site
stats

Виберіть відповідний, а також відповідний план дієти режим для вас

Програма плану дієти є потужним засобом, щоб сформувати своє тіло. Там немає іншого слова, ніж дієта, якщо ви жадаєте гострий Sixpack.

Оскільки кілька станів м’язової маси рад, шість пачок зроблені в кухні, 70% план дієти 30% тренування. Для цього плану дієти відіграє життєво важливу роль в розвитку вашого Sixpack.

На сьогоднішній день існує багато поживних моделей, які виникають у зв’язку з їх конкретними поняттями. Для цього вам буде потрібно, щоб з’ясувати, який план дієти є правильним для використання на щоденній основі в якості здорового способу життя.

Наведений нижче перелік видів дієт, які ви можете зробити посилання на ваші споживають плани.

План Кето дієта

Переваги-Кето-дієта

Кето дієта план (жири) є живильним установкою з концепцією мінімізації споживання вуглеводів, а також змінити його з жиром.

Застосовуючи план кето дієти організм буде відчувати метаболічну стан називається кетоз. Коли кетоз відбувається, організм дуже ефективно пролити жир (в кетони) і роблять його силу для завдання.

План кето дієта може привести до масового скорочення ступеня рівня цукру в крові, а також інсулін.

Незважаючи на те, що рекомендується їсти жир, вибір продовольчих ресурсів повинен залишатися обережним.

Товстий зацікавлена здорові і збалансовані жири, такі, як в червоному м’ясі, яйцях, оливкова олія, риб’ячий жир, сир жир, молоко, а також з цільного зерна.

План Майо Дієта

План Майо Дієта план дієти випливає з Mayo Clinic Америки. Цей план дієти створюються з поєднанням здорових збалансованих продуктів харчування протягом 13 днів.

Концепція споживати продукти з високим вмістом білка здорового, зниження калорій, а також зменшені вуглеводів.

В цьому плані дієти, є перелік продуктів, які ви повинні дотримуватися протягом 13 днів, а середня їжа переробляється на пару, а також приготування їжі. План дієти Майо обробляється без використання солі.

За рахунок зниження споживання солі вага буде швидко падати через природи солі, яка пов’язує воду.

Коли споживання солі знижується, організм не буде пов’язувати воду і зміст веб-води в організмі буде зменшуватися. Результатом є те, що вага стає вниз.

План Майо Дієта відмінно робити до конкурентів, де жир, а також води градусів повинні бути зменшені.

періодичне голодування

Періодичне голодування є методом дієти режиму переривчастого постом. Цей підхід бере свій початок від Wing Chun педагогів в Гонконзі.

В цьому плані дієти, ви можете споживати будь-який вид їжі у встановлений час. Але коли потрібно було швидко, ви можете просто з’їсти звичайну воду, а також чай.

Нижче стадія часу в періодичному пості;

  • Споживання 8 годин, пост 16 годин.
  • Їжте 6 годин, не їсти 18 годин.
  • Їжте 4 години, 20 годин швидко.
  • Не їсть 24 годин (споживати як тільки, решта швидко).

Дієта план з повторюваними пост дійсно ефективним для зниження ваги, проте це не безпечно, щоб зробити це в майбутньому.

Надлишкові калорії і калорія Дефіцит

Надлишкові калорії & Calorie Дефіцит

Надлишкові калорії = калорії в> калорій, виконаних

Дефіцит калорій = вхід калорії <  калорії з

У плані дієти, є щоденні калорії умови, які повинні бути виконані. Дефіцит калорій є зниження / обмежити щоденне споживання калорій з метою зниження ваги.

Якщо ви зазвичай вимагають 1800-2000 калорій в день, потрібно тільки у відношенні 1300-1600 калорій.

Роблячи дефіцит калорій, організм буде побічно пошкодити вниз жир в кінцевому підсумку відбувається потужність і втрата жиру.

Якщо дефіцит калорій для зниження ваги, він відрізняється від надлишкових калорій.

На відміну від дефіциту калорій, надлишок калорій, призначені для тих, хто хоче поправитися.

Як правило, щоденні калорії додають близько 200-500 калорій. Однак при використанні надлишкових калорій, ви повинні бути ефективними зберігаючи вид їжі, яку ви їсте, щоб переконатися, що жир тіла не піднімається.

Споживання великої кількості здорового білка, а також навчання ваги є великим в надлишкових калоріях, так що маса м’язової тканини підвищується.

Гнучкий план дієти

Гнучкий план дієти

Останнє є адаптується план дієти або що відомо як IIFYM (якщо вона відповідає вашим макрокоманд).

Гнучкі плани дієти можуть підтримувати свою вагу до через досить щоденного споживання калорій.

Цей план дієти дозволяє споживати будь-який вид їжі, проте з умовами, які відповідають макроелементи вимоги, необхідне для тіла, не набагато менше і не більше.

Макроелементів потреби включають в себе вуглеводи, здорові білки, а також жири.

Основні фактори, які ви повинні зрозуміти в цьому плані дієти;

  • Знайте, що ваші щоденні потреби в калоріях
  • Їжте 10-20% менше, ніж ваш день в день калорій потрібно
  • Розділивши жир, здоровий білок, а також вуглеводи (з достатньою кількістю води, а також вимоги волокна)

Можливо, цей план дієти трохи більше складний через те, що ви повинні розрахувати кожну калорію їжі ви споживаєте.

Для обчислення щоденних калорій, ви можете завантажити і встановити додаток калькулятора на офіційному сайті IIFYM.

Тепер, який з них краще для вас?

Що цеВи повинні визнати, втрата ваги, а також втрата ваги 2 різні точки.

У втраті ваги, ви тільки втратите свою вагу, в той час як втрата ваги, рівень жиру в вашому організмі додатково зменшується, викликаючи зниження ваги.

В результаті, якщо ваша мета полягає в тому тільки, щоб зменшити вагу, ви можете використовувати режим дієти OCD, які, як вважають, щоб бути в змозі зменшити вагу швидко.

Але якщо ваша мета полягає в тому, щоб видалити жир, поданий в компонентах тіла, що складається з шлунка, щоб подивитися Sixpack, ви можете взяти на себе план кето дієти.

Для тих з вас, які хочуть стрибати на стадії конкуренції, Майо дієти, які можуть допомогти вам падіння ваги за рахунок утримання води через не брати в солі.

Він може додатково зробити м’язові тканини сушарки до максимуму, коли позують.

У циклі бодібілдингу, ви можете використовувати дефіцит калорій, а також надлишкових калорій.

У підвищенні зсипати ви використовуєте оцінку надлишку калорій, де більше калорій можна знайти в ніж калорії з.

Але з приміткою, що їжа споживається включає більше білки, а не жир, щоб переконатися, що маса м’язової тканини підсилює не жир тіла.

У той час, щоб отримати ще більше м’яса (нарізка) м’язову масу, ви можете використовувати дефіцит калорій. Це, звичайно, супроводжується ускладненнями.

Останнє є адаптується план дієти. Цей план дієти, як правило, приймаються на жінок, які бажають їх ваги тіла, щоб бути досконалим.

Підтримуючи відмінний план дієти, цей план дієти також здатний підтримувати здорове і збалансоване тіло і також цілком можливо зробити в довгостроковій перспективі.

Rebecca Milani

Rebecca Milani is a freelance author of fitness that aiding people to share knowledge on diet, training, and supplements for a much better life. With a life of writing and also years in the fitness occupation, She is an ideal combination of knowledge and the capacity to turn that expertise right into an interesting article for the reader's advantage.