site
stats

כבר מסתדר דיאטה אך עדיין לא מאבד משקל? נסה PhenQ!

האם אתה אחד מאותם אנשים אשר חשים כי אתם כרגע להתמודד דיאטת תכנית האימונים שלכם באופן שיגרתי, אך המשקל לא ירד? דיאטה רבה מניחה כי השיטה המהירה ביותר להפחית במשקל היא להגביל את מספר הקלוריות אשר נכנסו לגוף ומאוזן עם פעילות גופנית.

התהליך להרזיה הוא לא כל כך פשוט. המון אלמנטים שיכולים להשפיע על ההצלחה של הירידה במשקל שלך.

למה הרזיה אין להאט?

כל אדם של הגוף הוא שונה, כך שקשה לחזות מה יתרחש כאשר מישהו מתחיל משטר דיאטה באמת דלי קלוריות. עלייה במשקל וירידה במשקל דורשים זמן.

מכיוון הפוסט ב dietblog.com מזכיר כי כשאתה מופחת קלוריות מדי הפחית את הגוף חושב שזה שולל. אז, המטבוליזם מתחיל להאט. הגוף מתכוון לשמר את האנרגיה שלו.

ברגע שהגוף התיש באספקתו של פחמימות זמינות, הגוף מתחיל לפרק שומנים וגם מסת שריר עבור דלק. זה מאיים ומתיש עבור הרבה גורמים.

בנוסף, אם אתה עושה לשפוך קצת מסת שריר בזמן דיאטה לא תקין זה יכול להפחית את יכולת הגוף שלך כדי לשפוך קלוריות. מסת שריר שורפת יותר קלוריות מאשר שומן. אז, זה זמן מצוין לנסות לשפר את היחס שלך של מסת רקמת שריר מסת שומן.

נכון לעכשיו מסתדר תוכנית דיאטה ועדיין לא יורד במשקל?

אתה עושה הרבה אימונים, אולם המשקל אינו פוחת גם. כפי שצוין קודם לכן, אימון לבד הוא לא מספיק כדי להפחית משקל אחר לקזז שינויים שגרים שעשוי בסופו של דבר אל סיבת הכישלון של משטר התזונה שלך.

רוב האנשים שמקבלים בדיאטה וגם תוכניות הרזיה, גרימת בעיה מספקת. תוכנית תזונה בחזרה ימינה לתוך מנהגים ישנים שבאמת להוסיף עליה במשקל.

במכללה ללימוד אדלייד מנת לאתר את הסיבה לאי הפסד כאשר המשקל, היא מוזכרת שכאשר משקל של הפרט לגבות, נגרם נזק לתהליך הגילוי בבטן יחד עם שליחת מידע אל המוח, אשר הוא הקשורים שובע.

נזק לעצבים בבטן, אולם, מחמיר כאשר מישהו הצליח להפחית במשקל. בהתאם יבוב עם מדענים, נזק זה הוא הגורם העיקרי לאי ירידה במשקל כאשר.

התוצאות הראו, עצבים בבטן המציעה לתת אות שובע למוח וריד רמת רגישות. דברים כאלה הם התוצאה של מזונות עתירים שומן כי הם צורכים לטווח הארוך.

נקודות דומות זו עם זה% ביחס 5 בלבד של דיאטה שעדיין מסוגל לשמור על משקל. אנשים רבים אשר עוברים תכנית לירידה במשקל בהחלט יחזרו לחוות את במשקל של בנוגע מאוחר 2 שנים על.

גורם ומחדלי דיאטה אתה אף פעם לא ידעת

להלן כמה מן הסיבות מדוע דברים שיכולים להתקיים, בין היתר:

1. התרמוגנזה גמיש

הקלוריות יורדות תפעלנה את תהליך חילוף החומרים של הגוף להתרגל ההתאמות, התנאי נקרא התרמוגנזה גמישה בשם המפורסם הגדרת ההישרדות.

המטבוליזם הוריד יוצר באופן מיידי היום-יום דרישות קלוריות מופחתות גם לוודא שהגוף זקוק הרבה פחות צריכת מזון כדי לשרוד. עם הבעיה של הגוף הדורש מעט מזון, לאכול המגוון של קלוריות גבוהות ככל לפני תחילת כל סוג של תכנית דיאטה כבר בפוטנציה לגרום עודף של קלוריות.

2. משתנה הורמון

ישנם שני סוכנים הורמונליים המשפיעים על הצלחת הדיאטה שלך, את ההורמון לפטין, וגם סוכן הורמונלית הגרלין. סוכן הורמונלי לפטין משמש כדי לשלוח אותות למוח כדי להראות כי הגוף מקבל מספיק מזון וסיוע גם לרסן את התשוקה.

בשנת בעיות טיפוסיות של הורמונים, כמובן, גדולה להבטחת שהגוף נשאר במצב אופטימלי. בעיות מתעוררות כאשר לפטין אינו מתפקד כראוי או תקלות.

לפטין ההתפלגות גם גורם לתיאבון מוגבר מצוין כי תאי שומן נשארים לגדול. כתוצאה מכך, באופן אוטומטי אתה בהחלט תיקח ברציפות המזון למוח מניח כי הגוף עדיין דורש מזון.

בעוד הסוכן הורמונלית הגרלין משמש לשליטה בתיאבון שלנו. מחקרים מראים שאנשים שיש להם למעשה ירד במשקל היו רמות גבוהות יותר משמעותי של גרלין כי התשוקה תהיה קשה לווסת.

שמירת מים 3.

החזקת מים היא מקור המשקל מעלה ומטה בעיה של שעות. לדוגמה, אחרי ארוחת ערב בפחמימות או עשירים בנתרן וגם למחרת בבוקר מוקדם כאשר שקילת עלייה בלתי צפויה של 2-3 ק”ג.

החזקת מים תרד זמן רב על ידי הגבלת צריכת מלח, אימון, משקה הרבה מים, או מזונות בעלי התוצאה של תרופות משתנות כדי לסייע לחסל מלח עודף בגוף.

4. אלמנטי נפש וגם מתח וחרדה

היבטים פסיכולוגיים יש גם השפעה עצומה על התהליך של ירידה במשקל. מתח הוא גירוי המועבר אל המוח ואז המוח בוודאי שולח אותות לגוף כדי לשפר את רעב. כתוצאה מכך, יש נטייה לצרוך מזון תגדיל.

5. דרך של גורמי חיים

כדי לשמור על משקל גוף מושלם בוודאי צריך שינוי באורחות חיים במשטר דיאטה גדול בטווח הארוך.

עושה דיאטה לטווח קצר, כמו על וגם את הדיאטה משטר משטר דיאטה יהיה רק להביא משקל מעלה ומטה סדיר. לכן פוטנציאל חווה משקל יויו הפרעה אשר משפר בקלות הרזיה קיצונית שעלולה להזיק לבריאות.

בדיוק איך תזונה בריאה ומאוזנת לבין טיפל גם לרדת במשקל?

כאשר אתה בוחר דיאטה, ישנם 2 אפשרויות עליך לבחור הוא אם אתה רוצה להוציא לפועל תכנית דיאטה מהירה או משטר תזונה בריא ומאוזן?

שינויים פתאומיים במשטר דיאטה לרדת במשקל מהר לקחת את ההזדמנות לגרום לכם לחוות מחלה. מיזם רצוי גם אינו מאפשר התאמות אורח חיים ברות-קיימא שמטרתם לשמור על משקל בריא מאובטח לטווח הארוך.

הרזיה מהירה סבירה לא תחזיק מעמד זמן רב. בנוסף, אנשים אשר טיפה במשקל ילכו איום במהירות בעיות בריאות:

 • גוף חלש ובקלות עייפה
 • חוסר הזנה
 • גוף במשקל טיפס במהירות בחזרה
 • ההרס של תאי מסת שריר
 • מופיע בעיות בריאות חמורות אחרות

כתוצאה מכך, הרופאים הרפואיים מציעים לך לעשות דיאטה בריאה. צורה אחת של תוכנית תזונה בריאה ומאוזנת כדי למזער את המשקל הוא חצי אל קילו אחד בשבוע. היעד הוא על משקל בריא ומאוזן הוא הציע חיסול.

כמה צעדים פשוטים שיכולים להיות מדריך:

 • להבין את המטרה של השבועי בריא.
 • לצאת לעבוד או לקבל תרגיל
 • אריזות מוצר מזון תחתונות
 • פיק מזונות מזוקקים ב אמצעי מסוים
 • החל ולהמשיך את הרגלים טובים
 • באמצעות תוסף תזונה בריא וגם כל-טבעי

על הגורם אחרון זה מרמז על משטר תזונה בריא ומאוזן, כי הוא עושה שימוש העזרה של תוסף בריא ומאוזן וכל-טבעי. בשל העובדה כי כיום זורמת בחוץ של תוספי תזונה טוענים כי כדי לעזור לכם לרזות. יחד עם זאת, אין זה נדיר כי תוספים אלה הנם מהגבוהים עשיית שימוש של תרכובות בטוחות כי שיכול להכאיב איומי הבריאות ואיכות חיים שלכם.

אפשרות מעשית אחת אתה מנסה היא על ידי נטילת תוסף שריפת שומן, כלומר PhenQ. תוסף תזונה PhenQ הפך בסופו של דבר היום הרבה אהבה, כי זה בעצם הוכח כדי לעזור ללקוחות להפחית ממשקלם.

PhenQ הוא אחד להשלים תוכנית תזונה בריאה ומאוזנת וגם טבעי כי הוא עשה שימוש במרכיבים טבעיים ללא שיפור של מוצרים מלאכותיים שונים אחרים. לקבלת מידע נוסף, אתה יכול לעיין הערכה לגבי PhenQ המפורטים להלן.

מהו PhenQ?

Order PhenQ

PhenQ היא נוסחה הרזיה פריצת דרך עם הרבה יתרונות הרזיה כדי לעזור לגרום לך רזה בתוך לוח בודד. מחמם שומן, מדכא רעב, ו משפר מצב רוח תכונה אתה יכול להשיג רק עם כדור אחד PhenQ.

יתרונות PhenQ בהשוואה למוצרים דומים אחרים היא לנצל כל-טבעי הבחירה במוצרים, וגם α-Lacys איפוס ® הנוסחה כי למעשה הוכח מדעית כדי לעזור לך לרדת במשקל. הנוסחא אשר טענה מגבירה את היכולת שלך במשקל (קצב חילוף חומרים) וגם להגביר התרמוגנזה של הגוף שלך, כך שאתה לאבד שומן יותר הרבה.

לסקירה מלאה וגם מידע לגבי PhenQ, אתה יכול לעיין בפוסט ” סקירת PhenQ “.

יתרונות PhenQ

 • Rises יכולת אובדן השומן שלך
 • שורף את השומן העודף נשמר בגוף
 • PhenQ נותן תחושה מלאה יותר מרמז להכניע את התיאבון. כפי שאתם בוודאי יהיה לצרוך פחות, תגבה שומנים פחות בגוף.
 • מפחית רמות כולסטרול ויתר לחץ דם
 • משפר את רמות אנרגיה וגם מצב רוח ברחבי משטר הדיאטה שלך
 • בריאה ומאוזנת וגם בטוח לשימוש בגלל PhenQ להשתמש במרכיבים טבעיים
 • ללא תופעות לוואי
 • לאחר צמצום משקל, PhenQ גם עוזר לך לשמור על משקל הגוף שלך
 • מומלץ על ידי אנשי מקצוע רבים קליניים בימים אלה בגלל היתרונות שלה
 • הבטחת החזר 60-יום עבור כל הרוכשים וגם כל הזמנה

Order PhenQ

איך בדיוק הוא מתפקד?

המרכיבים PhenQ פותחו במיוחד עם מגוון רחב של כל החומרים הפעילים טהור כי לא ישר להגביר את תהליך חילוף החומרים ואת שריפת שומן או אחר להרתיע את שטח האחסון של אנרגיה כמו שומנים באמצעות שכנוע הגוף שהיא ניזונה ביעילות.

PhenQ עובד בעיקר על ידי הפעלה (הפקת החום) התרמוגני של הגוף שלך הליך. העלאת רמת הטמפרטורה של הגוף שלך דורשת תוספת כוח.

כדי למלא את הרצון הזה, הגוף שלך ישפר את המחיר בו למטבוליזם מנות או אפילו מתחיל להפוך בשומנים מראש מאוחסן ישר לתוך כוח. תהליך זה לא רק מסייע לך לרדת במשקל כמה אולם גם מספק לך הרבה יותר כוח.

(קראו: PhenQ לגרום , לענות על כל שאלת ההרזיה)

ביקורת הלקוח PhenQ

    

PhenQ חומרים פעילים

PhenQ הוא מוצר slendering יעיל שעושה שימוש תערובת מיוחדת של מרכיבים פעילים בדוקים כדי להציע לך את הכח של כמה מוצרים לירידה במשקל רק טבליה אחת. זוהי הסיבה שהם כל לוחות תכנית הדיאטה הבטוחים ביותר. המרכיבים הטבעיים שלהם להפוך אותו מתאים והמקובל גם על ידי כל מיני גופים. מרכיבי PhenQ הם:

α-Lacys איפוס ®. נוסחא בדוקה אשר עושה טובה לשומן גוף תחתון וגם משקל גוף וגם בזמן הזהה לשפר את מסת השריר. α-Lacys איפוס עבודות במודלי מתח וחרדה רבים חמצון כגון יישומי פעילויות ספורט, טיפול coadjuvant גיל מעבר, אנטי-אייג’ינג וגם מרזה.

Capsimax אבקה . המרכיבים הפעילים יש פונקציה להעלאת טמפרטורת הגוף על ידי חיזוק ההליך התרמוגנזה. על ידי שיפור תהליך התרמוגנזה, הגוף שלך יהיה להמיס את הקלוריות אשר הצריכה לגוף שלך ולהפוך את השומן האגור להפוך אנרגיה למשימה שלך.

סידן קרבונט . מלבד לעזור לך לשרוף את השומן, זה גם שולח אות לתא בגוף לא לחסוך יותר שומן בתא גוף.

כרום פיקולינט . עזור לך לנהל תואר רמת הסוכר בדם שלך על ידי אסתטיקת ההשתוקקות למזון שלך וגם רמת הסוכר שלך.

קפאין . קפאין ממריץ יש את היכולת להגביר את המודעות שלך, להעלות את המיקוד שלך, וגם להקטין עייפות. קפאין גם יכול לעזור לך להפסיק להרגיש עוד יותר רעב, וגם לשפר את התהליך התרמוגנזה עבור הליך אובדן שומן האופטימלי.

Nopal . החומר בסיבים של עזרי nopal להסדיר את הרעב וגם להפחית את כמות השומן בגוף על ידי סיוע לגוף נזק למטה ולחסל את השומן.

ל-קרניטין fumarate . כמה מחקרים מראים תוספי L-קרניטין עשויים להפחית מסת שומן, להפחית תשישות וגם לעלות מסת רקמת שריר, ומכאן לקידום במשקל וריד. בעלי חיים רבים ומחקרי אדם בעצם הראו L- קרניטין לפרסם בתצהיר שריר לעומת שומן.

האם PhenQ הוא ללא סיכון ותופעות לוואי מחמיאים?

PhenQ בטוח לעשות שימוש שכן הוא נעשה על ידי GMP וכן נבדק מבחינה רפואית ומקובל על ידי מינהל המזון והתרופות. היו למעשה כבר אין תופעות לוואי שדווחו מכל משתמשי PhenQ. בדיוק כמו כל סוג של תוספת אם אתה נתקלת בכל סוג של דאגה לאחר שזה תמיד טוב ביותר להפסקת השימוש שלה.

למרות שאתה גם צריך לבצע את ההנחיות למקרה שאתה לא רוצה לחדור לכל סוג של סוג של בעיה לגבי הבריאות שלך. קח שני כדורים מדי יום וגם לוודא שאתה לנצל את זה כל זמן במשך חודש. זה הולך להציע לך במהירות עם תוצאות ברורות, אשר יהיה להעלות את הביטחון העצמי שלך.

מומלץ תמיד שאתה מדבר עם הרופא שלך לפני שאתה מנסה תוסף חדש, במיוחד אם יש לך מצב בריאות קיימת. PhenQ יש להימנע על ידי אלה מתחת לגיל 18, ואם אתה בהריון או מניקה.

איפה לקנות PhenQ?

תוספת זו אינה זמינה בחנויות וגם על חנויות באינטרנט. למרות המחיר של המוצרים הוא תמיד מעשי, אבל אתה יכול לקבל הטבות נוספות בעת רכישה דרך אתר האינטרנט PhenQ.

1 MONTH SUPPLY
PhenQ
1 Bottle
Retail: $79.95
$69.95
Saving: $10
FREE SHIPPING
3 MONTHS SUPPLY
PhenQ
2 Bottles + 1 Bottle
Retail: $239.85
$139.9
Saving: $99.95
FREE SHIPPING
MOST POPULAR ORDER
PhenQ
3 Bottles + 2 Bottles + Free Gift
Retail: $399.75
$189.95
Saving: $209.8
FREE SHIPPING

אתה גם בוודאי לא לאתר פריטים PhenQ על E-Bay, אמזון, וולמארט, ו GNC. זאת בשל העובדה כי על מנת להפסיק זיוף פריט וגם להבטיח לך באמת לרכוש פריט אמיתי ישר דרך האתר הראשי.

פריטי PhenQ הם נהדרים עבור רזה-והלך כמות מינימאלית של זמן מבלי לפגוע בבריאות ואיכות החיים שלך, כך בדיוק מה אתם מחכים! הזמנת מוצר היום ולקבל גוף קו החוף ב רק כמה פעמים בשבוע!

Order PhenQ

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.