site
stats

כל מה שאתם צריכים לדעת על Dianabol (Methandrostenolone) עבור שריר וכוח

במרכזי כושר ברחבי העולם, Dianabol, רשמי זה נקרא Methandrostenolone, ונמצא בשימוש נרחב על ידי מפתחי גוף המעוניינים לשפר סיבולת מסת כוח שריר שלהם. מה שנקרא “ארוחת הבוקר של אלופים” נעשתה שימוש על ידי כוכבים וספורטאים, המועדף ביותר שנמצאה לשעבר מדינת הזהב Guv ארנולד שוורצנגר.

הרבה רעיונות עכשוויים בתוכנית השימוש dianabol סביב מיתוסים ומחקרים מדעיים מיותרים; במאמר קצר זה מנסה לדון בדרכים חדשות לגמרי של חשיבת שימוש dianabol עשיית שימוש בראיות מדעיות וגם החוויות של אנשים.

בדיוק מה הוא Dianabol (Methandrostenolone)?

Dianabol (Methandrostenolone)Dianabol היה סטרואידי השיניים הראשונים אי פעם בעבר פתחו. Dianabol (לעיתים קרובות מקוצר D-Bol או dbol), היה שם סימן מסחרי שהוצעו Methandrostenolone המתחם סטרואידים ידי התרופות השוויצרי חברת כימיקלים Ciba.

Dianabol הוקמה על ידי ג’ון זיגלר את חברת תרופות Ciba כפעולת ספורטאים מקצועיים אמריקאים עושים באופן מיידי כך קשה בתחרות הגלובלית.

ויה 1940 ו גם 50 של ברית המועצות החלה לשלוט במשחקים האולימפיים, וגם השימוש טסטוסטרון ידי רוב הספורטאים שלה עזב את שאר עיכובי הגלובוס הרחק מאחור.

ספורטאים מקצועיים מזרח אירופה היו ניצול הטסטוסטרון, ולכן הוא ערוך כדי להתאים את מבנה כוח מסת שריר ההשפעה של טסטוסטרון טהור ללא תופעות לוואי קיצוניות.

Dianabol פותח בתחילה כדי להיות אלטרנטיבה הרבה יותר בטוחה, עדינה כדי טסטוסטרון. זה נועד כדי לשמור על המבנים אנבוליים של טסטוסטרון עם אנדרוגנית פחות בתוך משחק מהיר, שיטה יעילה.

הסטרואידים היו הצלחה עצומה, נותנים המון ספורטאים במדינה המאוחדות יתרון ייחודי על פני מתחרי המועצות שלהם.

זמן קצר לאחר השקתו, ה- FDA האמריקאי יתחיל אכן למקם הרבה לחץ על Ciba ללחוץ על העסק להטבות קליניות אמיתיות בפירוט של הסטרואידים.

כמה שנים מאוחר יותר, ה- FDA היה למשוך את כל שמות המותגים Methandrostenolone מהמדף. בשל הרכב כימי Dianabol וגם שלה השפעות בריאות מאוד ידועות הצד על הגוף האנושי.

מאז אותה תקופה Dianabol לא הופקו כדין בארצות הברית ועדיין נוצרת כל מאסיבי רחבי העולם.

methandrostenolone

Metandienone-מבנהMethandienone או Methandrostenolone וזה צורה שונה של טסטוסטרון. זוהי דרך שיפור של קבוצת מתיל על אלפא פחמן 17 המסייע להבטיח את הורמון כאשר הוא נאכל מעודן על ידי הגוף.

הייתה גם הקדמה של פס כפול בין פחמנים 1 וגם 2, אשר ממזערת זה אנדרוגנית.

נקודה מעניינת לעשות לעצמך היא אחר מאשר הקבוצה מתיל C17 אלפא, הוא מבני זהה ל boldenone.

Methandrostenolone, שיא סטרואידים אנבוליים androgenic הוא הנוגעות לתרופה אני חושב על מנת לסווג סטרואיד עיקרי.

Methandrostenolone מנוצל על ידי מפתחי גוף וגם methandienone ברציפות שייעשה בה שימוש שלא כדין עכשיו, בדרך כלל שנגרר (מוערם) עם תרכובות להזרקה, כגון propionate טסטוסטרון, enanthate, cypionate בנוסף לתרופות בזריקות שונות אחרות כמו תצטט trenbolone.

כאשר נלקחו לבד כמו סטרואידים עיקריים, Methandrostenolone אין, כעניין של עובדה, להעלות את רמות הכח, הליבידו, והתוקפנות שלך במהלך אימונים.

Dianabol הוא רק אחד הסטרואידים החזקים ביותר שלך או אפילו כאשר עשה שימוש בכוחות עצמו יכול להיות בונת רקמות שרירים יעילה להפליא.

Methandrostenolone אישית כך הסטרואידים אנדרוגנים (הורמון שיוצר תכונות זכריות גבריות) מבנים ממוזערים בעוד (מבנה רקמת מסת שריר) אנבוליים מאפיינים נשמרים

עם זאת, בשנת 1985 ה- FDA משך את התרופה מהייצור בארצות הברית לאחר הנוגע למודעות זה מטרה יחידה שמשה סימום בספורט.

היתרונות של Dianabol (Methandrostenolone)

Dianabol הוא גם אנדרוגנית ו אנבוליים. זה מעלה תכונות הזכר (אם כי קצת פחות לעומת טסטוסטרון) ומגביר שימור החנקן (קצת יותר מ טסטוסטרון).

כמה בוני גוף תחרותיים לעשות שימוש Dianabol לכל אורך המחזור הכנה לתחרות, וגם זה נעשה שימוש כדי לשמר את הישגי רקמה שהריריים.

במיוחד כאשר צריכת קלוריות לקויה הוא מגבר מעולה כדי לעזור עיתונות האתלט עם אימונים.

ההשפעה הגדולה ביותר של ניצול Dianabol היא יכולתו להגדיל את מסת שומן, וזו סיבת שרירנים כמה השתמשו בו במשך עשרות שנים. Dbol מגביר הוא סינתזת החלבון וגם ו”גליקוגנוליסיס” מאוד בעצמה.

Right הנה היתרונות Dianabol העליון 7:

1. מגדילה שימור החנקן

עבור השרירים שלך לגדול, אתה צריך לקחת אפילו יותר חלבון בריא מאשר הגוף שלך משתמש. חלבון בריא הוא אבן הבניין של מסת שריר. Dianabol מסייע לגוף כדי להרוויח את המירב החלבון הבריא שאתם אוכלים. שימור החנקן רבתי מרמז לך בהחלט יש חלבונים הרבה יותר בריא לבנות אפילו יותר מסת שריר.

2. מגביר את סינתזת חלבון

סינתזת חלבון השריר הוא הליך שבו שירותי תיקון הגוף שלך וגם משנה חלבונים בריאים שבור. זה ישר מחובר התפתחות רקמת שריר וגם הבראה כאשר אתה מציב את לחץ על הגוף מפני להתאמן הגוף שלך צריך להחליף את החלבונים הבריאים ניזק עם אלה מותג-חדשות וחזקות יותר. על ידי העלאת סינתזת חלבון, תוכל לפתח יותר ויעילה יותר מסת רקמת שריר. אתה בוודאי גם להתאושש מהר מאימונים.

3. משפר טסטוסטרון חופשי

טסטוסטרון הוא סוכן הורמונלית הגברי אחראי נקודות מכריעות רבות המשפיעות עלינו בכל יום. טסטוסטרון גבוה גורם לצמיחת מסת שריר נוספת, ליבידו גבוה יותר, הבראה מהירה לאחר אימון וגם הכוללים להרווחת. זהו סוכן הורמונלית החשוב ביותר לבניית מסת שריר גם קשיח. לאחר מעלות גבוהות יותר של טסטוסטרון הופך את ההליך של יצירת שרירים הם מהר וגם יותר קלים.

4. שפר בייצור תאי דם אדום

תא אדום מביא חמצן עם הגוף. Dianabol משפר ייצור כדוריות דם אדום אשר גורם זרימת חמצן יותר. זה יכול לסייע בשיפור היעילות וכושר עמידה בזמן האימון.

כוח 5. משופר

יתרון Dianabol רוב הלקוחות חווים כאשר ניצול Dianabol הם רווחי קשיחות משמעותיים. הגוף שלך בהחלט יש טסטוסטרון יותר וגם להתאושש הרבה יותר מהר מן התרגילים. זה בהחלט יסייע הגוף שלך לפתח קשיחות אפילו יותר בתקופה קצרה יותר.

6. הרזיה

Dianabol מעלה את רמות הטסטוסטרון. התוצאה של רמות גבוהות יותר של טסטוסטרון הוא גוף רזה. הגוף שלך בהחלט לשרוף יותר שומן תוך שמירה וגם לפתח מסת שריר יותר.

7. ירידות עייפות

התוצאות של Dianabol מזער עייפות. כי בטח תהיה מעלות גבוהות יותר של טסטוסטרון, אתה בהחלט צריך יותר אנרגיה במהלך אימון. אנשים בדרך כלל יכולים להרים יותר מאתגר לתקופה ארוכה אבל עדיין להחזיר מהר אחרי תרגילים.

איך אתה יכול לעשות שימוש Dianabol (Methandrostenolone)?

Dianabol הוא בדרך כלל נעשה שימוש כדי להתחיל במחזור bulking. עשר מציין כי עשה שימוש בכל זוג ראשוני של שבועות של המחזור.

הסיבה מאחורי זה היא פשוטה. ההשפעות של Dianabol כל כך מהר כי אדם יהיה היכולת לחוות צמיחה משמעותית סיבולת קשיחה שרירים.

הוא יצטרך את היכולת לגייס יותר משקולות או להגביר חוזר. זה בהחלט היה לסייע לו בתפזורת למעלה רק כמה שבועות לאחר השימוש הראשון של סטרואידים.

בעוד Dianabol הוא בדרך כלל בתחילה במחזור bulking, זה לא אומר שאתה לא יכול להשתמש בו כתוספת עצמאית. עם זאת, תצטרך להשתמש בו עבור זמן קצר להפליא, בדרך כלל ארבעה עד שישה שבועות. עם זאת, לא להדגיש מאז היית עדיין רואים רווחים חזקים למרות המחזור הקצר.

משתמשי Dianabol לפצל את המינון 3. נספג זה בשעות הבוקר המוקדם, לאחר שלפני להתאמן ולבסוף לפני שפרש בלילה.

אז אם אתה, להתחיל עם, 30 מיליגרם ביום, אתה יכול לקבל 10 מיליגרם במהלך הארוחה בבוקר, בעבר להכות הכושר, אז לפני השינה.

אף על פי כן, שרירנים מנוסים רבים לקחת את המינון המלא היומיום לפני להתאמן. האמונה היא כי התוספת תגרום לייעול מועדון הבריאות.

בעוד שיכול להישמע אטרקטיבי, תנסה אף כי במיוחד אם אתה אדם חדש סטרואידים. יש לזכור כי אסטרטגיית ניהול זה יכול ליצור מתח טוב על הכבד, ולהגדיל הסכנות שלך של תופעות לוואי.

מינון של מחזור Dianabol (Methandrostenolone)

כדי ליצור מעגל עבור Dianabol כי מבוססים סביב השימוש בו תוספת כתוספת מאשר סטרואידים, אנו בתחילה צריכים להעיף מבט המגמה הנוכחית Dianabol אופניים וגם להעריך בדיוק מה לא בסדר עם זה.

מחזור סדיר של Dianabol בנויה כמו 25-40mg לפצל ברחבי יומי למשך 4-6 שבועות, לבד או מוערמים עם סטרואידים שונים אחרים.

כדי להתחיל עם מינון של 25 מ”ג או יותר בדרך כלל מעורר החזקת מים. הוא פופולרי כי Dianabol אין aromatise די מהר, ורוב החזקת מים בדרך כלל לייחס התפתחות של עודף אסטרוגן.

עם זאת, זה מה החברה שלנו מאמינה כי בתחילה החזקת מים נגרמת על ידי הגוף נתלה על מים כתוצאה של ההשפעות של dianabol על שיווי משקל המינרלים של הגוף, במיוחד, שיווי משקל אשלגן / נתרן.

זה בשילוב עם Dianabol לגרום תופעות לוואי אסטרוגניות, מביא הרבה מי הצטברות, וגם כמו שיש ביכולתנו לעשות רב על שינוי ביתרת גופים מינרלי, הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות הוא לשאוף למזעור בִּשׁוּם , בדרך כלל עם Nolvadex (טמוקסיפן) או אסטרוגנים אנטי אחרים.

למרות מחזור Dianabol הוא לא רק טכניקה, על ידי הפחתת המינון, הרבה פחות של התרופה יהיה לבשם, מה שגורם הרבה פחות אסטרוגן וגם יותר באופן משמעותי הרבה פחות החזקת מים. החלש את התרופה לאורך מחזור יביא מעלות אסטרוגן יורדות לאט, ולכן אנחנו חייבים להתחיל את המחזור עם מינון מופחת של 10-20mg מדי יום.

חלוקת המינון כאשר אתה עושה שימוש במינון קטן היא חסרת משמעות, כמו תוכל לקבל בראש הרבה-מופחת של התרופה. אז, במצב זה, עדיף לקחת אותו מינון בודד בבוקר (רצוי עם מיץ אשכוליות).

אמנם זה בהחלט לא יעצור הפחתות של כל-הטבעי טסטוסטרון, זה עשוי להקטין אותו לרמה מסוימת, כמו הגוף שלך עדיין יהיה משכי זמן מאוחר יותר באותו היום, כאשר יש טסטוסטרון הקטן זורם, ולכן הוא עשוי עדיין לייצר כמה.

נכון לעכשיו, אם נתבונן משך מחזור, 4-6 שבועות מופיעים גם קצרים לכך שום השפעה אמיתית במינון נמוך, אך עד כמה אנחנו יכולים לנצל Dianabol למשך זמן ארוך מבלי לשים, אפילו יותר, סכנה על הכבד שלנו?

השירות הוא די הצורך על ידי לקיחת חופשה בסופי שבוע מהרפואה אנחנו בהחלט נספק הכבדים שלנו הפסקת עיבוד התרופה.

בשל מחצית החיים הקצרים, תרכובות פעילות כלשהו תאזלנה המערכת שלנו תוך 24 שעות של המינון האחרון שלך. נכון לעכשיו, זה אולי נראה כמו זה בהחלט יעלה לך רווחים, אך כעניין של עובדה, זה יעלה לך מעט או ללא הפסדים לאורך זמן כפי למרות שאין תרופה פעילה בגוף ההשפעות עדיין כלומר קיימות הוסיפו מים תוך שרירית ו גם איזון מינרלי אנבוליים נוסף.

תופעות אלו בדרך כלל להפחית מעל כמה ימים. טכניקה זו לא, בכל זאת, לסייע הטסטוסטרון שלך כל-הטבעי לחזור ממצב העכבות שלה, כמו הליך זה יכול לקחת משמעותי הרבה יותר.

אם ניקח הפסקות בסוף השבוע לסירוגין גם לעשות שימוש במינון נמוך, אנו צריכים, בתיאוריה, להיות מסוגל לנצל Dianabol במשך עשרה שבועות ללא בעיות.

קצת קל של מתמטיקה יכול להראות גורם זה משובח:

 • 6 שבועות @ 25mg יומי = 1050mg של Dianabol ב הכוללת
 • עשרה שבועות עם חופשה בסופי השבוע @ 15mg כל יום = 750mg של Dianabol בסך הכל

אז כפי שאתם יכולים לראות, באמצעות מערכת זו, הכבד שלך יהיה לחדד פחות Dianabol לעומת במחזור הנוכחי, להוסיף על זה כי אתה יכול לעשות רווחים במשך עשרה שבועות במקום 6, ועם פחות תופעות לוואי, ואתה מקבל מחזור יציב .

דרכים bulking עם Dianabol (Methandrostenolone)?

רווחים המופקים שימוש Dbol אינם שונים רב בין המשתמשים. רוב המשתמשים יהיו אכן בדרך כלל חווה אותה מיני רווחי מבנה המוניים מן החומר הזה.

כמו בעבר ציין, שהוא, על פי רוב, סטרואידים אנבוליים מנוצל הטוב ביותר עבור המטרה של מסת שריר, כוח ויישומי bulking.

המשתמש הרגיל צריך לצפות כמויות ניכרות של עליה במשקל בתקופות קצרות באמת זמן, הרבה בדרך כלל שבועות עמידים וניהול הראשוני.

במינונים של 20 מ”ג מדי יום, רווחים של 10-15 קילו. בתוך כמה כמה שבועות הם לא יוצאי דופן, במיוחד למתחילים.

אבל כפי שראוי לו לאדם לצפות מן חומר כגון זה, לא כל המסה הזאת הוא בדרך כלל שריר רזה.

Dianabol ידועה תוצאות אסטרוגניים שלה רווח מי פרסום ושימור שומן ריאלי, אשר יכול לפצות קטע גדול של כל כמות מוצעת של רווח המוני.

אם שלה לרוץ יחד עם מניעת ארומטאז, החזקת מים שנגרם על ידי אסטרוגן יכול להיפטר ביעילות.

זהו כאשר רווחי מסה רזה יותר וגם מציאותי יכול לחוות, שבו אפילו יותר סביר רווחי מסה רזה צפוי יכול להיות בסדרה של 5-10 ק”ג. בתוך כמה הראשון של שבועות.

Dianabol (Methandrostenolone) תופעות לוואי

Dianabol הוא אנבוליים חזק, עם צנועים איכויות עליונות אנדרוגנית גבוהות. בתור אחד סטרואידי שיניים החזקים מוצע, תופעות לוואי Dianabol חייבות להישמר בחשבון בעת ביצוע מחזור.

הנה כמה Dianabol (Methandrostenolone) תופעות לוואי:

 • גינקומסטיה (שיפור חזה גברי). זה נגרם כאשר Dianabol aromatizes טסטוסטרון, והפיכתו אסטרוגן מעלה בגוף, רגישות החזה הגברית.
 • איבר בגוף כללי מתח וחרדה (מורכב של הלב ואיברים חיוניים אחרים שונים). זה מופעל על ידי החזקת מים עודפת או להתפיח, עוד השפעה שלילית של טסטוסטרון המופחתת וכן תארים אסטרוגן מוגברים.
 • לַחַץ יֶתֶר. Dianabol יכול להיות חמור למי שכבר לחץ דם גבוה עלול לגרום ליתר לחץ דם בקרב מי שלא חווה בעבר זה.
 • מעלות כולסטרול יעילות. Dianabol הוא אחר של תופעות הלוואי הרגילות, אשר יכול להעלות את הכולסטרול “עניים” בגוף שלך.
 • תפקוד לקוי ואי כבדית (כבד) עלול לגרום נזק או מוות קבע. Dianabol הוא סטרואיד אנאבולי אוראלי שהוא אחד הניסוחים הכבדים רעילה יותר הרבה על השוק.
 • דיכוי הטסטוסטרון. Dianabol מדכא טסטוסטרון פי כמעט בוודאות צורך בטיפול טסטוסטרון אקסוגניים אכן יידרש, המבוסס על סימנים אופייניים.

Dianabol אסור להיות מנוצל על ידי נשים כמו תופעות לוואי בפרט הגבריות יותר סבירות להיות מיומן גם יכול להיות בלתי הפיך. Dianabol הוא סטרואיד בטוח עם תופעות לוואי כדי להתאים את הסיבולת וגם רווחי ממד.

3 Top (שלושה) ובטוח גם Dianabol אנבוליים כדין (Methandrostenolone) סטרואידים שונים 2019

לכן הוא הציע לעשות שימוש משפטי Dianabol, שהינה וריאציה של סטרואידים אנבוליים אשר מציע לכם את היתרונות מאוד זהה Dianabol נורמלי (Methandrostenolone) נותן, מלבד ללא תופעות לוואי שליליות.

טוב מכדי להיות אמיתי? ממש לא. Dianabol משפטי (Methandrostenolone) חלופי סטרואידים ושימושים 100% רכיבים טבעיים פעילים, לעומת אלה המפוברקים המפעילות כמה תופעות לוואי מסוכנות מן Dianabol הרגיל, כמו הרעלות כבדות עודף אסטרוגן.

אם אתה מנסה למצוא אפשרות Dianabol משפטית, אז ייתכן גילו D-Bal מ Crazy Bulk, DRILL MASTER מ Marine Muscle, ומקס D-Bal גם. איזה מוצר כדאי לקנות כדי להשיג את התוצאות האפקטיביות ביותר?

D-Bal (Dianabol) מ Crazy Bulk

D-Bal (Dianabol) from Crazy BulkD-Bal מ Crazy Bulk היא אלטרנטיבת סטרואידים אנבוליים משפטית Dianabol (Methandrostenolone), אשר כבר רק אחד אחד הסטרואידים אנבוליים של נצחיות הפופולרי ביותר משומשים.

המציאות היא כי Dianabol (Methandrostenolone) אסור וגם יכול ליצור תופעות לוואי מרכזיות כמו גינקומסטיה (ציצי בחור), כולסטרול עלה, לחצו דם גבוה, וגם אלימות על הכבד יכול להיות מחוברת לקחת אותו.

(קרא: D-Bal Dianabol המשפט סקירת אלטרנטיבת סטרואידים לבניית מסת שריר מהר)

כך, D-Bal הוא סטרואידים תקין אפשרות Dianabol אשר מיוצר מחומרים פעילים טבעיים ללא סיכון גם להשתמש משום ללא תופעות לוואי שליליות Dianabol.

מוצר זה הוא 100 אחוזים מבוססים על חומרים טבעיים וגם מסיר צמחים. ככזה, זה לגמרי בטוח לשימוש על ידי כל אדם בריא ומאוזן.

D-Bal נדרש וגם עשה יתרונות מאוד גם עם סטרואידי Dianabol ללא תופעות לוואי לא בטוחות שאם אתם מחפשים קצת שרירים קשים לקבל במכון הכושר לאורך מחזורי bulking שלהם כי התפקיד העיקרי של התוסף הוא לפתח מסת שריר רזה.

פריט זה הולך מעל כי לקוחות לדווח תוצאות משמעותיות בתדירות גבוהה. להלן כמה יתרונות D-Bal:

 • D-Bal היא אפשרות סטרואידי Dianabol ללא סיכון ומשפטי
 • האם ניתן לאפשר פיתוח שרירים משופר
 • Rise סינתזת חלבון בריאה כי גרימת צמיחת שרירים מסיבית
 • אין תופעות לוואי לא נעימות Dianabol
 • שפר שימור החנקן
 • עשוי לשפר במידת המיקוד שלך
 • אולי מגביר סיבולת וגם סיבולת
 • 100% רכיבים טבעיים
 • אין צורך במרשם
 • קל לשימוש מכיוון שהוא נלקח דרך הפה

Buy D-Bal (Dianabol)

DRILL MASTER מ Marine Muscle

DRILL MASTER from Marine MuscleDRILL MASTER מ Marine Muscle גבש היא בחירת סטרואידים משפטית Dianabol אשר יש תכונה כדי להגדיל את החזקת חנקן ולהצית במצב אנבוליים יעיל בתוך הגוף שלך לצמיחת רקמות שרירים.

DRILL MASTER מומלץ לאנשים במדינת הארצות שמחפשים להשיג מסת שריר מהר וקשיחות המתפרצת גם. DRILL MASTER גם הוא אידיאלי כמו סטרואידים משפטיים אחד יותר עבור אנשים שרוצים לשמור על הרווחי שלהם בין אימון או מחזור אימונים.

(קראו: סקירת מאסטר מקדחת שרירים ימית: א Dianabol Dbol הבטוחה והחוקית חדש תוצרת ארה”ב)

DRILL MASTER יכול להעלות את תהליך סינתזת החלבון הבריא מסיבי המאפשר לגוף שלך כדי להגדיל את כמות החנקן משמעותי כי בהחלט יישמר ברקמת שריר.

השיפור את כמות החנקן יכול להצית דחיפה בחלבון בריא לצמיחת רקמות שרירה להיות גדול יותר. רק לפני כמה שבועות קצרים, אתה בוודאי רואה רווחים גלויים, וגם מרגיש חי יותר ובשליטה.

DRILL MASTER כמו כן כולל 10 מ”ג של DHEA אשר יכול לעזור לגוף להגביר המעלות שלך של טסטוסטרון עבור רווחי שריר נפץ.

הנה היתרון של DRILL MASTER מן השרירים ימיים:

 • קבל השריר שלך יותר קל והרבה יותר מהר
 • הגדלת הסיבולת שלך וגם סיבולת
 • קידום שימור חנקן דגש muscleEnhance שלך לנסוע במהלך אימון
 • להגביר את רמת הטסטוסטרון עבור מימוש מקסימלית
 • בטוח גם ללא תופעות לוואי dianabol
 • 100% אפשרות סטרואידים חוקיים dianabol

Buy DRILL MASTER

D-Bal Max

D-Bal MaxD-Bal Maxהוא הפתרון עבור יחידים או שרירן כי הוא מחפש את כל היתרונות של Dianabol, עם זאת, אף אחת מתופעות הלוואי השליליות. D-MAX Bal הוא משפטי וכן אופציה בטוחה Dianabol. זה מופק שמספק הסתמך על וגם BAUER leaders– במגזר תוספת נחשב קבוצת DMCC.

D-BAL מקס בהחלט תיתן לך את כוח הגלם וגם רווחי מגוחך אתה בוודאי מקבל Dianabol, אחד אחד הסטרואידים החזקים ביותר, העדיפו בכל הזמנים ללא הפסקה בגלל הרגולציה D-Bal Max הוא אלטרנטיבת סטרואידים אנבוליים משפטית של Dianabol.

סטרואידים אנבוליים משפטיים זו תוספת שונה עובדת כראוי כדי לתמוך בפיתוח רקמות שרירים ואפילו גם תרגילים מאומצים יותר. החומרים הפעילים שלה לשפר סינתזת חלבון בריאה, תזונת שרירי הצעה, וכן להגביר את קצב חילוף חומרים.

קטע גם להנמיך את ההבנה של עייפות, מה שהופך אותו אז אתה יכול לארכב חזרות יותר. כשאתה יכול לעבוד קשה יותר, פחות כאבים, וגם לראות תוצאות מהר, אתה תהיה הרבה יותר נחוש להמשיך לעבוד כדי המטרות שלך.

D-Bal Max מנכס עבור ננקטים על ידי בנות וגם והביא כאחד, ברחבי bulking מחזורים בדיוק גבוהות ככל לאורך מחזורי חיתוך, מה שהופך אותן התוצאות המדהימות הריאליות לחובבי אימון משני מינים.

את כל D-Bal Max יתרונות חלופת Dianabol משפטיים:

 • קבל את המרב של צמיחת השריר
 • חלף שומן עם מסת שריר רזה
 • להאיץ התאוששות רקמת שריר ובנוסף לשפר באנרגיה באופן משמעותי
 • שפר טסטוסטרון, ATP, וגם IGF-1 רמות לאימונים כבר
 • כל אלה הופכים את הנוסחה רכיבים טבעיים D-Bal Max אין תופעות לוואי
 • תוצאות מהירות בתוך שבועות

Buy D-Bal Max

סיכום

Dianabol (Methandrostenolone) הוא יעילות יוצאת דופן וגם קבלן לבניית מסת שריר. Dianabol יכול להיעשות שימוש “על וגם את התקופה.” זה גם יכול להיות מנוצל לבד אבל לא צריך.

בגין מציין את תחילת מחזור שערימת הליבה. מפתחי גוף וגם מרימי משקולות לנצל את זה מהר שריר לבנות ויעילות משופרת גם.

רוב מפתחי הגוף מחסנית סטרואידים שלהם, בהתבסס על היעדים שלהם (בניין המונים מול חיתוך). תמיד לדאוג ולנצל את המינון הנמוך ביותר האפשרי אם אתה גם חושב על לקיחת תרכובת אנדרוגנית, במיוחד אלה גבוהים כמו Dianabol.

ב dianabol הקנייה בסוף באינטרנט הוא מתאים גם ללא דאגות משפטיות. עם זאת, זה לא יכול להיות הדרך הנפוצה ביותר לרכוש. אתה צריך לחקור האתרים שלך כדי לוודא שהם אינם מעבדות מחתרת.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.