site
stats

12 יתרונות של חלבון קזאין כי אתה לא יודע

קזאין הוא סוג של חלבון בריא למצוא פריטי חלב, כמו חלב, יוגורט, שוקולד טעים, גלידה וכמה מזון מעובד.

זהו חלבון איטי לעכל חלב בריא שאנשים בדרך כלל לקחת כתוספת.

בדיוק כמו מי גבינה, קזאין חלבון בריא יש שווה אורגני גבוה אשר מרמז יש לו את כל חומצות האמינו הדרושות הכרחי עבור כל התהליכים שלך כי צריך חלבון.

זה משחרר חומצות אמינו בהדרגה, כך שאנשים בדרך כלל לוקחים את זה לפני המיטה כדי לעזור בריפוי ולהקטין כישלון מסת שריר בזמן שהם ישנים.

מספר מחקרים למעשה חשפו אותו מסייע לצמיחת שריר עלייה, בנוסף המון יתרונות אחרים של חלבון קזאין בריא.

1. עזרי קזאין כדי להגביר את קצב חילוף החומרים

מחקר שבוצע בהולנד מצא כי על ידי הכפלת צריכת קזאין ידי שני וגם וחצי פעמים, אנשים היו היכולת לקיים את קצב חילוף חומרים גבוה יותר בזמן מנוחה וגם שיווי משקל שומן הרבה יותר טוב בכלל. כן, יש לציין כי מעלות שובע היו 33% גבוהות יותר.

כדי מנסח זאת בפשטות, על ידי לקיחת קזאין עליך לא רק להיות הגדלת הסיכויים שלך לאבד שומן, עדיין תוכלו לעשות זאת על בטן מלאה.

2. שימור מסת שריר גדול יותר

בכל פעם שאתה לוקח מקום תכנית דיאטה מופחתת קלוריות, בין החששות הראשונים בהחלט תהפוך דאגה להרחבה היא אובדן מסת שרירים שרירי רקמה. כי בטח לא יהיה מתן קלוריות נאותה לקיים לחלוטין את כל הכוח דורש הדרוש לאורך כל היום, אתה המחייב הגוף לספור על תאי הגוף שמרו על האנרגיה.

מחקר אחד כן מבוסטון העריכה את הווריאציות רווחות מסת רקמת שרירים רזה בנוסף פסד שומן הכולל כאשר הנבדק גם לקח hydrolyzate חלבון קזאין בהשוואה עם hydrolyzate חלבון מי גבינה בריא, בעוד גם אכילת משטר דיאטת hypocaloric ולעשות אימון התנגדות.

הקבוצות בעוד הן אכן הראו אובדן שומן, צוות באמצעות חלבון קזאין בריא חשף טוב אומר אובדן שומן ועלייה גבוהה קשיח עבור החזה, הכתפיים, וגם רגליים.

בנוסף לכך, זה גם צוין כי צוות קזאין יצא המחקר עם אחוז גוף שלם גבוהה של מסת שריר לעומת המדד הקודם שלהם. זה מצביע על שיעור החזקת גוף רזה יותר, מראה קזאין להיות יעיל במיוחד בשמירת רקמה שרירית.

זה גם ראוי לציין כי שני קבוצות החלבון הבריאות עשו להקפיץ צריכת החלבון הבריאה שלהם ככל 1.5 כל קילו של משקל גוף בכל יום, כך חייב להישאר במקום במשך כל אחד ההיבטים הללו כדי למצוא לידי ביטוי.

אם אתה לא לוקח מספיק חלבון לאורך כל דיאטה, זה לא יעשה הבדל איזה סוג אתה משתמש, אתה בהחלט עדיין להשיל תאי מסת שריר.

3. משופרת כוחך

על פי מחקר של מסצ’וסטס, קזאין עלול להיות תוצאה גם טובה יותר לעומת מי גבינה כשזה נוגע לשיפור קשיח רקמת השריר שלך.

החוקרים מדווחים כי האנשים הנוטלים קזאין כמעט הכפילו את כוח מסת השריר ברגליים, בחזה, וכתפיים.

ההבדל המשמעותי הוא ככל הנראה בשל הבניינים אנטי קטבולי של קזאין.

4. קזאין לקדם הרזיה

מחקר אחד שבוצע על ידי כתב העת הבינלאומית של משקל יתר ציין כי אלה משולבים צריכת סידן גבוהה יותר משך עשרים וארבע שעות עם צריכת חלבון נורמלית חשף משופר שומן צואתי ואנרגיה ופריק לאותו יום של בערך 350 kJ יותר מאלו מי משני ספגה סידן מופחת, צריכת חלבון בריאה רגילה או באלה שארחו חלבון גבוה, צריכת סידן גבוהה.

זה מראה עד ממחקר זה אז שזה המשובח לאתר איזון נהדר בין הסיד וגם צריכת חלבון בריאה, במקום רק העלאת חלבון בריא עד גדול כדי לקדם ירידה במשקל.

קזאין אבקת חלבון בהחלט תסייע לכם להשיג את שני היעדים של בעל צריכת סידן גבוה בנוסף לחיזוק צריכת החלבון הבריא שלך, ומאפשר לך לייעל יתרונות אובדן השומן שלך.

5. קזאין נמשך זמן רב יותר במערכת שלך

לא כל החלבונים מיוצרים שווים. בין אם זה סויה, ביצה, גבינה, חי מחמד, או חלבון קזאין, לכולם יש יתרונות מאוד משלו אחד- of-a- סוג שלהם.

ניתן לטעון, הקשיחות הגדולה קזאין היא עיתוי. יש קזאין את היכולת לתת זרם הדם שלך עם תפוצה איטית וגם יציבה של חומצות אמינו שיכולה להימשך שעות.

שרירים לא יכולים להיבנות לילה, עדיין שתיית כוס חלב קזאין עשיר היא החלבון המעולה לאכול נכון לפני המיטה, כמו זה יהיה יותר יקר במהלך הלילה לעומת חלופת חלבון בריאה אחרת.

6. קזאין מניב קשיחות רבה יותר

במחקר שנערך במסצ’וסטס, מדענים מצאו כי קזאין למעשה הגדיל את האפקט כי חלבון מי גבינה היה על רגליים, גוף עליון, ואת תוצאות כוח כתף.

החוקרים מאמינים כי הגורם להבדל המשמעותי נבע יכולות אנטי-קטבולי הידועה של קזאין.

7. קזאין מחזירה רווחי יותר

יבוב בהתאם מחקר טקסס, קזאין עשוי להיות מרכיב חשוב להצלחה שלך.

מדענים לקחו 36 גברים עושים אימון התנגדות כבד ממוקם כי צוות הרב של מי גבינה וגם שילוב קזאין ביצועים טובים יותר באופן משמעותי אנשים נמסרו שילוב של מי גבינה, BCAAs, וגם תוספת גלוטמין.

במהלך מחקר 10 שבועות, את מי הגבינה וגם משולב קזאין הניב עולה הטובים רזה, מסת שומן.

8. קזאין התלונות עד השיניים

על פי מחקר שבוצע בבריטניה, אחד אומר כדי לעזור לעצור See אוראלי יקר יותר עשוי להיות לאכול קזאין.

מחקרם מצא כי חלבוני קזאין יש האפשרות למזער או להגן מפני ההשפעות של שחיקת אמייל.

אז אם אתם צורכים אלכוהול הרבה מיצי פירות, או פשוט לא יכול לבעוט את הנוהג סודה, לכל הפחות לקחת בחשבון לאבטחת השיניים על ידי הוספת כמה חלבון קזאין בריאה תוכנית התזונה שלך.

9. עזרי קזאין כדי לשפר את המערכת החיסונית בגוף

היתרון של קזאין נשאר ביכולתה לתת לגוף שלך עם זרימה עקבית של חומרים מזינים.

הקזאין הוא גם בשפע גלוטמין, חומצת אמינו צריך לשמור על המערכת החיסונית בגוף, מערכת העיכול, ואת המוח כדי עבודה מעולה.

10. קזאין שעוזרת לפרסם בריאות המעי הגס ועל הבריאות

יתרון נוסף חיוני של אבקת חלבון קזאין הוא שזה מסייע לפרסם בריאות המעי הגס.

במסגרת מחקר שבוצעה מחוץ לאוסטרליה, החוקרים בדקו את היתרונות הבריאות ואיכות החיים של חלבונים רבים מצאו כי חלבונים ומוצרי חלב לקדם בריאות המעי הגס ועל בריאות טובה בהרבה בשר וגם סויה.

זו מאמתת להיות עדיין סיבה נוספת עליך לשקול מאוד כולל חלבון קזאין בריא לצריכה היומית שלך.

11. קזאין חלבון בריא יכול להפחית לחץ דם גבוה

על פי מחקר קטן בכתב העת האמריקנית בדצמבר 2016 של תזונה קלינית, קזאין חלבון, אחד החלבונים הבריאים הראשיים ממוקמים חלב, רשאי בצניעות לחץ דם נמוך.

במחקר אחד, נבדקים שאכלו 3.8 גרם של הפפטיד קזאין יומי עבור 4 היו שבועות ירידה טיפוסית בלחץ הדיאסטולי (כל הזמנים במספר הנמוך) של 10.7 מ”מ כספי וגם ירידה רגילה בלחץ הסיסטולי (המספר הגבוה) של 6.9 מ”מ Hg.

מחקר הנוכחי ממוסד אוניברסיטת בוסטון של תרופות (BUSM) ממוקם שמבוגרים שאכלו משטר דיאטה עתירת חלבון של 100 גרם כל יום היה בסכנה 40 אחוז נמוך יותר לפתח לחץ דם גבוה (HBP) בהשוואה לאלו עם רמות צריכת חלבון הנמוך ביותר .

בנוסף הם גילו כי אפילו יותר צריכת חלבון בריאה נמצאה קשורה לסיכון נמוך יותר של יתר לחץ דם בטווח הארוך.

כאשר משטר דיאטה בנוסף מוגדר על ידי צריכת סיבים גבוהה, צריכת חלבון בריא גבוה מקטין 40-60 אחוז הסיכון ללחץ דם גבוה.

12. איכות גבוהה של חלבון

היתרון האחרון תקבל ידי הצגת חלבון קזאין ישר לתוך משטר הדיאטה שלך הוא היווה בין משאבי הפרמיה היעילים ביותר של חלבון בריא המוצעים.

בעוד סיפוק דרישות החלבון הבריאים המינימום שלך הוא תמיד החשש העליון, אם אתה סופג משאבים בדרגה גבוהה של חלבון בריא כדי לספק את הדרישות אלה פחות יבוטל על ידי הגוף ואתה דורש הרבה פחות כללי לשמר מסת רקמת שרירים רזה .

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.