site
stats

הכל אודות מאיץ טסטוסטרון עבור פיתוח גוף: עובדות, הטבות, מרכיבים, ותוספי בחירה

טסטוסטרון הוא רכיב נקשר גדולה, מסת שריר בולטת במשך כמה שנים וגם בעצם אם זה בדיוק מה שאתה מחפש, אתה חייב להיות רצון למקסם את כמות הסוכן הורמונליים בגוף.

ייצור הטסטוסטרון בדרך כלל מוריד עם גיל. על פי האגודה האמריקאית האורולוגי, לגבי שניים מתוך 10 בחורים מבוגרים לעומת 60 שנים יש רמות נמוכות של טסטוסטרון. זה משפר במקצת 3 מתוך 10 גברים בשנות ה -70 לחייהם וגם -80.

כל אדם מבין שהוא דורש מעלות מעולה של טסטוסטרון כדי לנצל את מלוא היתרונות של צמיחה מסת שריר מיוזמות הקשה שלו בחדר הכושר.

יש להם שתי דרכים טבעיות כדי להגביר טסטוסטרון עם תוספי מזון. ראשית, לקחת תוספי טיפוח קיים טסטוסטרון כי הוא כבול וגם הלא פעיל והשני, הם יוכלו לקחת תוספים לשפר את הייצור של הגוף של רמת הטסטוסטרון ניצול מאיץ טסטוסטרון.

את היסוד של טסטוסטרון

את היסוד של טסטוסטרוןטסטוסטרון הוא הורמון המצוי אנשים, בנוסף לבעלי חיים שונים אחרים. האשכים בעיקר לעשות הטסטוסטרון אצל בחורים. שחלות של הנשים גם ליצור הטסטוסטרון, אם כי בכמויות הרבה בגודל קטן יותר. ייצור הטסטוסטרון מתחיל לשפר משמעותית במהלך גיל ההתבגרות מתחיל לטבול אחרי גיל 30 בערך.

טסטוסטרון הוא סוג של אנדרוגן מיוצר בעיקר על ידי האשכים / אשכים בתאים שנקראים התאים ליידיג. בלי טסטוסטרון מתאים, גברים הם עקרים. בגלל התהליך של יצירת הזרעונים (פיתוח של זרע בשלים) צריך טסטוסטרון.

טסטוסטרון הוא מעורב בקידום אברי מין זכריים לפני הלידה, ואת הפיתוח של איכויות מין משניות בגיל ההתבגרות, כגון חיזוק קול, פין משופר וגם אשכי ממד, וצמיחה של שיער פן וגם גוף.

אצל גברים, הטסטוסטרון הוא האמין כדי להסדיר כמה פונקציות יחד עם ייצור זרע:

 • לִיבִּידוֹ
 • מסת עצם
 • הפצת שומן
 • ממד שרירים וקשיח גם לבניית שריר
 • ייצור תאי דם אדום

להלן כמה נקודות מפתח לגבי טסטוסטרון:

 • טסטוסטרון מסדיר תהליכים רבים בגוף הגברי
 • רמות טסטוסטרון נוטים לרדת כמו גיל גברים
 • יש מעט, אם בכלל, ההוכחה להראות תוספי prohormone כי תהיה כל השפעה על מידת טסטוסטרון

דאגת טסטוסטרון נמוכה

דאגת טסטוסטרון נמוכה

במהלך גיל התבגרות, טסטוסטרון עוזר לבנות את השרירים של אדם, מחזק את קולו, וגם מגדיל את הממד של הפין שלו וגם אשכים. בשנות הבגרות, הוא שומר את השרירים של זכר עצמות בריאה ומאוזנת ושומרת הריבית שלו במין. זה מה שעושה גבר גבר (לכל הפחות פיזי).

אחרי גיל 30, גברים רבים מתחילים לחוות ירידה הדרגתית ברמת הטסטוסטרון. ירידה בחשק מיני לפעמים מגיעה עם הירידה ברמת הטסטוסטרון, מוביל אנשים רבים להאמין בטעות כי אובדנם של עניין במין יותר כתוצאה מזדקנת.

המידה שבה טסטוסטרון מעלות ירידה נעה בחורים, אולם מגוון גיוס של אנשים חווה את ההשפעות של רמות טסטוסטרון הורידו אותם אף יותר גברים עכשיו לחיות מעבר לגיל 60.

אחרי גיל 40, הריכוז זורם הטסטוסטרון יורד בכ 1.6 אחוזים שנתיים עבור גברים רבים. בגיל 60, את המעלות המופחתות של טסטוסטרון בהחלט להביא לאבחון רפואי של היפוגונאדיזם ב בחורים צעירים.

רמות נמוכות של טסטוסטרון יכולות לייצר מגוון של סימפטומים אצל גברים, מורכב:

 • רצון מתגבר על סקס (חשק מיני)
 • Reduced זיקפה איכות גבוהה, במיוחד עבור זקפות ליליות
 • התאמות במצב נפשי
 • פונקציה אינטלקטואלית וגם קוגניטיבית מופחתת
 • מיצוי, דיכאון, וכעס
 • ירידה המונית וכוח רקמת שריר
 • שיער גוף מופחת
 • שינויים בעור
 • עובי מסת עצם / מינרל וריד
 • Rise במסת שומן בבטן

טסטוסטרון מאיץ כדי לשפר את רמות הטסטוסטרון יורדות באופן טבעי

כמו אופציה תוספות טסטוסטרון מרשם, אנשים מסוימים לנקוט בחירות ללא מרשם. מוצרים אלה מבטיחים לשפר הפחתת רמות טסטוסטרון באופן טבעי. הם בדרך כלל נקראים “מאיצי טסטוסטרון,” וגם בדרך כלל היה זמין סוג האבקה.

ספקים אלה אינם כוללים טסטוסטרון בפועל או סוכנים הורמונליים שונים אחרים. במקום זאת, הם כוללים צמחי מרפא טבעי וגם תרכובות שונות אחרות שאמורים להגדיל ייצור all-הטבעי של טסטוסטרון.

בהתאם להמלצת שם, מאיצי טסטוסטרון לשפר את רמות הטסטוסטרון שלך באופן טבעי. למרות כי מאיצי חלקם מיותרים אמינים בהשוואה לאחרים, כולם נעשים על מנת לשפר את היכולת של הגוף שלך כדי ליצור עוד יותר טסטוסטרון לעומת הופק כיום.

המאיצים לא נוצרו כתחליף הטסטוסטרון הטבעי שלך. הם פשוט נועדו להגדיל קיבולת שלך לייצר עוד יותר של סוכן הורמונלית חיוני זה.

האם מאיצי טסטוסטרון לעבוד?

האם מאיצי טסטוסטרון לעבוד?טסטוסטרון הוא הורמון מפתח הקשורות מסת רקמת השריר העלה, רווחי כוח, וגם הליבידו. אז זה בא לא הפתעה כי לחפש אמצעי כדי להגביר את הייצור הטבעי של הגוף של T הוא, וגם תמיד תהיה אחד מתמשך.

בחורים רבים ספקנים של תוספי מאיצי טסטוסטרון ויכולתי לתת תוצאות מועילות. אנשים המפקפקים בדיוק מה לעשות תוספות טסטוסטרון. הם מהססים להשקיע את כספם במוצרים כי להכריז לעבוד, עדיין לא מצליחים לספק.

למרבה המזל, רוב תוספי טסטוסטרון טבעי זה עובד. נקודה אחת, כי בחורים רבים בוחרים תוספים מעל טסטוסטרון מרשם ערך במדויק הן את העובדה כי תוספים לתפקד ללא הצורך לנהל תופעות לוואי שעלולים להיות לא בטוחות.

מאיצי טסטוסטרון הם מחלקה של תוספים צמחיים שמטרתן שיפור רמות הטסטוסטרון שלך באופן טבעי. הם יכולים לעבוד על ידי טסטוסטרון הגדלה ישר, או על ידי פוגעים הורמונים אחראים להמרת הטסטוסטרון לאסטרוגן.

בטווח הארוך, תוספים אלה נועדו לסייע לך להתאושש מהר ולפתח, שרירים חזקים יותר.

לידיעתכם, ישנם אמצעים להגדיל טסטוסטרון באופן טבעי.

מחקרים מראים כי כאשר אתה עובד החוצה יכול לעשות הבחנה מדי, במעלות טסטוסטרון להשתנות במהלך היום (הם הגבוהים ביותר האפשריים בבוקר, הנמוך ביותר בשעות אחר הצהריים). תרגילי אימוני כוח, במיוחד, יש יותר השפעה על טסטוסטרון כאשר הושלמו בערב

9 מרכיבים המאיץ טסטוסטרון All-טבעיים כדי לתמוך בצמיחת שריר

גלה ככל הנראה יש מגוון רחב של מרכיבים כשזה נוגע פריטי מבחן תמיכה מועדפים. אם אתם מתכוונים להשיג את התוצאות האפקטיביות ביותר אפשרי, חשוב להבין אילו רכיבים לעבוד וגם אילו לספק פחות בהשוואה לתוצאות מושלמות.

הנה הרישום של 9 כל-טבעי טסטוסטרון מרכיבים מאיצים שיכול לעשות הבדל גדול ברמות הטסטוסטרון שלך.

1. Tribulus Terrestris

Tribulus Terrestris
Tribulus Terrestris

Tribulus, בעוד נקרא עשב טבעי לחיזוק טסטוסטרון, אינו מספק את היתרונות הקשורים סיבולת, שריר, או התאוששות. זה יכול לעזור החשק המיני שלך, עדיין כי אינו מציין שהוא עושה דבר עבור רמות הטסטוסטרון שלך.

Terrestris Tribulus נועד להעלות סוכן הורמונלית luteinizing (LH), אשר לאחר מכן שולח כיוונים לאשכים שגורם להם מה שהופך טסטוסטרון.

Tribulus גם מרוויח בעיות בריאות ואיכות חיים אחרות, מורכב מזעור רמות כולסטרול, טריגליצרידים פוחתים, יש בתי חמצון, מוריד מעלות גלוקוז מוצר, מסייע לטיפול בלחץ דם גבוה

2. DHEA

DHEA (Dehydroepiandrosterone)
DHEA (Dehydroepiandrosterone)

DHEA מייצג dehydroepiandrosterone. זהו סוכן הורמונלית כי הגוף שלך עושה באופן טבעי. זה זמין כתוספת ומהווה מרכיב פעיל כרגיל מאיצי טסטוסטרון.

יש DHEA יש השפעה דומה סטרואידים אנבוליים. תוספי DHEA יכול להגביר מעלות טסטוסטרון די משמעותי החבר’ה בגיל העמידה וגם מבוגרים, וגם נשים בגיל המעבר.

קראו:  DHEA עבור סקירת פיתוח גוף: תסמיני DHEA נמוכים, הטבות, ותוספים

מחקר אחד דיווח על European Journal of Applied Physiology הממוקם שתוספת DHEA יכול להגביר את רמות הטסטוסטרון החופשי לגמרי החבר’ה בגיל העמידה.

3. קריאטין

לפי מרכז מאיו, יש ראיות משמעותיות כי זה יכול להגביר את מסת שריר וגם סיבולת. עם זאת, זה לא מופיע כדי לשפר את סיבולת אירובית באופן משמעותי.

קריאטין הוא מורכב בדרך כלל של ב מאיצי טסטוסטרון בגלל במסת שרירים היא תופעת לוואי של ירידה טבעית מעלות טסטוסטרון.

4. L-arginine

L-arginine חומצת אמינו שהגוף שלך עושה באופן טבעי. היא פועלת כמו vasodilator כאשר משמש כתוספת. כדי מנסח זאת בדיוק, זה עוזר להרחיב את כלי הדם. זה נעשה שימוש כדי להתמודד עם מחלת לב וכלי דם, יתר לחץ דם, וחוסר זיקפה (ED).

5. חילבה

Fenugreek
Fenugreek

חילבה הוא צמח שגדל בכל שנה עבור השימוש במזון; הזרעים הם עשו שימוש לתיבול בבישול הודי. ספקים אלה המבטיחים רווחים רקמה שרירית ענקית עם אף אחד תופעות לוואי הקשורות סטרואידים אנבוליים.

נכון להיום, תמציות חילבה צוברות ערעור כתוספת המשתפר טסטוסטרון. כתוסף שיפור טסטוסטרון, ערבויות חילבה רווחי שרירים עצומה עם אף אחד תופעות לוואי הקשורות סטרואידים אנבוליים.

6. D-אספרטית חומצה

יש D-אספרטית חומצה היתרון ל מגביר ייצור הטסטוסטרון כל-טבע תוצאה ידי הפיכת השימוש הטוב ביותר של השחרור מחלמן גם gonadotrophin הורמונים מבלי לגרום השפעות מזיקות. מן התוצאות הראו גם כי גברי ניצול D-אספרטית חומצה בוודאי הבחינו בשיפור ניכר בעניין הזרע ותנועתיות.

7. ג’ינסנג תמצית

Ginseng extract
Ginseng extract

תמצית ג’ינסנג הייתה מרכיב פעיל מכריע בתוך מערכות אורגניות קונבנציונליות במשך שנים אינספור כמו הקדמונים מאיץ הטסטוסטרון טבעי. מחקר חשף כי רכיבים של תמצית ג’ינסנג יכולים לתמוך מעלות טסטוסטרון וגם איזון הורמון מין גברי.

ג’ינסנג טבעי גורם לגוף לייצר יותר טסטוסטרון. העלייה של טסטוסטרון בהחלט לפרסם מסת רקמת שריר, וגם זה יסייע לך להגדיר וליצור רקמות השרירים שלך מהר.

8. סלניום

סלניום הוא מינרל תזונתי קרא ידי הגוף שלך עבור תכונות שונות בגוף. מחקרי מחקר מחקר על סלניום עבור טסטוסטרון שיפור להראות כי סלניום הוכיח יכולת להעלות את רמות הטסטוסטרון אצל גברים מעל גיל 30, הגיל שבו רמות הטסטוסטרון מתחילות לרדת.

9. Gluconate אבץ

אבץ הוא מינרל אשר היה ידוע זמן רב את יכולתה לקדם את ייצור הטסטוסטרון. אבץ דרוש לייצור טסטוסטרון רגיל. האבץ הוא מאיץ טסטוסטרון, אשר מעכב את אנזים ארומטאז, ולכן מפחית את ההמרה של טסטוסטרון לאסטרוגן.

12 יתרונות של מאיץ טסטוסטרון לבניית שריר

הגוף שלך עושה טסטוסטרון לצמיחת מסת שריר, רווחי סיבולת, וגם מגדיל בביצועי אימונים. לכן תוספת המסייע להגביר טסטוסטרון בתוך המערך הטיפוסי יכולה להיות בעל ערך.

טסטוסטרון Booster מספקת מרכיב חיוני מוצג מחקר קליני בבני אדם כדי להגביר את ייצור הטסטוסטרון הטבעי של הגוף שלך בתוך המגוון הקבוע. כמו כן, מציע שילוב של מרכיבים הראו להגביר ביצועים אתלטיים.

יתרונות הטסטוסטרון אופטימלי

כל שעליך לעשות הוא להעיף מבט על תוצאות המחקר המפורטות להלן!

1. לב וכלי דם בריא

לב בריא ומאוזן משאבות דם לשאר הגוף, מתן מסת שריר ואיברים בגוף עם החמצן דרוש ביעילות שיא. טסטוסטרון עוזר ייצור כדוריות דם אדום דרך מח העצם. רמות נמוכות של טסטוסטרון קשורות למגוון סיכונים קרדיווסקולריים.

מחקרים קטנים בתחילת שנות ה -2000 מצא כי בחורים עם מחלת לב שעברו טיפול בטסטוסטרון ראה שיפורים קלים בלבד. חלקם הצליחו להגביר במרחק ההליכה שלהם על ידי 33 אחוזים. מחקר מחקר נוסף מצא כי טיפול הורמונלי רק התרחב עורקים בריאים ומאוזנים, אך לא השפיע אי נוחות פקטוריס.

2. משופרת כוחך

טסטוסטרון הוא ההורמון החיוני כי הוא אחראי על פיתוח סיבולת שרירית בגוף. חוזק רקמות שרירים משופר הוא בין ההתאמות הראשונות מגלים ברגע שאתה מתחיל לקחת זריקות טסטוסטרון.

על ידי טסטוסטרון שילוב, אימוני כוח, ועל תזונה נכונה, אתה יכול לפתח סיבולת שרירית שלך הרבה יותר מהר מאשר היה להתיחס מבלי לקחת את המאיץ.

3. מסת שריר

אחד היתרונות המשמעותיים של יריות טסטוסטרון הוא שזה bulks עד מסת השריר שלך. טסטוסטרון ממגר את הייצור של תאי מסת שריר שמתקדם לאט וגם יציבה עם זאת הרבה יותר בטוחה וגם קיימא בדרך מ סטרואידים לעשות.

4. פחות שומן, להגביר את מסת שריר יותר

טסטוסטרון הוא אחראי על מסת רקמת שריר עלה. רזה מסת הגוף מסייעת לשלוט במשקל ולשפר אנרגיה.

טסטוסטרון הוא לא רק אמין על מסת שריר בנייה עדיין מאוד יעיל בשריפת שומן בגוף וכן.

עבור בחורים עם רמות נמוכות של טסטוסטרון, מחקרים מראים כי טיפול יכול להקטין מסת השומן ועלייה בגודל וקשיחות מסת שריר. כמה בחורים דיווחו התאמת מסת גוף רזה, עם זאת, אין צמיחת כוח.

זהו ככל הנראה תראה אחד היתרונות ביותר כשמשלבים טיפול טסטוסטרון עם אימוני כוח אימון.

5. ירידה עקשנית בטן שומן

שומן בטן הוא אחד השומן הקשוח למקד בגוף. מאיצי טסטוסטרון לעזור לשבור שומן כי. לא משנה כמה זה עולה? תוכנית דיאטה תרגיל וגם אתה לקחת חלק, שומן הבטן שלך אינה נעלמת עקב רמות נמוכות של טסטוסטרון.

עם מאיצי טסטוסטרון תקינים, תהיה לך האפשרות להיפטר כי שומן לא רצוי, ובסופו של דבר להשיג את הגוף רצוי.

6. עצמות חזקות יותר

טסטוסטרון ממלא חובה משמעותית בצפיפות העצם. עובי העצם ומוריד כמו גיל גברים רמות הטסטוסטרון יורדות. זה מגביר את האיום של עצמות חלשות גם אוסטאופורוזיס. עצמות מוצקות לעזור לשמר את מסת השריר שלך וגם איברים בגוף פנימיים, אשר יכול להגביר את יעילות ספורט.

מחקרים מראים כי צפיפות עצם מגבירה עם טיפול בטסטוסטרון כל עוד המינון הוא גבוה מספיק. ניסויים רפואיים על תוצאה של טסטוסטרון על צפיפות העצם ממוקם עולה בצפיפות העצם בעמוד השדרה ובאגן.

מחקר נוסף של נשים מעבר ימינה לתוך זכרים גילה כי עובי מינרלים בעצם גדל טסטוסטרון. אבל זה לא ידוע אם טסטוסטרון יכול לסייע עם מזעור סיכון סדק.

7. הליבידו משפרים, משפרים זקפות וגם חשק מיני

רמות טסטוסטרון בדרך כלל לטפס בתגובה עוררת הקשורות לסקס וגם את המשימה. הבחור עם רמות גבוהות של טסטוסטרון יש פעילות מינית טובה יותר. גברים מבוגרים דורשים יותר טסטוסטרון עבור ליבידו תפקוד הזיקפה.

יש צורך לזכור כי אין אונות היא בדרך כלל עקב תנאים אחרים שונים או תרופות במקום מעלות טסטוסטרון נמוכות.

מחקרים רבים מראים כי טיפול בטסטוסטרון יכול להרוויח הבריאות ויעילות המין הקשור שלך. הוא גם מציין כי יש מידה מקסימלית של טסטוסטרון לפני אין תגובה שפרה.

עבור הבחורים שאין להם hypogonadism, שיפור הטסטוסטרון שלך לא יכול להועיל החשק המיני שלך.

8. עדיף זיכרון מדובר, יכול מרחביות, או חשיבה מתמטית

המחקר מגלה כי גברים עם יחס גבוה יותר של טסטוסטרון יש התרחשות מופחתת של המצב האלצהיימר. יש ראיות נוספות עבור מערכת יחסים משמעותיים בין טסטוסטרון ובהנחה יכול כגון זיכרון מילולי ומהירות טיפול מהר.

טיפול טסטוסטרון לגברים 34 עד 70 שנה זקן גילה שיפור בזיכרון המרחבי.

צמיחה 9. של שיער

כאשר גיל התבגרות שביתות, יש לך את צמיחת שיער על מיקום הערווה שלך וגם את הפנים שלך. עכשיו אתה הרבה יותר מבוגר, אתה יכול גם לקבל את ההזדמנות להיות יותר שיער שוב עם מאיצי טסטוסטרון.

10. מצב הרוח משופר

תחתונות מעלות טסטוסטרון מחוברות עם אורח חיים עניים. חלק מן התסמינים של רמות טסטוסטרון נמוכות כולל דיכאון קליני, תשישות, ועצבנות. אבל כמה מחקר מגלה כי זה עלול להיות רק לגברים עם היפוגונאדיזם.

גברים שגופם לעקוב אחרי הירידה הממוצעת של טסטוסטרון עם הזמן לא הראו עלייה חרדה.

ההשפעות של טיפול בתחליפי הטסטוסטרון על מצב הרוח יכול להשתנות. גברים עם היפוגונאדיזם דיווחו שפרו מצב נפשי וגם בריאות מופחתת עייפות וגם גירוי. המחקר ממליץ כי טיפול זה גם יכול להיות טיפול נוגד דיכאון אמין.

11. מנמיכים את האפשרויות שלך של מחלת אלצהיימר

חוקרים באוניברסיטת דרום קליפורניה דיווחו כי העלאת רמות הטסטוסטרון אצל עכברים עם אלצהיימר מאט את התפתחות המחלה. ניטור זה הוביל את החוקרים להניח כי שימור רמות טסטוסטרון אופטימלי לתוך הזדקנות עשויה לסייע למנוע אלצהיימר בבני אדם.

12. בריאות קרדיו Optimum ואיכות חיים

הבריא וגם חזק הלב שלך, את הבריאה שאר לך הוא כי הלב הוא אחראי לשאיבת דם סביב הגוף שלך, אשר חמצן הובלות בתור וגם מזין לרקמות שרירים ואיברים חשובים בכל הגוף.

מחקרים מצאו כי אנשים עם תארים הטסטוסטרון מופחתים הם הרבה יותר סבירים להתמודד עם תנאים אירוביים בהשוואה לאנשים עם רמות טסטוסטרון גבוהות / ממוצע.

שש טבעיים דרכים כיצד לשפר את רמות הטסטוסטרון שלך

כדי להפוך את השימוש הטוב ביותר של רמות טסטוסטרון, כולל הדבקות טכניקות אימון.

1. לאכול הרבה חלבון בריא

אתה כבר מכיר בכך שאתם דורשים חלבון כדי לבנות מסת שריר. עם זאת, ייתכן ידוע כי שתיית חלבון בריא גם מסייע לשפר מעלות טסטוסטרון.

מיני משלימה של חלבון בריא כגון hydrolyzates מי גבינה או ביצה משויך מעלים פחות או יותר של טסטוסטרון.

הדיאטות העשירות בחלבון לעומת פחמימות יש השפעה יקרה על הכבד וכליות, ואת הרמה הכללית של טסטוסטרון. בנוסף אכילת תוספים, ובנוסף להדגיש צורות שלמה-מזון של חלבון, מורכב חלב, ביצים גם מיני בשר כגון בשר בקר רזה, עוף, חזיר.

2. לאכול ירקות ממשפחת המצליבים

המחקר גילה המחקר כי נטילת במשטר דיאטה עשירה בירקות ממשפחת המצליבים כמו ברוקולי, כרוב, כרוב ניצנים, כרוב, גרגיר הנחלים, כרוב עלים, קולרבי, משחקי ידידות לסביבה חרדל בוק צ’וי עשוי לעזור להגביר את רמות הטסטוסטרון.

3. לאכול הרבה שומנים

שומנים כגון אומגה -3 הם קריטיים עבור כל-סביב, משטר תזונה בריאה ומאוזנת, אך שומן רווי, אשר נחשבים כ “בלתי רצויים” על ידי כמה, עדיין יש יתרונות, במיוחד עבור מפתחי הגוף המבקש להעלות את רמות הטסטוסטרון ומסת השריר.

4. רכבת חכמה עם משקולות.

אימון משקולות מקדם צמיחת שרירים, והרס רקמות מסת שריר, צורך הגוף כדי לתקן את זה. הרמת משקולות גם מגביר את רמות הטסטוסטרון משך מיד אחרי שאתה עוזב את הכושר

מחקרים הראו כי חומר relocations (רבים מפרקיים) באמצעות משקולות גדולות עבור חזרות פחות לשפר טסטוסטרון יותר תוכניות נציג-ו-משקל אחרים.

5. הימנע אלכוהול

אחוזי אלכוהול (1– 2 משקאות ליום) יכול לשפר את בריאות הלב, כמויות גדולות של אלכוהול נצרך הילולות או על בסיס קבוע עשויה להפחית את רמות הטסטוסטרון. זהו מאז אלכוהול המופרז יכול לקדם נפיחות גם שפלת טסטוסטרון.

גדל 6. טסטוסטרון עם תוספים

כמה יש יותר מאשר תוספים ספציפיים שונים תריסר המסייעים טסטוסטרון דחיפה באמצעות מערכות רבות.

זה חיוני כדי לבחור את התוספת הטובה ביותר להשיג את היתרונות המבוקשים. בחירת תוספת טסטוסטרון האידיאלית עם רבים בשוק יכולים להיות מפחידים.

בידודם הפריט היעיל ביותר בקרב כמה יכול להיות קשה. עם זאת, יש שיטה לעשות זאת. דבר אחד יש לזכור הוא כי המוצר צריך לכלול מרכיבים טבעיים.

המאיץ טסטוסטרון טבעי

כאן 3 העליונים של תוספי מאיצי טסטוסטרון 2020 עם המרכיבים הטבעיים וגם ללא תופעות לוואי על השוק היום!

Testo-מקס מן גורפת Crazy

Testo-מקס מן גורפת CrazyTesto-מקס מן גורפת Crazy הוא תוספי המאיץ הטוב מאוד טבעי טסטוסטרון עבור תוספת טרום האימון שמסייע לך לשפר צמיחה שרירים, להגביר סיבולת וגם כוח, עוזר לך להמיס שומן וגם להגביר את החשק המיני שלך.

Testo-מקס מנוצל גם כתוספת מאיץ טסטוסטרון טבעית עבור ספורטאים מקצועיים בוני גוף שרוצים להגביר את יעילותם ואת המראה הפיזי שלהם.

Testo-מקס היא אפשרות משפטית בטוחה גם Sustanon המכיל 100% טהור Tribulus Terrestris הוסר טופל עד 45% ספונינים אשר מודרני ומוכח גם כדי לשפר את ייצור הטסטוסטרון בגוף באופן טבעי.

Testo-מקס מספק דרך עבור לקוחות או גוף בונה כדי לשפר תואר טסטוסטרון וגם לעזור להם לשפר את קצב צמיחת פיתוח הגוף שלהם.

זה הוכרז להיות בכל ימות בטוח ואמין תוספי המאיץ כל-טבעי טסטוסטרון שיכולים לעזור לך לשמור על רמות הטסטוסטרון שלך.

יתרונות אחרים שונים של Testo-מקס עליך להכיר כלומר, הוא עוסק הגוף על ידי גברת תהליך חילוף החומרים שלך, וכך מעלה את רמת הטמפרטורה בגוף הפנימית שלך ומתחיל המסת שומן שמר.

היתרונות המדהימים של Testo-מקס מורכבים מפעולות הבאות:

 • אפשרות משפטית ובטוחה אל Sustanon סטרואידים.
 • מושלם עבור רווחי שרירים קיצוניים, קשיחות מקסימלית וגם סיבולת, הבראת גוף מהר.
 • אין צורך במרשם כדי לבצע רכישה של Testo-מקס
 • Testo-מקס נעשית על ידי CrazyBulk, חברה של לפשוט על השוק במשך שנים אחדות
 • חוקרים קליניים מאשרים את העובדה כי Testo-מקס יש מרכיבי מאיץ הטסטוסטרון טבעי פעילים
 • מלבד שיפור רווחים רקמה שרירית, Testo-מקס מביא יתרונות המין הקשורות לבעלות המין שלך
 • משלוח חינם ולקבל שיעור הנחה מיוחדת אם אתה רוכש Testo-מקס יותר מבקבוק אחד

Buy Testo Max from Crazy Bulk

טרופר מ שרירים ימיים

טרופר מ שרירים ימייםשרירים ימיים שפותחים אפשרות סטרואידים משפטית sustanon לפי שם היא טרופר. זוהי בחירה סטרואידים הבניין הארדקור שרירים כדי לשפר רמת הטסטוסטרון, מסת שריר, סיבולת שלך.

קרא:  שרירים ימיים סקירת Booster טרופר טסטוסטרון (מצרכים, הטבות, מחיר, ואיך זה עובד)

טרופר שהכיל 100% טהור Tribulus Terrestris לחלץ טופל עד 45% ספונינים. זה מצביע על הסטרואידים לתת לך להתרכז הנוסחא הוא פי שתיים בהשוואה למותגים אחרים.

טרופר מנוסחת קלינית כדי לשפר הורמון מחלמן גם טסטוסטרון הייצור. ספונינים יגדילו את סוכן הורמונלית luteinizing בגוף כדי לשפר את ייצור הטסטוסטרון שלך.

וגם שונה מכל פריט אחר בשוק, תוספי המאיץ טרופר טסטוסטרון מכיל 10 מ”ג של DHEA מגרה-טסטוסטרון. התוצאה היא תרגיש יותר חזק, להיות מסוגל להרוס עם אימונים, מסיבי להגדיל את מסת שריר, וגם להחזיר מכל אימון מהר.

התוצאה של טסטוסטרון האינפלציה אתה מרגיש יהיה חזק יותר, לשפר שריר מסיבי, וגם יש זמן קצר ריפוי עבור באימון הבא.

לצערנו, טרופר מוצע רק בארצות הברית. ממש כאן טרופר היתרונות שאתה צריך להשיג:

 • בחירה המשפטי sustanon סטרואידים
 • שפר רמת טסטוסטרון כדי אופטימלי
 • עזרה להשיג רווח מסת שריר
 • כוח מתפרץ, סיבולת להגדיל קשיחות וגם
 • זמן התאוששות מהיר לאימונים הבאים
 • שפר יעילות המין הקשור שלך
 • אין דרישת מרשם
 • התוצאה ב 2 שבועות או פחות
 • תופעות לוואי sustanon חינם

Buy TROOPER from Marine Muscle

TESTOGEN

TESTOGEN של באואר תזונהTestogen הוא תוסף מאיץ הטסטוסטרון טבעי אשר הוכח קליני להגדיל הורמון הטסטוסטרון שלך. בשל העובדה כי Testogen עשוי מרכיבים טבעיים אנרגטיים וגם אין שום סוג של חומרים פעילים מלאכותיים סכנה.

TestoGen נוצר כדי להגביר הורמון הטסטוסטרון שלך בלי איומים ואיומים של תופעות לוואי. TestoGen עשוי בדרך כלל שימוש על ידי אנשים שיש להם אינטרס-הרזיה וכן פיתוח גוף.

Testogen תוספי המאיץ טסטוסטרון טבעי יש טהור, מרכיבים טבעיים בלבד אשר הם D-אספרטית חומצה, תמצית ג’ינסנג, Tribulus Terrestris, חילבה, Gluconate אבץ, סלניום, ויטמין B וויטמין D.

Testogen הוא אשר, מכוער וגם לא מסובך. באופן טבעי מרכיבים טבעיים טהורים את השילוב הטוב ביותר לעבוד בהצלחה. הנה כמה הטבות והקלות לעומת שונים פריטי תוספים דומים אחרים המאיצים טסטוסטרון:

 • עזרתי לך לשפר את הריכוז ואת הדגש שלך, להפחית תחושות של חוסר סבלנות ודיכאון.
 • Assist הגוף לשרוף שומן עודף ולעזור לבנות מסת רקמה חזקה, ארוכה, רזה שרירים.
 • להגביר את החשק המיני שלך וגם להציע לך את הסיבולת אתה צריך להימשך זמן רב יותר וגם ביצועים טובים יותר.
 • Testogen מסייע בהפחתת רמות הכולסטרול לעזור לך לשפר את הבריאות ואיכות החיים הלב וכלי הדם שלך.
 • Testogen אכן יהיה להחיות התנועה האנרגטית שלך וגם התמדה במשך תקופות ארוכות של תרגילים
 • Assist לך להתמקד טוב יותר להילחם תשישות

Buy TESTOGEN

סיכום

טסטוסטרון הוא מה מחזיק אותנו העוינות וגם הרצון להשלים. זה גם בדיוק מה שמסייע על השגת יעדים אלה, על ידי העלאת מסת רקמת שריר. טסטוסטרון צריך לא לשכוח כאשר אימון משקולות, כמו הרווחי שלנו, יגדיל באופן משמעותי פשוט על ידי שיפור מידת טסטוסטרון שלנו.

טסטוסטרון מאיצים הם תוספי מעלי מוקד הטסטוסטרון בדם. בדף הזה יש את כל תוספי הצביעו להגדיל טסטוסטרון, למרות שחלקם אינם מספיקים. טסטוסטרון רבתי הוא ביקש לאורך תקופות של צמיחה רקמה שרירית.

אם אתם מתחילים להשתעשע עם אבקות וגם גלולות, לדאוג לכך שהרופא שלך נותר בלולאה. הם יוכלו לאפשר לך להכיר אם וכאשר אתה לוקח סיכוני בריאות ואיכות חיים מיותרים.

הפניה :

 • http://www.healthline.com/health/what-is-testosterone
 • https://www.livescience.com/38963-testosterone.html
 • http://www.healthline.com/health/benefits-testosterone#overview1

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.