site
stats

12 переваг білка казеїну, що ви не знаєте,

Казеїн є свого роду здорового білка, розташованого в молочних продуктах, таких як молоко, йогурт, смачний шоколад, морозиво, а також деякі оброблені харчові продукти.

Це повільно перетравлювати молочні продукти здоровий білок, люди, як правило, приймають в якості доповнення.

Так само, як сироватка, казеїн здоровий білок має високу органічне значення, яке означає, що він має всі життєво важливі амінокислоти, необхідні для кожного з ваших процедур, які необхідні здоровий білок.

Він запускає амінокислоти повільно, тому люди часто приймають його перед сном, щоб допомогти загоєнню і зменшити м’язову масу ламаються, поки вони сплять.

Численні дослідження показали, що допомагає поліпшити розвиток м’язів, а також тонни інших переваг казеїну здорового білка.

1. казеїн допомагає поліпшити швидкість метаболізму

Дослідження, проведені в Нідерландах, показало, що за рахунок збільшення споживання казеїну на два з половиною рази, учасники мали можливість мати більш високу швидкість обміну речовин під час сну, а також кращий загальний жировий баланс. Також слід зазначити, що рівні ситості були на 33% більше.

Іншими словами, приймаючи казеїн ви будете підвищення не тільки ваші шанси втратити жир, але ви будете робити це на більш повного шлунка.

маса утримання 2. Більший м’язів

Всякий раз, коли ви збираєтеся на більш низькому плані калорійності дієти, однією з перших проблем, які в кінцевому підсумку викликає зростаюче занепокоєння є втрата маси м’язової. Тому що ви, безумовно, не надасте достатню кількість калорій, щоб повністю підтримувати всю енергію вимагає закликали протягом дня, ви вимагаєте вашого тіла, щоб покладатися на збережені клітини організму в енергію.

Одне дослідження, проведене в Бостоні перевірило варіанти в пісному прирості м’язової маси в доповненні до повної втрати жиру, коли теми або взяли здоровий білковий гідролізат казеїну в порівнянні з гидролизатом сироваткового білка здорового, а також їдять гіпокалорійну дієту, а також проведення навчання опору.

Хоча обидві групи показали наявність втрати ваги, група використання білка казеїну показав втрату більш високий середній вага і більше підвищує в силі для грудей, плечей і ніг.

Поряд з цим, було додатково зазначено, що команда казеїну вийшла з досліджень з більш високою загальною частиною тіла м’язової маси в порівнянні з їх попередньою процедурою. Це показує кращий пісний рівень утримання тіла, показуючи казеїн, щоб бути специфічний достовірні при збереженні м’язової тканини.

Це також повинно бути вказано, що обидва здорова білка команди зробили врізатися їх здоровим споживання білка стільки, скільки 1,5 кг ваги тіла в день, так що повинно бути в області для будь-якого з цих факторів, щоб знайти прямо в гру.

Якщо ви не приймаєте досить здорового білка протягом дієти, вона не буде робити різниці, який тип ви, що використовують, ви, звичайно, до сих пір проливають м’язові клітини.

3. Поліпшення вашої ударної в’язкості

Згідно з даними дослідження, штат Массачусетс, казеїн може мати навіть набагато більший ефект, ніж сироватки, коли мова йде про підвищення вашої м’язової витривалості.

Дослідники повідомляють, що учасники, які брали казеїну практично в два рази міцність м’язової тканини біля їхніх ніг, грудей, а також плечі.

Істотною відмінністю є, ймовірно, через анти-катаболічних житлових або комерційних властивостей казеїну.

4. Казеїн сприяти зниженню ваги

Одне дослідження, яке було проведено в Міжнародному журналі Ожиріння відзначило, що ті, хто інтегрував високе споживання кальцію протягом двадцять-чотири години з нормальним здоровим споживанням білка, показали зростання фекального жиру, а також енергія екскреції в цей день близько 350 кДж вище ті, які або взяли в низьким вмістом кальцію, регулярне здорове споживання білка або ті, які взяли в з високим вмістом білка, високе споживання кальцію.

Як випливає з цього дослідження, то, що він ідеально підходить, щоб знайти велику рівновагу між кальцієм, а також споживанням білка, а не тільки збільшенням здорового білка вище, щоб сприяти втраті ваги.

Казеїн протеїновий порошок допоможе вам досягти обох цілей, що мають більш високе споживання кальцію поряд з підвищенням вашого здорового споживання білка, що дозволяє оптимізувати вагу переваги втрати.

5. казеїн триває набагато довше в вашій системі

Не всі здорові білки розроблені еквівалент. Чи є це соя, яйця, молочна сироватка, тварина, або казеїн, всі вони мають свої власні унікальні переваги.

Можливо, найбільша твердість казеїну є тимчасовою. Казеїн має здатність запропонувати свій потік крові з повільним і стійким потоком амінокислот, які можуть тривати протягом декількох годин.

М’язова маса не може бути розроблена протягом ночі, але випити склянку казеїну жирного молока є ідеальним здоровим білком споживати перед сном, так як це буде більш зручно протягом всієї ночі, ніж інший варіант здорового білка.

6. Казеїн дає кращу стійкість

У дослідженні, штат Массачусетс, дослідники виявили, що казеїн насправді збільшив результат, що сироватковий протеїн здорового був на ногах, грудях, а також призводить плече витривалості.

Вчені вважають, що фактор для значної різниці був з широко відомих антикатаболических можливостей казеїну в.

7. Казеїн повертає кращі вигоди

Inning Відповідно до дослідження Техасу, казеїн може бути важливим компонентом для вашого успіху.

Дослідники взяли 36 осіб виконуючих важку підготовку опору і виявили, що група їсть сироватковий і казеїн міксу значно outmatched учасників, які забезпечили поєднання сироватки, ВСАА, а також глутаміну добавки.

В ході наукового дослідження в 10-тижневому, сироватка і казеїн комбо отримують кращі підштовхуванні в худої, знежиреної маси.

8. казеїн підсилює зуби

Inning відповідно до науково-дослідницької дослідження, проведеного в Сполученому Королівстві, один із способів, щоб допомогти уникнути набагато більш дорогої зубною переглядання через може взяти в казеїну.

Їх дослідження знаходиться, що казеїн здорові білки мають перспективний для зменшення або захисту від впливу емалі розпаду.

Так що, якщо ви споживаєте багато фруктових соків, або просто не може штовхнути соди звички, по крайней мере, взяти до уваги, що захищає свої зуби, в тому числі деякі казеїну в свій режим харчування.

9. казеїн допомагає стимулювати імунну систему

Перевага казеїну полягає в його здатності забезпечити ваше тіло з постійною циркуляцією поживних речовин.

Казеїн додатково багатий глутамин, амінокислоти, необхідних для підтримки імунної системи організму, в шлунково-кишкові системах, а також розуму в відмінному порядку функціонування.

10. Казеїн кошти сприяють товстої кишки оздоровчий

Ще одна істотна перевага порошку казеїну білка є те, що він допомагає рекламувати здоров’я товстої кишки.

Згідно з результатами дослідження, проведеного з Австралії, вчені досліджувалися оздоровче перевага різних білків, а також виявили, що молочні білки здоровихов рекламують здоров’я товстої кишки набагато краще, ніж м’ясо, а також сої.

Це підтверджує, що поки ще одна причина, що ви повинні серйозно розглянути в тому числі казеїну вашому споживання день у день.

11. Казеїн білок може знизити високий кров’яний тиск

Inning відповідно до невеликого дослідження в грудні 2016 американський журнал професійного харчування, казеїну, в числі основних білків, виявлених в молоці, може злегка знизити кров’яний тиск.

В одному дослідженні теми, які споживали 3,8 г казеїну пептиду щодня протягом чотирьох тижнів мали типове зниження діастолічного тиску (нижній номер) 10,7 мм рт.ст., а також звичайне зниження систолічного напруги (провідне число) 6,9 мм рт.

Недавнє дослідження Бостонського Університетського коледжу медицини (BUSM) розташований, що дорослі, які їли план з високим вмістом білка дієти 100 грамів в день, мали на 40 відсотків знижується загроза створення високого кров’яного тиску (НВР), в порівнянні з тими, з найменшим використанням білка градусів.

Крім того, вони розташовані, що використання більшої кількості білка було пов’язано з більш низькою загрозою високого кров’яного тиску протягом довгого часу.

Коли дієта також характеризуються великим споживанням волокна, більш високе споживання білка знижує 40-60 відсотків ризиків розвитку високого кров’яного тиску.

12. Краще білка

Остання перевага ви будете отримувати шляхом введення казеїну в ваш план дієти є те, що він є одним з найбільш ефективних високоякісних ресурсів здорового білка доступні.

Задовольняючи свої мінімальні вимоги білки постійно головний пріоритет, якщо ви приймаєте в високоякісних джерелах білка для задоволення цих вимог менше буде секретується організмом, а також вам потрібно найменше, щоб зберегти м’язову масу м’язової тканини.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.