site
stats

17 Просто працювати, як позбутися від жиру в грудях у себе вдома

Людина сиськи, «moobs» або, описані з медичної точки зору, гінекомастія визначається Національним інститутом охорони здоров’я як доброякісних розвитку чоловічих грудей залозистої тканини, як правило, викликаного підвищенням естрогенів, зниження рівня тестостерону або робить використання численних ліків.

Гінекомастія є розвиток спадів клітин у чоловіків. Це доброякісна проблема, яка зазвичай виникає з розбіжності в статевих гормонів естрогенів, а також тестостерону.

Гінекомастія може вплинути на людей будь-якого віку, від немовлят право спінених чоловіків.

Більшість дітей мають певний рівень гінекомастія протягом пубертатного віку, за даним Національному інституту здоров’я (NIH).

Хоча сам гінекомастія, як правило, безпечно, це може бути пов’язано з деякими оздоровчими умовами, в тому числі хімічного зловживання, деяких захворювань і застосування деяких ліків.

Гінекомастія може виступати в якості гумової або твердої маси, яка починається з під соском, а потім розтікається назовні над місцем бюста.

Це, як правило, впливає як на бюсти, але часто в різних кількостях, так що ганебність, або це може бути просто впливати на один бюст.

У деяких випадках, розширюється тканина може бути болючою або ніжними, а також, якщо це станеться, то ви повинні бути прийнятий поглядом на лікар.

Гінекомастія можуть додатково призвести до значного психологічного та соціального стресу і тривоги, що викликає стрес і занепокоєння, а також сором.

Саме те, що є причиною гінекомастії або чоловік сиськи?

Саме те, що є причиною гінекомастії або чоловік сиськи?Є багато можливих причин гінекомастія, і вони можуть бути згруповані в фізичну (тілах нормальної роботу), лікарська (медицина або медицина має значення), і патологічна (хвороба) створює.

Фізична гінекомастія накликати типових коригувань гормонів, які відбуваються протягом різних етапів життя.

Ці зміни призводять до збільшення частки нормальних естрогену гормональних препаратів (які існують у всіх здорових чоловіків) тестостерон гормони, естроген з мотивуючим розвитком спадів клітин.

 • Протягом ранній стадії, діти чоловічої статі могли б встановити фізіологічне гінекомастія в результаті передачі естрогену від мами. Ця передача зупиняється після народження, так що гінекомастія носить тимчасовий характер.
 • Протягом всього періоду статевого дозрівання, що розвиваються яєчка виробляють більше естрогену, ніж тестостерон, який може привести до гінекомастії. Як правило, цей тип гинекомастии зникає спонтанно, але іноді вона може зберігатися в довгостроковій перспективі.
 • Протягом більш старшого віку відбувається поступове зниження виробництва тестостерону, що призводить до підвищеного естрогену до тестостерону пропорції, яка може мотивувати зростання клітин грудей.

Фармакологічні гінекомастія накликати ліків або препаратів, які впливають на співвідношення естрогену і тестостерону також з декількома різними способами.

Деякі з цих препаратів включають анаболічні стероїди, серцеві препарати або ліки зловживання, такі як канабіс або алкоголь.

При зупинці обжимного препарату, як правило, викликають гінекомастію минає, лікар завжди повинен бути консультації до виходу з будь-якого типу ліків.

Патологічна гінекомастія накликати численних різних захворювань або проблем, які впливають на частку естрогену тестостерону.

Ці умови досить рідко ще можуть включати в себе генетичні проблеми, постійні умови (зокрема, в нирках і хвороби печінки), а також новоутворення в яєчках або наднирників.

Як хлопці стають старше часто спостерігається прогресуюче зниження тестостерону градусів (і, отже, співвідношення естрогену про підйомах тестостерону), і це може привести до гинекомастию.

Гінекомастія може бути також викликано спадковими проблемами, персистуючої хворобою нирками (зокрема, а також хвороба печінки) або деякі лікарськими препаратами.

Хлопець, який приймають анаболічні стероїди для спортивних характеристик або бодібілдингу зазвичай створює гинекомастии.

У рідкісних випадках, гінекомастія може бути викликано пухлиною в сім’яниках або надниркових залозах, які роблять велику кількість естрогену.

17 Просто тренування способів позбутися від верхнього жиру тіла в домашніх умовах

1. Jumping Jacks

Стрибок на місці з піднятими рукамиПочніть процедуру, роблячи паяц. Це обладнання вільного крок, без сумніву, збільшить частоту серцевих скорочень, а також допомогти вам розігріти протягом решти тренування.

 1. Просто стояти ноги разом, руки з боків. Перейти ноги убік, одночасно розмахуючи руки над головою.
 2. Швидко після посадки, стрибок ноги назад на об’єкт, приносячи свої руки назад в сторони.
 3. Якщо надмірна вага тіла або травма уникнути вас від легко робити типовий домкрат стрибків, змінити тренування, перекидання відповідної ноги зігнуті на стороні, як ви гойдатися ваші витрати зброї, то це крок назад до об’єкта, як вам перетворити ваші руки назад до вашого боку.
 4. Повторіть на протилежну сторону і продовжити.

2. Стіна Кульові Кадрів

Стіна Кульові КадрівЦе тренування буде направлена на весь організм, з концентратом на величезні м’язової маси команд ваших квадріцепсов, біцепсів стегна, сідниці, груди, плечі, а також ядра.

 1. Стенд про відстані витягнутої руки від міцної поверхні стіни, тримаючи в руках набивний м’яч в обох руках, витриманий на грудях.
 2. Натисніть ваші стегна назад, зігніть коліна і опустіть сідниці на землю.
 3. Коли ви насправді вклонилися зменшується, як ви можете, зворотний рух, натискаючи з силою, щоб розширити свої коліна і стегна через п’яти.
 4. Як зробити так, вибухово кинути обумовленість м’яч так високо, як ви можете проти стіни.
 5. Як обумовленість м’яч йде вниз, зловити його обома руками, захистити його назад на грудях, і відразу ж зменшити себе в іншій пріседе, щоб продовжити.

3. Відступник Ряд

Renegade RowВідмовилися ряд націлений на великі групи м’язової тканини спині, а також зброю, в той час як додатково закликають до взаємодії ядра, чотириголового м’яза стегна, плечі і трицепси.

 1. Починаючи з високою позиції дощечки з вашим тілом розробляє пряму лінію від п’ят до голови, а також ваші руки прямо під плечима.
 2. Тримайте шпилькову головку в кожній руці. Від цього параметра, перенесіть вагу трохи вправо, зберігаючи верхню частину тіла в квадраті до землі.
 3. Потягніть гантель в ліву руку прямо до грудей, зберігаючи при цьому свою руку поруч з вашим body– лікоть повинен вказувати вгору до стелі.
 4. Зменшено шпилькову головку назад на землю контрольованим чином, а потім переключитися сторін, на цей раз переміщаючи вагу вліво, перш ніж витягати головку шпильки в праву руку до тулуба.
 5. Продовжуйте чергуючи боку, зберігаючи при цьому ваші стегна, плечі і верхню частину тіла якомога більш стабільним.
 6. Якщо у вас виникли важкий час завершили тренування на цілих 60 секунд в положенні дощечки, зменшені коліна на землю для модифікації.

4. однорукавне гантелей Жим від грудей

Однорукавне гантелі Жим від грудейОднорукавне гантель грудей прес націлення грудні, плечі і трицепси в односторонньому порядку, а також вимагає основного взаємодії, щоб запобігти ваші стегна або плечі від скручування під час тренування.

 1. Ляжте на спину на міцній лаві з колінами зігнутими, ступні на підлозі.
 2. Помістіть гантелі у вашій правою рукою, ваша рука витягнута прямо на грудях.
 3. Покладіть ліву руку обережно на лев стегна в якості покажчика для підтримки цього стегна стабільного і пов’язано з лавкою. У регульованому стилі, зігніть правий суглоб, зменшуючи шпилькову головку до вашої грудей.
 4. Коли гантель дюйм або більш від верхньої частини тіла, повернути навколо руху, а також включати ваші грудні м’язи, а також м’язи трицепса натиснути гантель вертикально вгору, тому до вихідної налаштування.
 5. Продовжуйте протягом 30 секунд перед зміною сторін.

5. Гірські Альпіністи

Альпіністи використовуйте інший вибух кардіо в центрі вашої схеми, щоб підтримувати частоту серцевих скорочень високі. Розміщення тіла також вимагає постійної взаємодії м’язів грудей, плечей і трицепсів, яка є особливо складною після закінчення вправи твердості таргетування тієї ж групи м’язової тканини.

 1. Починаючи з високим розміщенням плити, ваші долоні під плечима, ноги продовжені, а також ваш основний займаються, щоб підтримувати рівень стегна.
 2. Намалюйте праве коліно до верхньої частини тіла, а також посадити праву ногу на землю, як ніби ви збираєтеся зняти в спринті.
 3. З цієї позиції, стрибати обидві ноги в повітря, змінюючи їх розміщення до вашої землі, так що ваша ліва нога притягається вперед, а також ваша ідеальна нога розширюється.
 4. Відразу ж перескочити обидві ноги прямо в повітрі ще раз і змінити їх розміщення.
 5. Продовжити цю модель для тривалості вправ.

Для настройки тренування,

 1. Починаючи з високою позицією дошки, ноги продовжені.
 2. Привернути вашу праве коліно вперед, торкаючись правої ноги на землю перед миттєво тягнеться свою кращу ногу ще раз, вирощуючи його в початкове положення дощечки.
 3. Перемикання сторін, на цей раз малюнок ліве коліно вперед і натиснувши ліву ногу на землю.
 4. Продовжуйте повертати боку на час виконання вправи.

6. Накладні Прогулянки Випад

Виступаючий прогулюючись випад вражає значні м’язові тканини з ваших зменшених body– ваших підколінних сухожиль, квадрациклів і glutes–, одночасно відчуваючи плечі і ядро.

 1. Тримайте кондиціонування м’яч між обома руками і розгорнути його безпосередньо нависання.
 2. Крок вперед з ідеальною ногою, вирощуючи його пару футів перед лівою ногою.
 3. Залучайте ядро, щоб тримати верхню частину тіла високо, а також зігнути обидві ноги в колінах, опускаючи ліве коліно до підлоги.
 4. До коліна приземляється, натисніть через ідеальну ногу, а також збільшити, щоб стояти, як ви натискаєте ліву ногу вперед, роблячи крок попереду справа.
 5. Повторіть випад і продовжити вправу, роблячи крок вперед з протилежного ноги з кожним наступним респ.

7. Віджимання

віджиманняВи в даний час таргетинг верхній частині тіла, трицепси, плечі, а також ядро протягом усього цього регулярно, так що очікувати, щоб дійсно «випалити» ці м’язи масових команд з колекцією віджимання. Не соромтеся коліна до землі або перейти до поверхні стіни в будь-який момент налаштувати тренування на колінному віджимання або стіни віджимання.

 1. Початок о високому розміщенні дошки з рукою безпосередньо під ваші плечима, але дещо більше, ніж на ширину плечей.
 2. Підтримування вашої основної обмежена, а також верхню частину тіла послідовно, зігніть лікті, а також знизити груди до підлоги.
 3. Коли ви пару дюймів від дотику до землі, змінити напрямок руху, штовхаючи через ваші руки, як ви розширюєте свої суглоби, повертаючись до високого становища дощечки.
 4. Продовжуйте тренування, змінюючи до модифікованих змін у міру необхідності, щоб закінчити набір.

8. Відхилити віджимання

Інший основний і весь час позачасові тренування, щоб пролити грудей жир є зниження пуш-ап. Це нічим не відрізняється від звичайної виштовхування нагору, за винятком того, що ноги залежать від збільшеної системи, як лавку.

 1. Переконайтеся, що ваша спина плоска, коли ви робите віджимання.
 2. Руки повинні бути більш ефективними, трохи ширше, ніж розмір плеча.
 3. Відрегулювати розмір і спробувати різні ширини, щоб побачити, один отримує вам один з найбільш ударів. Беріть з відносно 3 комплекти спочатку з 10-12 повторень в одному наборі.
 4. Зробіть це тренування 3 рази в тиждень.

9. Медицина Бал Веселка Slams

[Код вставки] https://youtu.be/h8Xue0GWI50 [/ код вставки]

Для останніх основних орієнтованих вправ, які також кидають виклик всього верхню частини тіла, візьміть набивної м’яч за серію райдужної чубчика. В ідеалі використовувати кондиціонуючий м’яч без особливого відскоку, як стіни області.

 1. Коліно на землі, на килимку, а також провести набивної м’яч між ними обома руками на грудях.
 2. Підніміть сферу над головою, а також повернути верхню частину тіла трохи вправо, залучаючи кондиціонуючий м’яч до вашої відповідній стороні, як ви примусово використовувати свої руки, а також ядро (зокрема ваших косих), щоб поцілити в кульку на землю до за праве коліно.
 3. Виберіть сферу обома руками, підніміть її вгору, а також над головою, в цей момент згинаючи верхню частину тіла вліво перед використанням вашої основної, а також верхній корпус грохнути сферу аж до за межами вашого лівого коліна.
 4. Продовжуйте повертати боку всього тренування.

10. гантелей пуловер

гантелі пуловерГантель сорочка один з класичних тренувань втратити верхній жир тіла безстроково, який був Commended, а також запропонував добре відомі культуристи, як Арнольд Шварценеггер. Арнольд Шварценеггер, величезний тато всіх бодібілдерів додатково пристрасно прихильників шпилькової головки сорочки вправи. Отримати собі лавку рівня і лежати в горизонтальному положенні на спині на ньому.

 1. Тримайте низький або середній вагу гантелей на грудях і ваші лікті трохи зігнутий.
 2. Поступово опустіть шпилькову головку назад над головою весь шлях вниз, як у наведеному вище анімації.
 3. Переконайтеся, що ви робите це повільно і ви дійсно відчуваєте розтяжку.
 4. Перейти близько 3 комплектів спочатку з 10-12 repeatings в одному наборі. Виконайте цю вправу 3 рази в тиждень.

11. Нахиліть Bench Гантелі Натисніть тренування втратити грудної клітини жиру

Нахил лави гантелі преса ще один чудова вправа втратити верхній жир з верхньої частини грудної клітки і забезпечує виняткову навантаження на верхню грудей, коли все зроблено правильно.

 1. Розміщення самостійно на похилій лаві. Тримати 2 pinheads низьким середньої ваги за допомогою звичайного схоплювання або, в ідеалі, має це пройшло з вашого корректировщик.
 2. Натисніть гантелі вгору вибуховим рухом і подивитися на нього ви відчуваєте напругу на вашій верхньої грудей.
 3. Вдихніть, коли вона йде вгору, а також видихнути після звільнення.
 4. Принесіть його вниз поступово. Ви повинні поставити кут лавки на рівні близько 45 градусів, але це, безумовно, залежить від індивідуальних особливостей також. Експеримент з кутом до ви могли відчути це
 5. дає найбільш ефективний посильну ефект на вашій верхньої частини грудей.
 6. Беріть з відносно 3 колекції на першому з 10-12 повторень в одній колекції. Зробіть це тренування 3 рази в тиждень.

12. Нахиліть Штанга Жим

Нахиліть Штанга ЖимЩе одна з тренувань втратити груди жир є вага укосів жим. Ви могли б запитати, що відмінність в це від звичайного плоского жиму. Нормальний рівень лава преса не фокусувати верхню частину грудної клітки, але ваги укосів жим робить, а також для формування верхньої грудей і звести до мінімуму провисання, ми вимагаємо, щоб кут нахилу.

 1. Натисніть штангу вгору вибуховий активності і переконайтеся, що ви відчуваєте тиск на вашій верхньої грудей.
 2. Вдихніть, коли вона йде вгору і видихнути після звільнення.
 3. Принесіть його вниз повільно.
 4. Натисніть гирі вгору ще раз в вулканічних русі і переконайтеся, що ви дійсно відчуваєте тиск на верхню частину грудей.
 5. Вдихніть, коли вона збільшується, а також видихнути після звільнення.
 6. Повторіть це.
 7. Ви повинні поставити кут лавки на близько 45 рівнів, однак це, безумовно, залежить від конкретного теж.
 8. Експеримент з кутом вгору до тих пір, поки не відчуєте, що забезпечує найбільш ефективний можливий результат на вашій верхньої частини грудей.
 9. Перейти протягом 3 наборів спочатку з 10-12 повторень в одній колекції. Зробіть це тренування 3 рази в тиждень.

13. Що лежить Підтримувані Нейтральна-Grip гантель Ряд

Ця вправа імітує точно таке ж основне рух як звичайний схилився над поспіль, за винятком того, що ви будете нахилившись верхню частину тіла на похилій лаві протягом ліфта.

 1. Візьміть набір гантелей і лежать в грудях вниз на 45 градусів похилій лаві в.
 2. Нехай ваші руки висять прямо вниз, руки стикаючись один з одним різними.
 3. Рядок гантелей убік ваших грудей, згинаючи суглоби і притиснувши лопатки.
 4. Тайм-аут і зниження ваги.

14. Гантелі Келих Box Присідання

Гантелі Келих Box ПрисіданняТупица коробка кубка присадкуватий є варіантом гантелі чашки присідаючи, а також тренування використовуються для зміцнення м’язової маси ніг. В основному, в шпилькову головку коробки чашки приземкуваті мети чотириголового м’яза, але, безумовно, також побічно функціонують м’язові тканини підколінні сухожилля, ікри, сідниці, і ядро.

 1. Стенд 4 до 6 дюймів попереду коліна високою лавки або коробки.
 2. Mug кінця шпильки головки з обома руками і тримати його вгору і вниз в передній частині верхньої частини тіла, ваші ліктьові суглоби з метою вниз.
 3. Тримаючи спину природно вигнуті, натисніть ваші стегна назад, зігніть коліна і присідати.
 4. Відпочинок на лавці протягом хвилини. Підтримка п’яти вдавлюється в землю, встати назад.

15. Гантелі 1 1/2 Pushup

 1. Розуміння управління гантелей в кожній руці і припустить, віджимання настройки з прямими руками.
 2. Ваші руки повинні мати справу з шириною плечей, і ваше тіло повинно утворити пряму лінію від йти до щиколоток.
 3. Зігніть руку суглоби, а також опускайте тіло, поки ваші груди майже не торкнеться підлоги.
 4. Пауза, а потім натиснути на своєму власному півдорозі вгору.
 5. Тайм-аут ще раз, потім опустіть тіло на підлогу.
 6. Натисніть себе повністю тому до початку розміщення, а також повторити.

16. Гантелі Лижник Гойдалки

 1. Тримаючи пару pinheads за розміром руки разом з вашого боку, стояти з ноги на ширині плечей, а також ваші коліна трохи зігнуті.
 2. Без округлення нижньої частини спини, зігнути в стегнах, як ви одночасно повернути руки у зворотному напрямку.
 3. Тепер вибуховим тяги стегон вперед і підняти тулуб, поки ви стоїте у вертикальному положенні, дозволяючи енергію качати ваги до верхнього рівня тіла. (Не активно піднімати вагу.)
 4. Гойдалки туди і назад протягом всього терміну вашої колекції.

17. Smith Machine Incline Bench Press

[Код вставки] https://youtu.be/pd2fnOrggI8 [/ код вставки]

Smith виробник похилій лава преса інший серед тренувань, щоб пролити грудей жиру і серед переваг цього, що ви отримаєте одяг руху, і вам не потрібен корректировщик, враховуючи, що вага є низьким.

 1. Візьміть гнучку лавку і помістіть його під пристроєм Сміта.
 2. Візьміть штангу з руками трохи ширше в порівнянні з розміром плеча.
 3. Повільно опускайте ваги поки не зачіпаючи верхню частину тіла.
 4. Прес-лава вгору Еруптивні чином.
 5. Вдих, коли ви піднімаєтеся, а також видихати, коли ви відпускаєте або знизити його. Беріть з відносно 3 комплекти на перших 10-12 повторень в одному наборі.
 6. Зробіть це тренування 3 рази в тиждень.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.