site
stats

Міфи і факти Побічні ефекти стероїдів

Говорячи про стероїди в спортивних залах немає абсолютно нічого нового. Насправді, незважаючи на те, що це заборонено, ці ліки ще легко отримали фанатик м’язової тканини.

Не тільки для цілей конкурентів, стероїди в даний час також використовуються людьми, щоб просто подивитися сильніше і дивитися більше.

Ознайомившись з перевагами, стероїди відкласти погані наслідки самих стероїдів.

Кількість міфів, які встановлюють, а також не мають деталі, робить кілька клієнтів не розраховувати на негативні наслідки, які мають місце після використання.

Щоб пояснити це, Репс, безумовно, переглянути хибні уявлення, а також реальності щодо стероїдних несприятливих ефектів, що протікають в здоров’я і фітнес кіл на основі 2-х фахівців, а саме д-р Ед Sebanegh, MD (голова відділу урології в Клівленді, Огайо Facility) як а також д-р Стюарт Weinerman, MD (ендокринолог на північному узбережжі – LIJ здоров’я і здорового способу системи, Нью-Йорк).

Дивіться обговорення нижче:

1. Стероїди можуть зробити чоловічі яєчка зменшити

ФАКТ : Коли людина використовує стероїди , щоб підняти рівень тестостерону, він може перервати рівновагу природних гормонів в організмі.

Потім виробництво поступово природний тестостерон, безумовно, кинути палити, і в кінці кінців, яєчка буде зменшуватися.

2. тестикулярного вимірювання буде повернутися до нормального життя після припинення прийому стероїдів

МІФ : Після того, як пам’ятається , приймаючи стероїди, організм вимагає часу , щоб підвищити вироблення тестостерону до регулярних ще раз.

Вище доза використовується, тим довше використання, тим довше час відновлення.

Навіть у багатьох випадках, використання стероїдів може створити проблеми з тривалістю плодючістю, а також пов’язаним з підлогою розлади.

3. Люди, які скористалися стероїди, після чого зупинився, безумовно, відчувають імпотенцію

ФАКТ : Чоловіча сексуальна активність не може змінитися при прийомі стероїдів.

Однак, коли він зупиняє синтетичний джерело тестостерону, Low-T симптоми (низька ступінь тестостерону), безумовно, відбудеться.

Це складалося з еректильної дисфункції.

4. Стероїди можуть зробити бюсти хлопців розширюються

ФАКТ : Тіло хлопця зазвичай перетворює число відсотків тестостерону в естроген.

Тому, коли він вселяється великі кількості тестостерону в організмі, тіло буде також перетворити кілька цього гормонального агента прямо в естроген, щоб стабілізувати співвідношення тестостерону в естроген.

Підвищення рівня естрогену може створити ряд проблем, серед яких є розвиток молочних залоз у чоловіків (гінекомастія).

5. Стероїди можуть заподіяти шкоду чоловічої фертильності

ФАКТ : Не тільки зменшення яєчок, а також звести до мінімуму всі природне виробництво тестостерону, однак стероїди можуть також зашкодити високу якість, а також кількість сперми.

Природно, чоловіки мають дуже високий рівень андрогенів в яєчках, і це те, що створює гарний виробництво сперми.

Проте, якщо тестостерон знижується, а також яєчка стискаються, вона буде впливати на сперму генерується.

6. Стероїди зробити ваш зовнішній вигляд обличчя великим

МІФ : Використовуючи анаболічних стероїдів може створити акне, але не за рахунок збільшення особи.

Зростання компонентів тіла приходить, щоб бути більше (акромегалія) є результатом того, щоб їсти гормон гормону росту, а не стероїди.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.