site
stats

12 prínos kazeínu bielkovín, ktoré nepoznáte

Kazeín je akýmsi bielkoviny sa nachádza v mliečnych výrobkov, ako sú mlieko, jogurt, čokoláda, zmrzliny a niektorých spracovaných potravín.

Je to pomalý-trávia mliečny proteín, ktorý jedinci bežne brať ako doplnok.

Podobne ako srvátka, kazeín proteín má vysokú biologickú hodnotu, čo znamená, že má všetky potrebné aminokyseliny potrebné pre všetky postupy, ktoré potrebujú proteín.

Uvoľňuje aminokyselín postupne, takže ľudia zvyčajne si ju pred spaním na pomoc pri obnove a tiež nižší zlyhanie svalov počas spánku.

Niektoré výskumy ukázali, že pomáha podporiť rozvoj svalovej hmoty, okrem tony rôznych iných výhod kazeínu bielkovín.

1. Kazeín pomôcky k zlepšeniu metabolizmu

Výskum prebieha v Holandsku nachádza že zvýšením spotreby kazeín dvoma a tiež pol krát, jednotlivci mali možnosť mať vyššiu rýchlosť metabolizmu, zatiaľ čo odpočíva a oveľa lepšie celkové vyváženosti tučný. Rovnako je potrebné poznamenať, že úroveň nasýtenia bola o 33% vyššia.

To dá jednoducho tým, že kazeín budete zvýšiť nielen vaše šance na stratu tuku, ale ak budete tak urobiť na plnšie bruško.

2. Väčšia retencia sval

Kedykoľvek budete odohráva nižšiu kalorickú stravu režim, jeden z prvých problémov, ktoré sa stanú rastúci problém je masový úbytok svalovej. Vzhľadom k tomu, budete určite nebudú dodávať dostatok kalórií, aby úplne udržanie všetkých energetických potrieb nazývané pre celý deň, budete nútiť svoje telo, aby sa obrátiť na strážených telových buniek pre napájanie.

Jeden prieskum uskutočnený z Bostonu skontroloval variácie svalovej hmoty zisky navyše k celkovému úbytku hmotnosti pri témy buď vzal kazeín proteínový hydrolyzát v porovnaní s srvátkové bielkoviny hydrolyzátu, a zároveň jesť nízkokalorickej diéte režimu a tiež prevedením cvičenia so záťažou.

Kým oba tímy vykazovali stratu tuku, skupina využitím kazeínovým zdravých bielkovín ukázali väčšiu stratu priemernej hmotnosti a tiež vyšší nárast sily na hornú časť tela, ramená a nohy.

Okrem toho, že bola tiež mať na pamäti, že kazeín skupina vyšiel z výskumu s väčším kompletnou časť tela chudé hmoty v porovnaní s ich predchádzajúcu akciu. To ukazuje väčšiu aktívnej telesnej miery retencie, ukazujúci kazeín byť špecificky spoľahlivé na udržanie svalového tkaniva.

Je tiež potrebné konštatovať, že obe zdravé proteínové skupiny robil naraziť ich zdravý spotrebu bielkovín až 1,5 kilogram telesnej hmotnosti každý deň, takže je potrebné zostať v priestore pre niektorý z týchto aspektov, ktoré vstupujú do hry.

Ak zvyčajne sa neberie dostatočné zdravé proteín v priebehu diétny plán, nebude rozlišovať, akú podobu ste využitia, budete aj naďalej vrhnúť svalových buniek.

3. Zvýšili svoju húževnatosť

Podľa výskumu Massachusetts, kazeín by mohlo mať tiež oveľa lepší účinok v porovnaní s srvátky, kedy sa jedná o zvýšenie vašej svalovej hmoty húževnatosť.

Vedci uvádzajú, že jedinci, ktorí sa kazeín takmer zvýšil masový svalovú silu v nohách, hrudníka a ramien.

Podstatný rozdiel je s najväčšou pravdepodobnosťou v dôsledku anti-katabolických domovoch kazeínu.

4. Kazeín inzerovať spaľovanie tukov

Jedna štúdia, ktorá bola vykonaná v časopise International Journal of problémy s hmotnosťou pozorované, že tí, ktorí včlenil vysokú spotrebu vápnika počas dvadsiatich štyroch hodinovej obdobia s typickou zdravú konzumácia bielkovín ukázali zvýšenú fekálneho tuku a tiež energie vylučovanie pre tento deň asi 350 kJ väčšiu než tie, ktoré buď vzal do zníženej vápnika, pravidelne zdravé konzumácia bielkovín alebo tých, ktorí jedli s vysokým obsahom bielkovín, vysoký príjem vápnika.

Ukazuje sa z tohto výskumu potom, že je najlepšie nájsť vynikajúcu rovnováhu medzi i spotrebu bielkovín a vápnika, na rozdiel od jednoduchej zvýšenie proteínu do väčšej na podporu odbúravania tukov.

prášok kazeín proteín určite pomôcť dosiahnuť oboch cieľov, ktoré majú vyšší príjem vápnika spolu s posilnením vaše zdravé príjem bielkovín, čo umožňuje vám optimalizovať svoje straty výhod hmotnosti.

5. kazeín vydrží dlhšie v systéme

Nie všetky proteíny sú vyvinuté ekvivalent. Či už je to sója, vajcia, srvátka, zviera, alebo kazeín zdravý proteín, všetky majú svoje nesporné výhody.

Možno, že najlepší pevnosť kazeín je načasovanie. Kazeín má schopnosť dodávať krvného obehu s pomaluobrátkovým a stály príliv aminokyselín, ktoré môžu trvať niekoľko hodín.

Svaly nemusia byť vyvinutý cez noc, ale vypiť pohár kazeínu bohatých mlieko je optimálny zdravý proteín, aby sa v pravom pred posteli, ako to bude oveľa praktickejšie po celý večer, než akákoľvek iná možnosť bielkovín.

6. kazeín vráti lepšiu pevnosť

V štúdii Massachusetts, vedci zistili, že kazeín v skutočnosti zvýšil dopad, ktorý srvátkový zdravý proteín mal na nohách, hornú časť tela, a tiež výsledky rameno pevnosť.

Vedci sa domnievajú, že kritériom pre značný rozdiel bol v dôsledku široko známych anti-katabolických kapacít kazeínu je.

7. Kazeín prináša väčšie zisky

Podľa výskumu Texas, kazeín môže byť hlavná účinná k vášmu úspechu.

Vedci vzali 36 mužov robí ťažký odpor školenia a zistil, že skupina brať do srvátky aj kazeín mix výrazne prekročila účastníkov, že bola podaná zmes srvátky, BCAA, a tiež glutamín doplnok.

Po celú dobu výskumu na 10 týždňov, srvátka a kazeín kombinácia produkoval najlepšie zvýšenie štíhle, bez tuku hmotnosti.

8. kazeín zvyšuje svoje zuby

Podľa výskumu uskutočneného vo Veľkej Británii, jedným zo spôsobov, aby nedochádzalo nákladnejšie ústnej šek môže byť konzumovať kazeín.

Ich štúdia zistila, že kazeínu zdravé proteíny majú budúce znížiť alebo chrániť proti výsledkom skloviny eróziou.

Takže ak budete konzumovať veľké množstvo ovocných štiav, alebo jednoducho nemôže kopať sóda zvykom, minimálne uvažovať o ochrane zubov pridaním nejaký kazeín zdravé bielkoviny do svojho diétneho režimu.

9. Kazeín pomôcky pre zvýšenie imunitný systém

Kazeín je výhoda spočíva v jeho schopnosti ponúknuť svoje telo s konštantným prúdom živín.

Kazeín je tiež bohaté na glutamín, aminokyseliny musel držať imunitný systém, trávenie systém a tiež mozog v dobrom stave.

10. Kazeín pomôcky podporovať zdravie hrubého čreva

Ešte jeden mimoriadne dôležitý prínos prášku kazeínu zdravý proteín je to, že pomáha podporovať hrubého čreva zdravie.

V štúdii urobil z Austrálie, vedci skúmali zdravotné výhody mnohých zdravých bielkovín a tiež umiestnený, že mliečne bielkoviny podporovať čreva welness oveľa lepšie v porovnaní s mäsom a tiež sóje.

To potvrdzuje, že je ešte ďalší dôvod, ktorý by mal veľmi zvážiť, vrátane kazeínu zdravý proteín do svojho príjmu zo dňa na deň.

11. Kazeín proteín môže viesť k zníženiu vysokého krvného tlaku

Podľa malom štúdiu v decembri 2016 American Journal of Professional výživa, kazeínu bielkovín, je jedným z hlavných zdravých bielkovín zistených v mlieku sa môže decentne nižší vysoký krvný tlak.

V jednej výskumné štúdie, jedincov, ktorí jedli 3,8 g kazeínu peptidu denne po dobu 4 týždňov mali priemerný pokles diastolického tlaku (trvalý nízky počet) 10,7 mm Hg, a tiež priemerný pokles systolického napätia (horný rad), 6,9 mm Hg.

Nedávne výskumné štúdie z Boston University Institution of Medicine (BUSM) zistila, že dospelí, ktoré konzumujú s vysokým obsahom bielkovín diétny plán vo výške 100 gramov na deň mal 40 percent nižšie riziko zavedenia vysoký krvný tlak (HBP), v porovnaní s tými s najdostupnejšou zdravé príjem bielkovín stupňov.

Sú navyše zistili, že zdravší príjem bielkovín bola spojená s nižším rizikom hypertenzie v dlhodobom horizonte.

Keď je diéta navyše definovaný vyšší vlákniny, väčšia spotreba zdravý proteín znižuje 40-60 percent hrozbu hypertenzie.

12. Vyššia kvalita zdravých bielkovín

Poslednou výhodou získate zavedením kazeín zdravý proteín priamo do vašej strave režimu je, že to je len jeden z najúčinnejších prostriedkov vysoko kvalitné zdravé bielkoviny, ktoré ponúka.

Pri splnení svojej minimálnej zdravé potreby bielkovín je vždy najvyššie obavy, ak užívate v zdrojoch vysoko kvalitných bielkovín, aby spĺňali tieto požiadavky menej budú vylučované v tele a tiež budete potrebovať menej všeobecne k udržaniu svalovej hmoty.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.