site
stats

12 korzyści z białka kazeiny, które nie znają

Kazeina jest typem zdrowego białka odkryte w produktach mlecznych, takich jak mleko, jogurt, czekolada, lody i niektóre wyrafinowane żywności.

Jest to powolne trawienie białka nabiał, że ludzie zazwyczaj wziąć jako dodatek.

Podobnie jak serwatka, kazeina zdrowe białko ma wysoką wartość organiczny, który zakłada, że ma wszystkie niezbędne aminokwasy niezbędne dla wszystkich procedur, które potrzebują białka.

Uruchamia aminokwasy stopniowo, więc osoby zazwyczaj wziąć go przed snem, aby pomóc w uzdrowieniu i minimalizacji masy mięśniowej załamać podczas ich wypoczynku.

Liczne badania wykazały, że pomaga zwiększyć rozwój tkanki mięśniowej, oprócz wielu różnych innych korzyści kazeiny zdrowego białka.

1. Kazeina pomaga poprawić tempo przemiany materii

Z badania przeprowadzone w Holandii odkryli, że przez przemnożenie zużycia kazeiny przez dwa i pół razy, uczestnicy mogli mieć wyższy poziom metabolizmu podczas snu oraz znacznie lepszą ogólną równowagę tłuszczową. Ponadto zauważyć, że stopień sytości była o 33% większa.

Po prostu wkłada, biorąc kazeinę będziesz zwiększenia nie tylko szanse na utratę tłuszczu, ale można to zrobić na brzuchu pełniejsze.

2. Większa tkanka mięśniowa retencji

Ilekroć jesteś odbywają niższą Plan kalorii w diecie, wśród pierwszych problemów, które z pewnością w końcu jest coraz większym problemem jest utrata masy mięśniowej. Ponieważ nie będzie dostarczanie wystarczającej ilości kalorii, aby w pełni podtrzymują całą energię wymaga nazwie na cały dzień, jesteś zmuszając swoje ciało, aby włączyć do przechowywanych komórek ciała do władzy.

Jedno z badań wykonany z Bostonu oceniano zmiany w chudych mięśni masy mięśniowej tkanki oprócz całkowitej utraty tłuszczu, gdy badani albo wziął białka hydrolizatu kazeiny w porównaniu z hydrolizatu białek serwatkowych, a także jedzenia niskokaloryczną plan diety i wykonywania trening oporowy.

Choć obie grupy wykazały utratę tkanki tłuszczowej, grupa wykorzystując zdrowe białko kazeiny ujawniła lepiej oznaczać utratę wagi i wyższe wzrosty ciągliwość do piersi, ramion, a także nogi.

Poza tym ustalono również zauważyć, że grupa kazeina wyszedł pracy z wyższą ogólnego odsetka masy ciała w porównaniu z chudego poprzedniego etapu. To pokazuje lepiej chudego ciała wskaźnik retencji, wykazując kazeinę być szczególnie skuteczne w utrzymywaniu mięśni.

Dodatkowo musi to być omówione, że oba zespoły zdrowe białko nie zderzyć ich zdrowego spożycie białka tak samo jak 1,5 za kilogram masy ciała każdego dnia, aby upewnić się, że konieczność pozostania w miejscu dla każdego z tych aspektów, aby znaleźć się w grze.

Jeśli nie biorą wystarczającej ilości białka w trakcie diety, to nie będzie różnicy jaką robisz wykorzystania, będzie jeszcze rzucić tkanki mięśniowej masy.

3. Zwiększona wytrzymałość

Inning Zgodnie z badań Massachusetts, kazeina może mieć również wiele lepszy wpływ niż serwatka, jeśli chodzi o podniesienie masy mięśniowej siły.

Naukowcy donoszą, że osoby biorące kazeinę praktycznie zwiększyło wytrzymałość tkanki mięśni w nogach, piersi i ramion.

Znaczna różnica jest najprawdopodobniej ze względu na antykataboliczne budynków kazeiny.

4. kazeiny promować utratę tłuszczu

W jednym badaniu badania, które zostało przeprowadzone przez International Journal of Nadwaga zauważyć, że te, które w połączeniu z dużą dawkę wapnia w okresie dwudziestu czterech godzin z normalną zdrową spożycia białka wykazywały zwiększoną kału tłuszczu, a także moc rozładowania tego dnia około 350 kJ bardziej niż te, które albo absorbowane zmniejszoną wapnia, normalnego spożycia białka zdrowej lub te, które jedli wysoką zdrowego białka, wysoki pobór wapnia.

Pokazuje się z tego badania badań potem, że najlepiej, aby odkryć wielką równowagę pomiędzy wapniem i zdrowego spożycie białka, zamiast po prostu zwiększenie białka się większe promowanie utrata masy ciała.

Kazeina w proszku białko zdrowe pewnością pomoże wypełnić oba cele mające większe spożycie wapnia oprócz zwiększania zużycia białek, co pozwala zoptymalizować swoją wagę korzyści strat.

5. Kazeina trwa znacznie dłużej w systemie

Nie wszystkie zdrowe białka produkowane są równoważne. Czy to soja, jaja, serwatka, zwierzę, lub kazeiny zdrowe białko, wszystkie one mają swoje własne odrębne świadczenia.

Być może, kazeina największy wytrzymałość jest czas. Kazeina ma możliwość dać krwiobiegu z wolno poruszającą i stabilnego obiegu aminokwasów, które mogą trwać przez kilka godzin.

Mięśnie nie mogła być wykonana w ciągu nocy, ale zużywa szklankę mleka kazeiny bogate w białko jest idealny do podjęcia w odpowiednim przed łóżku, jak to będzie bardziej praktyczne przez cały wieczór, niż jakikolwiek inny wybór białka.

6. kazeiny daje lepszą wytrzymałość

W badaniu Massachusetts, naukowcy stwierdzili, że kazeina naprawdę podwoił wynik, że białka serwatki zdrowy miał na nogach, górnej części ciała, a wyniki ramię wytrzymałości.

Naukowcy uważają, że czynnikiem znaczącym wyróżnieniem było spowodowane powszechnie znanych antykataboliczne możliwości kazeina jest.

7. kazeina daje lepsze zyski

Inning zgodnie z badania Texas, kazeina może być istotnym składnikiem aktywnym do sukcesu.

Naukowcy wzięło 36 mężczyzn wykonujących mocny trening oporowy i odkrył, że zespół biorąc w serwatce, a także kazeiny kombinację znacznie przewyższał uczestników, którzy otrzymali połączenie serwatki, BCAA, glutaminę i dodatek.

W trakcie badania 10-tygodniowym, połączenie serwatki i kazeiny przyniosły najlepsze zwiększa się w ubogiej, beztłuszczowej masy.

8. Kazeina intensyfikuje swoje zęby

Inning Zgodnie z badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii, jednym ze sposobów, aby pomóc w ochronie przed bardziej kosztownych podróży do dentystycznego można podjąć w kazeinę.

Ich badania wykazały, że białka kazeinowe mają potencjał, aby zmniejszyć lub chronić przed skutkami erozji szkliwa.

Więc jeśli dużo pić soków owocowych, lub po prostu nie może kopnąć miękką zachowanie pić, co najmniej myśleć o ochronę zębów o tym trochę zdrowego białka kazeiny do schematu diety.

9. Kazeina pomaga wzmocnić system odpornościowy organizmu

Zaletą kazeiny jest jej zdolność do dostarczania organizmowi stałego obiegu substancji odżywczych.

Kazeina jest dodatkowo bogaty w glutaminę, aminokwas należy utrzymywać system immunologiczny, układ trawienia i umysł w dobrym stanie.

10. Kazeina pomaga reklamować zdrowia okrężnicy i dobre samopoczucie

Jeszcze jedna bardzo ważna zaleta kazeiny proszku białka zdrowe jest to, że pomaga promować dobre samopoczucie grubego.

W badaniach wykonanej z Australii, naukowcy badali korzyści zdrowotne wynikające z różnych białek, a także, że białka mleka reklamować zdrowia okrężnicy i wellness znacznie lepiej w porównaniu do mięsa i soi.

To sprawdza się jeszcze jeden powód, dlaczego trzeba mocno wziąć pod uwagę dodawania kazeiny zdrowego białka do dziennego spożycia.

11. białka kazeiny mogą obniżać ciśnienie krwi, wysoki

Zgodnie z małym badaniu z grudnia 2016 roku w American Journal of Clinical Pożywienie, kazeiny zdrowego białka, jednym z głównych białek odkrytych w mleku może nieznacznie niższym ciśnieniem krwi.

W jednym z badań, osoby, które jedli 3,8 g peptydu kazeiny dziennie przez 4 tygodnie miały zwykły spadek rozkurczowego ciśnienia (liczba u) na 10,7 mm Hg i średni spadek naprężenia skurczowego (czołowym numer) 6,9 mm Hg.

Aktualna badanie z Boston College College of Medicine (BUSM) odkryli, że osoby dorosłe, które jadły wysokobiałkowy plan diety w wysokości 100 gramów każdy dzień miał 40 procent zmniejszone zagrożenie ustanowienia nadciśnienia tętniczego (HBP) niż te z najbardziej atrakcyjnych stopni użytkowania białko.

Oni również stwierdziła, że więcej białka wykorzystanie wiązało się ze zmniejszonym zagrożeniem nadciśnienia w przyszłości.

Gdy dieta Dodatkowo zidentyfikowano przez wzrost zużycia włókien wyższe spożycie białka zdrowej 40-60 procent zmniejsza ryzyko wystąpienia nadciśnienia tętniczego.

12. Wyższa jakość białka

Ostatnią zaletą otrzymasz poprzez wprowadzenie kazeiny zdrowego białka w diecie jest to, że to jest jednym z najlepszych źródeł białka najwyższej jakości oferowanych.

Przy jednoczesnym spełnieniu minimalnych wymagań swoich zdrowe białko jest zawsze największym problemem, jeśli pochłaniające zasoby premii białka zdrowe, aby sprostać tym wymaganiom mniej pewnością zostanie wyeliminowane przez organizm i będzie wymagać mniej sumie utrzymać beztłuszczową masę tkanki mięśniowej.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.