site
stats

12 přínos kaseinu bílkovin, které neznáte

Kasein je druh proteinu nalézt v mléčných výrobků, jako jsou mléko, jogurt, čokoláda, zmrzlina a některých zpracovaných potravin.

Je to pomalý-trávením mléčné výrobky zdravé bílkoviny, které lidé obvykle trvá jako doplněk.

Stejně jako syrovátka, kasein zdravý protein má vysokou ekologickou hodnotu, což znamená, že má všechny klíčové aminokyseliny potřebné pro všechny postupy, které potřebují zdravé bílkoviny.

Uvolňuje aminokyselin postupně, takže jedinci často si ji před posteli pomoci s hojení a nižší rozpadu svalové tkáně, zatímco oni se opřou.

Řada výzkumných studií skutečně odhalila, že pomáhá zvýšit rozvoj svalové hmoty, kromě tuny dalších výhod kaseinu bílkovin.

1. Kasein pomůcky pro zvýšení metabolismu

Výzkum provádí v Nizozemsku nachází že vynásobením příjem kaseinu o 2 i půl krát, měli účastníci možnost mít vyšší rychlost metabolismu, zatímco odpočívá a mnohem lepší celkové rovnováhy tlustý. Stejně tak je třeba poznamenat, že nasycení stupně o 33% vyšší.

To dá jednoduše tím, že kasein budete nejen se zvyšující své šance na ztrátu tuku, ale budete-li tak učinit na plnější břicho.

Retenční hmotnost 2. Větší svalová

Kdykoliv jdete na nízkokalorickou dietu, jedním z prvních obav, že zcela jistě stane rozšiřující problémem je ztráta hmotnosti svalové. Vzhledem k tomu, budete určitě nebude poskytovat adekvátní kalorií zcela podporují všechny potřeby energie potřebná po celý den, budete vyžadují vaše tělo vypadat uložených tělesných buněk po moci.

Jeden průzkum proveden z Bostonu zkontroloval změny v masových zisky svalové spolu s celkovou ztrátou hmotnosti, kdy subjekty buď vzal kasein proteinový hydrolyzát v porovnání s syrovátkové bílkoviny hydrolyzátu, přičemž navíc konzumovat nízkokalorické dietě plán a také dělá cvičení se zátěží.

I když obě skupiny vykazovaly ztrátu tuku, tým pomocí kaseinu zdravé protein vykazuje ztrátu lepší Průměrná hmotnost a vyšší zvyšuje výdrž na prsou, ramen a nohou.

Spolu s tím, že se dále poznamenat, že kasein skupina vyšel z výzkumu s vyšší kompletní tělesa štíhlé hmoty ve srovnání s jejich předchozí opatření. To naznačuje větší aktivní tělesné míry retence, demonstrovat kasein být specificky spolehlivý při zachování svalové tkáně.

Je rovněž třeba projednat, že obě proteinové týmy dělal narazit jejich zdravý příjem bílkovin až 1,5 na kg tělesné hmotnosti denně, aby se ujistil, že je třeba zůstat v prostoru pro některý z těchto faktorů najít do hry.

Pokud nejste užívat dostatek zdravého proteinu v průběhu diety, to nebude dělat rozdíl, jaký jsi, která využívá, budete i nadále vrhnout masové buňky svalové.

3. Zvýšili svou houževnatost

Podle výzkumné studie Massachusetts, kasein může mít také mnohem lepší účinek než syrovátky, pokud jde o zvýšení svalové houževnatost.

Vědci uvádějí, že jedinci, kteří se kasein téměř zdvojnásobil masový tuhost svalů v nohou, hrudníku a také ramena.

Výrazný rozdíl je s největší pravděpodobností kvůli anti-katabolických domovech kaseinu.

4. kasein inzerovat hubnutí

Jedna výzkumná studie, která byla provedena v časopise International Journal of Obesity uvést, že ty, které zahrnuty vysokou spotřebu vápníku po dobu dvacet čtyři hodin s normálním příjmu zdravé proteinů odhalila zvýšenou fekálního tuku a také energie vylučování pro tento den asi 350 kJ více než ti, kteří buď se ve snížené vápníku, typické zdravé konzumace bílkovin, nebo ty, kteří jedli s vysokým obsahem bílkovin, vysokou spotřebu vápníku.

Zdá se, že z tohoto výzkumu pak, že je to ideální najít vynikající rovnováhu mezi spotřebou bílkovin a vápníku, namísto pouhého zvyšování zdravé protein výš na podporu hubnutí.

prášek kasein protein jistě pomoci dosáhnout obou cílů, které mají vyšší spotřebu vápníku spolu se zvyšující se vaše zdravé spotřebu bílkovin, což umožňuje maximalizovat své ztráty výhod hmotnosti.

5. kasein vydrží déle v systému

Ne všechny zdravé proteiny jsou vytvořeny rovnocenné. Ať už je to sója, vejce, syrovátka, pet nebo kasein protein, všichni mají své vlastní one-z-za-druhu výhody.

Pravděpodobně nejlepší pevnost kasein je načasování. Kasein má schopnost poskytovat krevního oběhu s pomaluobrátkovým a také stálou cirkulaci aminokyselin, které mohou trvat několik hodin.

Svalové hmoty nemusí být vyvinut přes noc, ale náročné sklenici kaseinu bohatých mléko je vynikající protein konzumovat hned před posteli, jak to bude mimořádně praktický celý večer ve srovnání s jinými zdravou volbou bílkovin.

6. Kasein dává větší sílu

Ve studii Massachusetts, výzkumníci nacházejí že kasein ve skutečnosti zvýšila za následek, že syrovátkový zdravý protein měl na nohou, prsou a výsledky rameno houževnatosti.

Vědci si myslí, že faktor pro značný rozdíl byl způsoben populárních anti-katabolické schopnosti kaseinu je.

7. Kasein přináší vyšší zisky

Směna podle výzkumné studie Texas, kaseinu by mohl být rozhodující složkou pro váš úspěch.

Vědci vzali 36 mužů, kteří plní těžký odpor školení a zjistil, že skupina brát v syrovátky i kasein kombinace výrazně předčil účastníky, kterým byly poskytnuty směs syrovátky, BCAA a glutamin doplněk.

Během 10-týdenní studii, syrovátka a také kasein kombinace produkoval nejlepší stoupá štíhlé, bez tuku hmotnosti.

8. kasein zvyšuje vaše zuby

Podle výzkumu provedeného ve Velké Británii, jeden způsob, jak pomoci zastavit další nákladnou ústní Procházejte může vzít v kaseinu.

Jejich výzkum zjistil, že kaseinové bílkoviny zdravé mít možnost snížit nebo zastavit účinky skloviny rozpadu.

Takže pokud budete pít hodně ovocných šťáv, nebo prostě nemůže kopat měkké chování nápoj, minimálně uvažovat o ochraně zubů přidáním nějaký kasein protein do svého jídelníčku.

9. Kasein pomůcky pro zvýšení tělesné imunitní systém

Kasein je výhoda je v její schopnosti dodávat své tělo s ustáleným oběhu živin.

Kasein je také bohatá na glutamin, aminokyselina by měla být zachována imunitního systému, gastrointestinálního systému a mozek ve velkém provozním stavu.

10. kasein pomáhá propagovat střeva wellness

Ještě jedna velmi důležitou výhodou prášku kaseinu proteinu je to, že pomáhá podporovat tlustého střeva zdraví.

Ve studii provedené z Austrálie, vědci zkoumali zdravotní přínosy různých zdravých bílkovin a také umístěn, že mléčné bílkoviny propagovat zdraví tlustého střeva a wellness mnohem lepší ve srovnání s masem a sóji.

To potvrzuje, že dalším důvodem, že je třeba velmi zvážit přidání kaseinu zdravé bílkoviny do svého spotřeby day-to-day.

11. Kasein protein by mohla snížit vysoký krevní tlak

Podle malý výzkum v prosinci 2016 American Journal of Scientific výživa, kaseinu bílkovin, mezi primárními zdravé proteiny objevené v mléce, mohl slušně snížení krevního tlaku.

V jednom výzkumu, subjekty, kteří se v 3,8 g kaseinu peptidu denně po dobu čtyř týdnů měl typický pokles diastolického stres (minimu čísla) 10,7 mm Hg a typickou poklesu systolického tlaku (vedoucí číslo) 6,9 mm Hg.

Nedávný výzkum z Boston College School of Léky (BUSM) umístěný, že dospělí, kteří jedli s vysokým obsahem bílkovin dietní plán ve výši 100 gramů každý den měl 40 procent nižší riziko vzniku vysokého krevního tlaku (HBP), než ti s nejnižším zdravou konzumaci bílkovin úrovních.

Také zjistili, že ještě využití protein byla spojena se snížením hrozby vysokého krevního tlaku v dlouhodobém horizontu.

Když je dietní plán dodatečně charakterizuje větší vlákniny, vyšší zdravý konzumace bílkovin snižuje 40-60 procent riziko hypertenze.

12. Vyšší kvalita zdravých bílkovin

Poslední výhodou dostanete tím, že představuje kasein protein přímo do svého jídelníčku, je to, že je jedním z nejlepších zdrojů vysoce kvalitních zdravých bílkovin jsou k dispozici.

Při splnění své minimální požadavky zdravé bílkovin je stále na prvním místě, pokud užíváte ve vysoce kvalitních zdrojů bílkovin pro splnění těchto požadavků mnohem méně jistě vyměšují a budete potřebovat mnohem méně obecně zachovat štíhlý svalnatý tkáňové hmoty.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.