunarak açın.
 4. Egzersiz süresince yanlarını dönen devam edin.

Hamle Walking 6. Tepe

sarkan gezinme hamle aramalarınızdan musküler dokular için Hamstring, dörtlü body– azalır ve aynı zamanda omuz ve çekirdek test ederken glutes– vurur.

 1. iki eliyle arasında bir şartlandırma topu tutun ve doğrudan sarkan genişletin.
 2. Sol ayak önünde olsaydım, birkaç ayak büyüyen, ideal ayak ileri adım atın.
 3. döşeme doğru sol diz düşürücü, yüksek vücudunuzun üst kısmını tutmak ve aynı zamanda her iki dizlerinizi bükmeye için çekirdek Engage.
 4. diz öncesinde ideal ayağından basın aşağı dokunur ve ayrıca sağ önünde bir adım atmak, siz devam sol ayağını itmek olarak durmak artar.
 5. Her ardışık temsilcisi ile aykırı ayak ileri adım, hamle tekrarlayın ve egzersiz devam edin.

7. Şınav

şınavŞu anda üst vücut, üç başlı kas, omuz hedeflenen ve ayrıca bu düzenli boyunca çekirdek, yani gerçekten itmek koleksiyonu ile bu kas kütlesi ekipleri “dışarı yakmak” tahmin ettik. Yere diz damla veya diz pushup veya duvar pushup idman özelleştirmek için her an bir duvar yüzeyine taşımak için çekinmeyin.

 1. doğrudan omuzlarının altında ellerinizle yüksek tahta yerleştirme başlayın henüz ayrı omuz genişliği biraz daha büyük.
 2. Sınırlı da çekirdek tutulması ve aynı zamanda tutarlı üst vücut, döşeme doğru göğüs düşürmek de dirseklerinizi bükün ve.
 3. Eğer yere dokunmadan gelen bir çift inç olduğunuzda, yüksek tahta pozisyonuna dönmeden, eklemlerinizi genişletmek gibi elleri vasıtasıyla iterek hareket ters.
 4. set bitirmek için gerektiği gibi modifiye varyasyona değişen, egzersiz devam edin.

8. Reddet itme Ups

zamansız egzersiz meme yağ dökmek için başka temel ve tüm zamanların azalma itme-up. Bu bacaklar bir tezgah gibi artan bir sistemde menteşe dışında normal itme-up farklı değildir.

 1. Eğer şınav zaman geri düz olduğundan emin olun.
 2. Eller omuz boyutundan daha küçük bir geniş, daha etkili olması gerekmektedir.
 3. boyutunu yeniden ayarlayın ve size en etkilerinden birini elde hangisinin görmek için çeşitli genişlikleri deneyin. bir sette 10-12 tekrarlar ile 3 set başlangıçta ilgilendiren ile gidin.
 4. Bu alet çalışmadım, haftada 3 kez yapın.

9. Medicine Ball Gökkuşağı Buldum

[Yerleştirme] https://youtu.be/h8Xue0GWI50 [/ yerleştirme]

Ayrıca bütün üst vücudu zorlayan bir son çekirdek odaklı alıştırma için, gökkuşağı patlama bir dizi bir sağlık topu kapmak. İdeal olarak, bir duvar küre gibi çok sıçrama olmadan bir koşullandırma topun faydalanmak.

 1. bir hasır üzerinde yere Diz ve ayrıca meme iki eliyle arasına bir sağlık topu tutun.
 2. Başını sokacak alanını havaya kaldırın ve zorla etmek Yere küreyi vurmak için kollarınızı ve ayrıca çekirdek (özellikle sizin Oblikler) kullanırken de uygun tarafa iklimlendirme topu çeken hafifçe sağa üst beden çevirmek sağ diz ötesinde.
 3. Iki eliyle küreyi alıp yukarı kaldırın ve aynı zamanda başınızın üzerinden, bu an için üst vücut bükme sol sol diz ötesine aşağı küre patlama için çekirdek ve ayrıca üst gövdeyi kullanarak önce.
 4. egzersiz boyunca tarafları dönen devam edin.

10. Dumbbell Kazak

dumbbell Kazakhalter gömlek Arnold Schwarzenegger gibi tanınmış vücutcular önerdiği da övgüyle ve olmuştur Adn üst vücut yağ kaybetmek klasik egzersiz biridir. Arnold Schwarzenegger, tüm vücut geliştiriciler pinhead gömlek egzersiz için ek tutkuyla destekçileri büyük baba. Kendine bir seviye tezgah alın ve üzerine sırt üstü seviyesini yalan.

 1. göğsünüzün üzerinde düşük veya orta ağırlıkta dambıl tutun ve dirsek biraz kavisli var.
 2. Yavaş yavaş yukarıdaki animasyon gibi geri başınızın üzerinden tüm yol pinhead aşağı indirin.
 3. Yavaş yavaş bunu emin olun ve ayrıca gerçekten streç hissediyorum.
 4. bir sette 10-12, tekrarlardan ile başlangıçta yaklaşık 3 setleri ile gidin. Bu egzersizi haftada 3 kez yapın.

11. Incline Bench Dumbbell Press Egzersiz Göğüs Fat Lose

şev bench halter pres üst göğüs gelen üst vücut yağ kaybetmek için başka harika egzersiz ve düzgün yapıldığında üst göğüs üzerinde olağanüstü stres sağlar.

 1. eğimli bankta kendi başınıza Yerleştirme. Normal bir kavrayışa kullanılarak 2 düşük orta ağırlıktaki topuzlarında tutun veya ideal olarak, bu gözcü geçti var.
 2. Patlayıcı hareketle yukarı doğru halter basın ve bunu gördüğünü Eğer üst göğüs stres hissediyorum.
 3. o arttığında nefes alın ve aynı zamanda serbest bırakılması üzerine nefes.
 4. yavaş yavaş aşağı getirin. Yaklaşık 45 derece bankın açısını koymak gerekir ama bu kesinlikle kişisel olarak da bağlı olacaktır. açıyla Deney kaç olduğunu hissediyordu kadar
 5. Üst meme üzerinde en etkili uygulanabilir efekti veren.
 6. tek koleksiyonunda 10-12 temsilcileri ile ilk başta 3 koleksiyonlarını ilgili ile gidin. Bu alet çalışmadım, haftada 3 kez yapın.

12. Incline Barbell Bench Press

Incline Barbell Bench Pressegzersiz arasındaki diğer bir meme yağ yamaç ağırlıkları bench press olduğunu kaybedecek. Bunun için ayrım rutin düz tezgah basından ne sorabilirsiniz. normal seviyede bench press üst göğüs ele vermez ama eğim ağırlıkları bench press ve ayrıca sarkma üst göğüs şekillendirme ve minimize etmek için, biz eğimi gerektirir.

 1. Patlayıcı aktivitede yukarı halter basın ve size üst meme üzerindeki baskıyı hissediyorum emin olun.
 2. o arttığında Nefes ve serbest bırakıldıktan sonra nefes verin.
 3. yavaşça aşağı getirin.
 4. Bir Erüptif hareketle yukarı bir kez daha ağırlıkları basın ve gerçekten üst meme üzerindeki baskıyı hissetmek sağlamak.
 5. o artırır zaman nefes alın ve aynı zamanda yayımlanmasından sonra nefes verin.
 6. Bu tekrarlayın.
 7. Bununla birlikte bu kesinlikle çok özel bağımlı olur yaklaşık 45 seviyelerinde bankın açısını koymalıyız.
 8. Eğer bu sizin üst meme üzerinde en etkili mümkün sonucunu vermektedir hissedebilirsiniz kadar açı ile denemeler yapın.
 9. tek koleksiyonunda 10-12 tekrarlar ile başlangıçta yaklaşık 3 setleri için gidin. Bu alet çalışmadım, haftada 3 kez yapın.

13. yalan Desteklenen Nötr-Kavrama dambıl Sıra

Bu egzersiz size asansör boyunca eğimli bankta karşı vücudunuzun üst kısmı eğilerek olacak dışında, satırın üzerinde normal bükülmüş tamamen aynı temel hareketi taklit eder.

 1. dambıl seti alın ve 45 derecelik eğimli bankta göğüs aşağı yalan.
 2. Her çeşitli diğer karşılaşmak ellerin, kolların doğrudan aşağı takılalım.
 3. eklemlerinizi bükme ve omuz bıçakları basarak memenin ağırlıkları yanlara Row.
 4. Zaman Aşımı ağırlıkları düşük ve.

14. Dumbbell Kadehi Kutusu Çömelme

Dumbbell Kadehi Kutusu Çömelmepinhead goblet kutusu bodur da dambıl kap bodur varyantı ve bacak kas kütlesini güçlendirmek için kullanılan bir egzersiz. Esas olarak, pinhead fincan kutusu bodur hedefler kuadriseps, henüz kesinlikle aynı şekilde dolaylı harmstrings, buzağı, glutes ve çekirdeğin kas dokularını çalışacaktır.

 1. ileride bir diz boyu tezgah veya kutunun 4 ila 6 inç dur.
 2. iki eliyle bir toplu iğne başı sonunu soymaya ve vücudunuzun üst önünde aşağı yukarı tutup, senin dirsek eklemleri aşağı amaçlayan.
 3. Sırtın doğal kavisli tutulması, dizlerini ve bodur esnetin geri kalçalarını basın.
 4. Bir dakika bankta dinlendirin. zemine bastırdı topuklarını bakımı, geri durmak.

15. Dumbbell 1 1/2 Pushup

 1. Her elinde bir dambıl yönetimini anlamak ve kollarınız düz tutacak şekilde ayarı pushup varsayalım.
 2. Ellerin olarak omuz genişliğinde yapmak zorunda kalmak gerektiğini ve vücudunuz ayak bileklerine gitmek doğru düz bir çizgi oluşturacak şekilde ihtiyacı vardır.
 3. Kolun eklemleri bükün ve meme neredeyse zemine temas edene kadar da vücudunuzu indirin.
 4. Pause ve sonra yarıya geri kendi başınıza itin.
 5. Zaman Aşımı kez daha tekrar yere vücudunuzu eğin.
 6. Tamamen geri başlangıç yerleşimi için kendin basın ve ayrıca tekrarlayın.

16. Dumbbell Skier Salıncak

 1. iki yana birlikte kol ebat iğne ucunda bir çift tutma, ayrı ve aynı zamanda diz biraz bükülmüş ayak kalça genişliği stand.
 2. kalçalarınıza adresinden alt sırt, viraj yuvarlama olmadan aynı anda tersten kollarınızı açın olarak.
 3. Şimdi patlayarak kalçalarını ileriye itme ve üst vücut seviyesine kadar ağırlıkları sallanmaya enerjini izin yaparken dik duruyoruz kadar gövdenizi yükseltmek. (Aktif ağırlık kaldırmayın yapın.)
 4. koleksiyonunuzu süresince ileri geri sallayın.

17. Smith Makine Incline Bench Press

[Yerleştirme] https://youtu.be/pd2fnOrggI8 [/ yerleştirme]

Smith yapımcısı Eğik göğüs pres egzersiz arasında başka göğüs yağ döken ve hareket kıyafetleri alacak bu yararları arasında ve ağırlığı düşük olduğu göz önüne alındığında bir gözcü gerekmez etmektir.

 1. Esnek bir tezgah alın ve Smith cihazın altına yerleştirin.
 2. biraz daha geniş omuz boyutu ile karşılaştırıldığında elleriyle halter al.
 3. Yavaş yavaş o üst beden dokunmasına izin verme henüz ağırlıkları indirin.
 4. Bir Erüptif şekilde yukarı doğru basın tezgah.
 5. Eğer yükseldiğinde Nefes ve ayrıca bıraktığınızda nefes ya da düşürün. bir sette 10-12 temsilcileri ile ilk başta 3 set ilişkin ile gidin.
 6. Bu alet çalışmadım, haftada 3 kez yapın.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.