site
stats

12 kasu Kaseiinvalgu et sa ei tea

Kaseiin on teatud tüüpi terve valgu avastati piimatooted, nagu piim, jogurt, šokolaad, gelato ja mõned rafineeritud toiduaineid.

See on aeglane seeditavaid piimatooted terve valgu et inimesed tavaliselt täiendada.

Just nagu vadak, kaseiin valku on kõrge bioloogilise väärt mis näitab see on kõik oluline aminohapete vaja iga ühe oma menetlused, mis vajavad terve valgu.

See vabastab aminohappeid aeglaselt, nii üksikisikute tavaliselt see enne voodisse aidata paranemise ja ka madalama lihaskoest murda, kui nad puhata.

Arvukad uuringud on tegelikult näitas see aitab suurendada lihaskasvu koos ton mitmeid muid hüvesid kaseiini terve valgu.

1. Kaseiin aitab suurendada ainevahetuse kiirust

Uurimus viiakse läbi Holland asub, et suurendades kaseiini tarbimist 2 ja pool korda, osalejad said on suurem ainevahetuse kiirust puhkad ja ka palju parem rasva tasakaalu. Samuti väärib märkimist, et küllastustunde tasemed olid 33% kõrgemad.

Lihtsalt paneb, võttes kaseiini saate mitte ainult suurendada oma tõenäosus kadumas rasva, kuid saate seda teha põhjalikuma kõhupiirkonda.

2. Suurem lihaskoest säilitamise

Kui sa oled toimuvad kalorivaese dieedi, üks esimesi küsimusi, mis tulevad on kasvav probleem on lahja lihaskoest massikadu. Kuna te kindlasti ei saa tarnida piisavalt kaloreid täielikult säilitada kogu võim nõuab päeva jooksul vaja, sa sunnib keha pöörduda salvestatud keha rakud energiat.

Üks uuring läbi Bostoni hinnata erinevusi lahja lihaskoest mass kasuks koos rasva kadu, kui teemasid kas võtsid kaseiini valguhüdrolüsaadi Erinevalt vadakuvalguhüdrolüsaadi, samas ka süüa madala kalorsusega dieet ja esituskunstide vastupanu koolitus.

Kuigi mõlemad meeskonnad ei näita kaalulangus, meeskond kasutab Kaseiinvalgu näitas paremat tähendab rasva kadu ja ka suurem tugevus suureneb ülakeha, õlad ja ka jalad.

Koos sellega ei olnud ka märkida, et kaseiini meeskond ilmus teadusuuringute suurema kogu keha protsenti lihasmassi võrreldes nende eelmise meetme. See näitab suuremat lihasmassi säilitamise määra, mis näitab, kaseiini olla eriti tõhus on säilitada lihaste.

Samuti tuleks mainida, et nii valgu meeskonnad ei juhtuma oma valgu tarbimine kuni 1,5 kilogrammi kehakaalu kohta päevas, et tagada olema paigas mõni neist teguritest enne mängu.

Kui te ei ole tavaliselt võttes piisavalt terve valgu kogu dieeti, siis ei tee vahet, millist tüüpi sa kasutades, siis ikka heita lihasrakkudes.

3. Tõhustatud oma sitkus

Voor kooskõlas Massachusetts uurimus, kaseiin võib olla isegi parem tulemus kui vadaku kui see puudutab suurendada oma lihaste sitkus.

Teadlaste sõnul, et osalejad võttes kaseiini praktiliselt suurenenud lihaskoest tugevus nende jalad, ülakeha ja ka õlgadel.

Märkimisväärne erinevus on võibolla, sest anti-kataboolse eluasemeturul kaseiini.

4. Kaseiin edendada kaalulangus

Üks uurimistöö, mis viidi läbi International Journal of Kaal probleeme täheldatud, et need, kes integreeritud kõrge kaltsiumi tarbimine üle kahekümne nelja tunni aja jooksul normaalse valgu tarbimine paljastas fekaalse rasva ja võimu eritumine sellel päeval umbes 350 kJ rohkem kui et kas võtsid vähendatud kaltsiumi, regulaarne terve valgu tarbimine või need, kes sõid kõrge valgusisaldusega, kõrge kaltsiumi omastamist.

See näitab üles selle uurimus siis, et see parimatest leida hea tasakaal kaltsiumi ja ka valgu tarbimist, mitte ainult tõsta valgu kõrgemale edendada rasva kadu.

Kaseiin terve valgu pulber aitab kindlasti täita nii eesmärgid, millel on suurem kaltsiumiannuste lisaks suurendada oma valgu tarbimist, mis võimaldab teil optimeerida oma rasva kadu kasu.

5. Kaseiin kauem oma süsteemi

Mitte kõik terved valgud on välja töötatud võrdsed. Olgu see soja, muna, vadak, loomade või Kaseiinvalgu, neil kõigil on oma enda erilist kasu.

Ehk, kaseiin suurim sitkust ajastuse. Kaseiin on võime pakkuda oma vereringesse aeglaselt ja ka järjepideva ringlusse aminohapete mis võib kesta mitu tundi.

Lihased ei saa arenenud üleöö, kuid tarbivad alkoholi klaasi kaseiini rikas piima on sobiv valgu tarbida õigus enne voodisse, kui see saab olema ekstra praktiline kogu õhtu kui mis tahes muu terve valgu valik.

6. Kaseiin tagastab kõrgem sitkust

Ühes Massachusetts uuringus leidsid teadlased, et kaseiini tõesti kahekordistunud mistõttu vadakuvalgu oli jalgadel, rinna-, ja õla tugevuse tulemusi.

Teadlased usuvad, et põhjus märkimisväärne erinevus oli tingitud kaseiini laialdaselt tuntud anti-kataboolse võimekust.

7. Kaseiin annab suurema tulu

Voor kooskõlas Texas uuring, kaseiin võiks olla oluline toimeaine oma edu.

Teadlased võtsid 36 meestel täita kopsakaid vastupanu koolitus ja avastas, et meeskond süüa vadaku ja ka kaseiini kombinatsioon oluliselt ületas üksikisikute, mis olid saadud kombinatsioon vadak, BCAA ja glutamiini täiendada.

Ajal 10-nädalase uurimistöö, vadaku ja ka kaseiini koostisega parim tõusu lahja, rasvavaba mass.

8. Kaseiin intensiivistab hambaid

Vastavalt läbiviidud teadusuuringutest UK, üks viis aidata vältida ekstra kulukas hammaste Mine võib olla võtta kaseiini.

Nende uuringute leidis, et kaseiinvalkudest on tulevane alandada või vältida tulemuste emailiga erosiooni.

Nii et kui te tarbivad palju puuviljamahlade, või lihtsalt ei saa lüüa sooda praktikas vähemalt arvestada kaitsta hambaid, lisades mõned kaseiini proteiini oma dieeti.

9. Kaseiin aitab tõsta immuunsüsteemi

Kaseiin eeliseks on tema võime pakkuda oma keha pidev toitaineid.

Kaseiin on samuti rikas glutamiini, aminohape vaja hoida immuunsüsteemi, seedetrakti ja aju töökorras.

10. Kaseiin aitab reklaamida koolon tervise

Veel üks oluline kasu Kaseiinvalgu pulber on, et see aitab edendada koolon tervise ja heaolu.

Uuringus teostatakse läbi Austraalia teadlased uurinud wellness kasu erinevate tervislike valke ja avastas, et piimavalkude reklaamida koolon tervise parem võrreldes liha ja soja.

See kinnitab, et veel täiendav põhjus, miks sa peaksid tugevalt mõelda sealhulgas Kaseiinvalgu oma päev-päevalt tarbimist.

11. Kaseiinvalgu võib alandada vererõhku

Vastavalt väike uurimistöö detsember 2016 American Journal of Professional Toitumine, kaseiin terve valgu, peamiste valke leidub piima, võib tagasihoidlikult madalam kõrge vererõhk.

Ühes uuringus teemasid, kes võtsid 3,8 grammi kaseiini peptiidi päevas nelja nädala jooksul oli tüüpiline diastoolse rõhu (alumine number) 10,7 mm Hg ja ka tüüpiline süstoolse stress (juhtiv number) 6,9 mm Hg .

Hiljutine uuring Boston College College of Medicine (BUSM) leidis, et täiskasvanud, et tarbitakse kõrge proteiinisisaldusega dieet 100 grammi päevas oli 40 protsenti väiksem oht kõrge vererõhu (HBP) võrreldes madalaima terve valgu kasutamine tasanditel.

Samuti avastasid nad, et rohkem terve valgu tarbimist seotud riski vähenemisega kõrge vererõhk pikemas perspektiivis.

Kui dieedirežiimist ka eristab kõrgem kiudaine, suurem valkude tarbimist vähendab 40-60 protsenti oht hüpertensiooni.

12. Parem terve valgu

Viimane kasu saad kehtestades Kaseiinvalgu oma dieet on, et see on üks parimaid ülemine piir ressursside valgu saadaval.

Kuigi vastavad Teie minimaalne terve valgu nõudmisi pidevalt juhtiv muret, kui te võtate kõrge kvaliteediklassi ressursside valgu neid nõudeid täita palju vähem kindlasti eritub organismist ja ka saate nõuda vähem üldine hoida lahja lihaste lihaskoemassi.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.