site
stats

Це безризиковий для зниження ваги з режимом дієти кетогенні?

Оскільки суспільне розуміння здоров’я є підвищення, все більше число дієтичних заходів або те, що ми називаємо плани дієти, щоб показати.

Одна з моделей в даний час є жирами дієти плану.

Жирами дієта план харчування, який слід принцип низьким вмістом вуглеводів, інструменту здорових білків і високим вмістом жиру. На відміну від основної концепції дієти, яка насправді залишається подалі від використання жиру.

В цьому плані дієти, все вуглеводні продукти, як правило, попереджено, бо вони вирушаємо високий рівень цукру в крові, щоб переконатися, що калорій день у день отриманих незаконним 70-75% жиру, 20% білка, 5% вуглеводів.

Чому жири план дієт дозволяє споживання великих кількостей жиру?

В основному, тіло використовує 2 сорт газу для виробництва електроенергії, зокрема, цукор (цукор), а також кетони (жир).

Поки поставки цукру і раніше є, жир буде зберігатися у вигляді книги палива. Якщо цукор має насправді закінчився, після того, що організм спалює жир прямо в енергію.

Ця проблема також називається кетоз. Результатом є те, що жир в організмі буде працювати так, ваш вага буде йти вниз швидко. Особливо, якщо ви допомогти з OCD або програми періодичного голодування.

Харчування в режимі Ketogenic дієта

кето-дієта-фуд

Харчування включено:

  • Протеїн, а також містять жири, таких як яловичина, баранина, курка, качка, риба, яйця, сир і все природні жири (кокосове масло, какао жир, оливки).
  • Овочі можна вживати в їжу в невеликих кількостях для потреб волокна, такі як зелені овочі, огірки, а також гриби.
  • Плоди приймається в мінімальному, може бути з авокадо, а також кокосових горіхів.
  • Для напоїв, ви можете взяти в каву, чай, а також вода.
  • Деякі види бобів, а також желатин можна вживати як закуску.

Продукти харчування, щоб уникнути:

  • Запобігти всі види рису, пшениці, цукру, мучного і крохмалю (картопля, кукурудза, маніока).
  • Уникайте приємні фрукти, як банани, ананаси, манго і т.д.
  • , Уникайте упаковки напоїв, так як вони включають в себе надзвичайно високий рівень цукру, а також штучних підсолоджувачів.

Після того, як розуміння того, що жири дієта, дозволять нам перевірити з пристали до вигод, а також побічних ефектів:

Переваги плану Ketogenic Diet

Переваги-Кето-дієта

переваги для здоров’я кількох проблем хвороби

Зменшені градусів глюкози в організмі, в основному забезпечують гарний вплив на організм, зокрема, для деяких проблем хвороби.

Кетогенні дієти були виявлені відомостями до мінімуму нападів у хворих на епілепсію, нижче HbA1c ступеня у людей з діабетом 2-люб’язним діабетом, допомагає підтримувати стан розуму безпеки для людей з біполярним розладом, і знижують рівень холестерину в людях з надмірною вагою.

схуднути швидко

З процесом кетоза, що відбувається в організмі, жир, який є перешкодою для втрати ваги, безумовно, розтопити в якості енергії, так що вага буде швидко падати.

Зведення до мінімуму ризику серцево-судинних захворювань

Кето дієта, яка виконується шляхом прийняття в здорових жирів, ймовірно, щоб зменшити загрозу відчувати хвороби серця, а також гіпертонії.

Це відбувається в результаті знижених градусів інсуліну, щоб переконатися, що виробництво холестерину в організмі також зменшується.

Немає вимога не рахувати калорії і не потрібно, щоб дійсно відчувати голодують

У жирах дієти, ми не вимагаємо, щоб розрахувати кількість калорій споживається щодня.

Цей план дієти також не змусить вас відчувати себе справді голодують, обмежуючи кількість їжі, але тільки потрібно нам контролювати те, що можна вживати і слід уникати.

Контроль градусів глюкози в крові

Споживаючи невелика кількість вуглеводів може допомогти вам контролювати рівень цукру в крові рівня, тому знижується ризик діабетичних проблем.

Негативні ефекти режиму Ketogenic дієта

побічні ефекти кето-дієта

Симптоми втоми, головний біль та біль у м’язах

У перші кілька днів на жирами дієті, організм, безумовно, відчувають себе слабкими, мігрень і біль в деяких частинах м’язової тканини.

Це відбувається через перебудову організму до зменшення основного джерела енергії, зокрема вуглеводів. Ця умова, безумовно, може перервати свої завдання.

гіпоглікемія

Різке зниження рівнів інсуліну може призвести до тіла, щоб випробувати гіпоглікемії, оздоровчий проблема, коли рівень цукру в крові наведені нижче типових меж.

Гіпоглікемія може зробити це важко для вас, щоб зосередитися, стомлення, ненормальна ціна серця, порушення сну, і стрес і тривожне розлади.

Активізувати сечокам’яної хвороби

Їжа з’їдена в жирах дієти може зробити нирки працювати. Для тих з вас, хто має досвід роботи в цьому стані, рекомендується не робити цього.

печія

Різкі коригування режиму харчування може активувати травні розлади системи. Одним з них є нерегулярність кишечника. Це пов’язано зі споживанням овочів в невеликих кількостях і обмеженого використання плодів.

кетоацидоз

Діабетичний кетоацидоз є шкідливою проблемою, коли рівні кетонів в крові надзвичайно високі і зробити зниження рН крові (кислоти). Якщо безконтрольності, ця проблема може привести до коми аж до смертельного результату. Особи, які найбільш в небезпеці встановлення діабетичного кетоацидозу людини є діабетиками.

неприємний запах з рота

Одним з найбільш поширених побічних ефектів дихання веде себе погано. Це досягається за допомогою ацетону матеріалу, який являє собою речовина у вигляді кетона, який також є результатом жиру швидкість метаболізму.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.